Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nazalost, poraz... Imali smo napad da bar izjednacimo na kraju ali mlakim sutem golman je lagano odbranio i propala je i ta sansa.

Liga za opstanak: Sabac -Partizan 12:11

(3:3, 3:4, 4:2, 2:2)

* Na tabeli smo trenutno pretposlednji sa svega 5 osvojenih bodova koliko ima i poslednji Mornar... Ekipe ispred nas Primorac i Budva imaju po 9 bodova...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.077
Локација
Yaoundé
Dobar odnos isključenja, Šabac 11, mi 17... Ne prevelika razlika, a opet dovoljna...
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
15. Februara u 18:00 svi na Banjicu! Povedi druga, komsiju, kuma, brata, caleta, sina, zovi sve koji su pravi istinski partizanovci kojima je ljubav prema klubu iznad licnih i stranackih interesa, koji se secaju krcate Banjice i slavnih dana naseg VK od pre samo par godina

STOP GASENJU INSTITUCIJE!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jako, jako bitna pobeda vaterpolista. Svaka pobeda ovih momaka sa crno-belim kapicama je podvig. Svi znamo u kakvom smo vremenu zla. Bravo momci, bravo !!!

Untitled-1(1408).jpg
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.077
Локација
Yaoundé
'Bem ti sistem... Prvi deo svako sa svakim, onda posle podele samo sa onima sa kojima smo u grupi... Posledično, imamo samo jedan meč kod kuće (Budva), sve ostale gostujemo... Prvo Mornar, pa na kraju Primorac...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jako, jako bitna utakmica vaterpolista u toku... Igramo u Splitu protiv Mornara... Prenos na ovom linku, utakmica u toku:

 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nazalost poraz u Solitu od Mornara 11:8. Iako smo dobro krenuli i stekli dva gola razlike, kasnije smo sve vise padali, ovi okrenuli i dobili nas. Bice ovde napeta borba da izbegnemo poslednju poziciju i bar obezbedimo baraz kao pretposlednji. Mornar je i dalje poslednji ali samo bod manje od nas a u slucaju istog broja bodova oni ce biti ispred nas jer su bolji u medjusobnom duelu (12:12, 8:11).
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Da. U pravu si. Smetnuo sam s uma da se racuna 3 boda po pobedi. Jako teska situacija.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mislim da je ovo scenario koji nam najvise odgovara:

Mornar dobije Primorac, mi dobijemo Primorac, mi u Barazu.

Drugi scenario je da Primorac dobije Mornar , mi obavezno opet Primorac pa cekamo da Sabac dobije ili remizira u Splitu sa Mornarom.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sve u svemu Primorac nam je biti ili ne biti sto se ove lige tice.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.077
Локација
Yaoundé
Mornar i Primorac remizirali 9:9, pa tabela sad kolo pre kraja izgleda ovako:

Screenshot_2020-03-02 Regionalna vaterpolo liga.png


... stvar je jasna. U poslednjem kolu moramo dobiti Primorac u Kotoru, bez obzira na rezultat utakmice Mornar - Šabac...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
A u okviru Superlige Srbije poraz od vestacke tvorevine...

VK (vestacka tvorevina) Crvena zvezda - Partizan 12:10 (4:5, 5:1, 2:2, 1:2)


Untitled-1(1444).jpg
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.077
Локација
Yaoundé
Boktemazo, nisam ni znao da je tako igraju :icon-eek:

Plus, naš prvi meč sa Beograd Vetom (valjda su oni, jedva mogu da ispratim kako su se nekada zvali, ne samo u vaterpolu, već u bilo kom sportu) i mečevi sa Šapčanima su odigrani u u okviru Regionalne lige i sad se na osnovu toga pravi nekakva domaća liga. Pa, još prošle godine su imali ligu u kojoj su bili i Radnički Kragujevac, Zemun, Beograd, Student... gde nestadoše ti silni timovi?

I niko ne(će da) vidi da je urušavanjem Partizana počeo i pad srpskog vaterpola...
 
Top