Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Kazu da su juce neki navijaci bili u razgovoru sa igracima,ne znam koji.Bojim se da kad VK klub duguje 6 milona,da tu spasa vise nema.Navodno ona druga struja koja bi usla u klub unela bi neke pare,ali to je kap u moru,ovi sadasnji nemaju ni to,i agonija se produbljuje.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Procitajte intervju Rokas u ruznalu. Potpuno je jasno da je dovedena sa vrha da unisti najvecu evropsku instituciju u vaterpolu. Sedmostruki prvak Evrope, 19 duplih kruna u Srbiji!!! Klub koji je jedini zasluzan za igrace koji su nam doneli sve svetske, evrope titule i olimpijsko zlato, previse igraca svetske klase je izaslo iz nase skole, nezahvalno je spomenuti samo neke. Sledeci mec igramo tek 6. ili 7. februara kod kuce, obaveza svakog navijaca Partizana je da dodje i da zaustavimo ovo urusavanje institucije! Splicani, agenti i ostali STO DALJE OD NASEG BAZENA! Nastavite borbu na narko trzistu, DALJE RUKE OD NAJSVETIJEG KLUBA U SPORTSKOM DRUSTVU! Obaveza svih nas koji nismo deo dilera, kriminalaca, klinaca koji su tu iz fazona, raznih placenika i ljudi bliskih vlasti, je da pokazemo da zivimo i disemo za NAS PARTIZAN. SVI NA BANJICU, STOP GASENJU SVETINJE!
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.359
Reaction score
5.070
Локација
Beograd
Ostoja je uleteo sa milion dinara za mazut.

 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Vucela da uleti? Pa on je sa ovima sto gase VK. To im je zajednicki cilj.

Ostoja je bar sitnicu ucinio i javno pozvao ostale da reaguju. I to je nesto.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.394
Reaction score
2.088
Ja bih predlozio 1% od transfera (prodazbe) nasih talenata FK Partizana (kako klub koji moze da prihoduje od prdazbe igraca) da zavrsi na racun naseg najtrofejnijeg kluba sto smatram da bi bilo dovoljno da se klub vrati na stare sampionske staze, naravno da se dovede i uprava koja ce da radi u interesu kluba a ne da gasi klub. Velika steta ako se vaterpolo klub ugasi ili se preregistruje u novi Partizan.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.406
Локација
Novi Sad
Marine taj 1% se odvaja odavno, ali se trosi na bureke ovima iz uprave...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
Limarčina opet drži predavanje vvv bilmezima na temu samopromocije. Isti im gazda gasi giganta VKP i isti taj gazda preko njih ' daje ' meleonče.

Nije meni problem što se dve sns struje kolju problem mi je što to ide preko Partizanovih leđa pizda im materina da im pizda.

Ovaj šatro daje, ovi drugi šatro neće jer im je bitnije ko je u upravi nego sam VKP, dok ovi treći merkaju lokaciju i traže kupca dok im je zajednička samo jedna stvar - Gazda.

Skotove umesto da veže ljubav prema Partizanu, njih umesto toga veže ljubav prema gazdi jer kerovi kao oni samo gazdu i mogu da imaju.

Da sprečim neke eventualne glupe šale i slično pošto je tema veoma ozbiljna kada kažem Gazda zna se ko gazduje ovom stranačkom ološu i da naravno ne mislim na našeg WebGazdu sa foruma.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Bravo za KK :respect Ne interesuje me ko je koja struja u Sns... Bagro u fk jebem vam sve lopovsko dajte pare nemoj da vas jedan limar uci kako se rade neke stvari na polju marketinga.
Opet bravo jos jednom..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
bilo bi lepo da znamo, posto su nam vec oduzeli bazen, zasto VK kupuje mazut za grejanje? zasto to ne radi opstina, ciji je bazen sada?
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.469
Reaction score
22.858
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ovo nije marketing, ovo je sprdačina s Gigantom, koji gase baš ti koji kao daju.

Daju za mazut, koji mi ne bi trebali ni da kupujemo.

Edit: jasmina bila brža
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Вк је у проблемима годинама, а ова управа ФК као и предходна нису помогли, а итекако су могли да су хтјели. Здраво СД Партизан зависи итекако и ФК.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
ako se ne varam, čim su sklonili DV-a sa mesta predsednika JSDP promenili su statut po kome je fk bio obavezan da finansira u nekim procentima ostale "male" klubove.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Ja ne znam da je ta obaveza ikad bila,secam se da je fk,u zadnjoj valjda DV sezoni ,dala kk 100 000,od kojeg je kupljen valjda onaj Akojon,i da je Dule zbog toga zahvalio Vucelicu.Pomoc,kao pomoc je ok,ali jasno je da to nije resenje,vk,mora imati sponzore i drzavnu podrsku,,da bi bio odrziv,a da je bilo volje za to,ne bi se ni doslo do ovoga,tako da ja mislim da za vk tesko da ima spasa,bar u ovom obliku,unisten je do nivoa kad ni eventualna promena vlasti u Srbiji ne bi vise mogla da mu pomogne.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Vaterpolo klub Partizan je zakonski vlasnik bazena i lokala oko bazena. Cilj je da se otme to zemljište i da se tu zida, šta njima padne na pamet. Na tom putu stoji samo vlasnik, a ako se vlasnik, u ovom slučaju, ugasi, sve je njihovo. Vaterpolo klub bi mogao sam sebe da finansira, u dobrom delu, samo od tih lokala i bazena. Ovo verovatno nema ni u Burundiju, ali ima u Srbiji!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Krki PFC Burundi je Svica za Srbiju.
Hokejaski klub su nam usrali, rukometni, kosarkasi je postao vazal, fudbalski ikebana.. kad uniste VK nastavice dalje. Sve zavisi samo od nas.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Sta ovako jer mozda izvisio za funkciju kod one mutirane veterinare ili radnickog
Izgleda da ja podoban za naprednu kurvu koja glumi tkz 'rukovodstvo'
 
Top