Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nisam gledao utakmicu ali... Po kretanju rezultata po cetvrtinama vidim da smo nakon izgubljene prve (3:4) vodili posle trece (8:5) i stvarno je steta sto smo propustili pobedu nad novom vestackom tvorevinom ne zna se vise ni koje po redu... Jbg, bas steta... Poslednja cetvrtina 2:5 za govna.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Vidi se lepo crveno A od znaka Arene 2 i veliko bledo V izmedju grbova sto bi bar po meni trebalo da bude VS umesto samo V
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ne sumnjam da tvoje botovske oci nisu u stanju da vide dalje od onog sto mu se servira. Hvala vucicu. Da su mu zaklali babu on danas ne bi bio ziv.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Ne sumnjam da tvoje botovske oci nisu u stanju da vide dalje od onog sto mu se servira. Hvala vucicu. Da su mu zaklali babu on danas ne bi bio ziv.
Realnost je jedno a opsesija vec drugo. U svakom slucaju VK Partizan je samo repostovao ono je sto je Arenasport objavila. Udji na instagram stranicu Arenasport i videces da im svaka slika tj. najava meca , a objave ih desetine dnevno sadrzi isto, to V izmedju klubova, odnosno vs koje su ne znam zasto skratili. Normalno da je najlakse nazvati nekoga botom umesto jednostavno proveriti da li to objavljuju pred svaki mec bilo koje lige.


Vucicu pederu!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Pa ne, najbolje da ti mene nazivas psihijatrijskim slucajom a ja da cutim. Imajuci u vidu da je nas vaterpolo klub vec izrazio zahvalnost pickoustom, ne bi me zacudilo i da njegovi inicijali zavrse na nasoj najavi utakmice. Poznato je da klubovi naseg sporstkog drustva moraju da mole za najmanji vid pomoci kako bi psiho zadovoljio svoj ego i da bi ispalo da smo mi drzavno mezimce, jelte. Ako imas jos nesto da dodas, ucini to preko pp, da se ne zagadjuje tema naprednjacima...
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Dobar otpor crno-belih dečaka, ali ipak (očekivan) poraz u Herceg-Novom od Jadrana.

Jadran – Partizan 10:8 (1:2, 2:0, 2:2, 5:4)

Bazen Škver. Sudije: Đurašković i Stefanović. Igrač više: Jadran 13 (4), Partizan 8 (5).

JADRAN: Tešanović, Čagalj 1, Popadić, Gardašević, Baničević, Averka 2, Mijušković 1, D. Radović, Đ.Radović 2, Spajić 2, Brkić 1, Petković, Đurović, Vučurović.
PARTIZAN: Bulajić, Jakšić, Barać 1, Nešić, Radulović 1, Andrin 1, Radanović 1, Mitrović, Vićković 1, Smiljević, Radonjić 1, Gbadamasi 1, Vlahović, Timotijević.
(izvor: ružnal)
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nakon nase prve pobede u Regionalnoj ligi u 3.kolu protiv Sapca 11:9 (3:3, 3:3, 2:2, 3:1) evo tabele:

tab(1967).jpg
 
Top