Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.514
Локација
Žrnov
Bazen su nam izgleda definitivmo oteli. Opstina se pouvalila da krece u renoviranje. Doduse nigde nisam pronasla da su oteli i unitrasnji ili samo spoljni i poslovni prostor.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.711
Локација
Beograd
Njima je samo i stalo do poslovnog prostora...Tu su pare,ovo ostalo samo jede pare.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.408
Локација
Beograd
Bazen su nam izgleda definitivmo oteli.
Evo šta je tom zgodom i prigodom rekao i uradio Vesić...nazdraviviši vodom iz bazena...



Dakle, imaćemo termine za treninge, na bazenu (bar zasad) i dalje stoje slike našeg grba...ali na ulaznici za letnji bazen ga više nema...jer mi nismo više oni koji te ulaznice prodaju (i od njih prihoduju, ili su na gubitku)...

Otišao sam tamo na taj jedan besplatni ulazak povodom ,,otvaranja,, (spoljašnjih) bazena, da vidim u čemu je razlika...meni sve izgleda slično kao što je bilo i kad sam tamo bio pre toga, tuševi imaju jači mlaz, ali se zato voda ispod njih već bila zapušila pa ne otiče kako treba...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.514
Локација
Žrnov
Ali su tu pare i za nas. Zabrinjava sto niko iz kluba o tome ni ne govori.
ja nešto cenim da je to neki pakt koji je nova uprava napravila sa đavolom, tj da je to bila cena da nas puste da nastavimo da radimo: odrekli smo se prihoda (kako ćemo ga nadomestiti - ne znam, o tome valjda nova uprava vodi računa), za uzvrat ćemo postojati - za početak, i ponovo početi da pravimo šampione.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
To se i meni cini da je slucaj, ali, ako smo ista potpisali ili prestali pravno da se borimo, nikad nam nece biti vraceno nista sto su uzeli.
 
Учлањен(а)
14.12.2020
Порука
186
Reaction score
325
Локација
У околину од Ниш
@Vlad
Mišljenja sam da nova uprava pokušava da izvuče šta je najbolje za klub, jer su svesni da je nažalost vaterpolo "mali, nebitan" sport i da služi političarima za slikanje posle OI, a OI nažalost nisu svake godine, pa da budu u žiži interesovanja i da mogu da utiču u nekom većem obimu. A sad, da li su zakopani sekirčići, to je više opet ono njegovo skupljanje poena. Evo omogućio sam vam sve uslove, doduše, nema veze što sam vam pre toga sve to uzeo.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.039
Reaction score
14.063
Локација
Kipar
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.408
Локација
Beograd
Jel ovo znači da su sekire zakopane?

To znači da ćemo za 50 godina mi njih da isteramo odatle...ili oni nas...zavisi ko tad bude jači...
Ili ko bude postojao...
A kako se klima na planeti menja, a leta u BGDu su sve toplija...možda ćemo tada zapravo svi (SVI, SVI, SVI!) živeti u bazenima, a ne u kućama...
Mis'im...ko poživi još tih 50 godinica...a i šta je to 50 godina, ništa, sitnica, sitno. Prođe dok trepneš.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.916
Reaction score
25.623
Локација
ante portas
Dobro je što i dalje imamo krov nad glavom.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.408
Локација
Beograd
Pa dobro je, grad i opština su uzeli bazen od Partizana pa će oni sad bolje da se staraju o njemu...
Sad samo još grad i opština da uzmu stadion od C.zvezde, pa da se bolje staraju o njemu...

Neće?
Što neće?

Pa od Partizana je vojska htela da uzme stadion, ali...nisu smeli, branio ga general Dule Vujošević opasan dinamitom...
A možda ne smeju da uzmu ni zvezdin stadion, zato što ga tamo brani tenak?
A?

Vesiću, daj odgovor, ti ionako sve znaš...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.916
Reaction score
25.623
Локација
ante portas
Mislim da ta odluka/presuda još nije pravosnažna.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.514
Локација
Žrnov
 
Top