Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.057
Da pogodim: APR ima posebne kolone, ali su sve plate za ovu i prošlu sezonu izmirene. E sad, ako se nekom nešto i duguje, to je zbog prethodne uprave (vlasti).

Svake godine u svim sportovima ista priča. Sve ide super, praktično nama duguju, samo da posabiraju kolone i tabele kako treba. :puke:

Eh, ovi plaču za motkom i to govnjivom.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Pa naravno

"Dobio sam garancije od rukovodstva Partizana, a i od nekih ljudi iz države, da će uslovi za rad biti omogućeni. To je upravo bio jedini moj uslov za dolazak. Da imamo toplu vodu i uslove za rad. Mislim da nije vreme za podele. Tim će sigurno biti mlad i sigurno se nećemo boriti za prvo mesto, ali daće bog da za koju godinu stasamo".



dosao 'gospodin' da glumi normalnost i da bude ikebana koja eto kako sam kaze sigurno se nece boriti za prvo mesto.
Isprdak
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ne razumem, kako to ako imamo toplu vodu i uslove za rade se nećemo boriti za prvo mesto?!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Kao da su generacije pre imale nesto vise od tople vode i treninga.
To im je bilo dovoljno da dave kalafonce i ostale koji su tek ucili da plivaju.

Vlast sns-a ce se za koju deceniju polagati kao ispit na pravnim fakultetima sirom sveta.
Kao najbolji i najcistiji primer totalne diktature, zamaskirane populizmom i brigom za narod.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Volimpartizan.rs prenosi razne vesti o VK Partizan:

volimpartizan.rs/filip-filipovic-partizan-je-u-poslednjoj-fazi-gasenja-mi-cemo-ga-preporoditi-92192/
volimpartizan.rs/veterpolisti-partizana-povukli-radikalan-potez-naputili-banjicu-i-nasli-novo-radno-mesto-92050/
volimpartizan.rs/rakas-da-je-sostar-pre-15-godina-imao-pravnika-i-ekonomistu-ne-bi-do-ovoga-doslo-92161/

Ja naravno ne mogu da znam kako se tačno dešavalo sve ono što se dešavalo u VK Partizan i oko njega, ali mislim da znam kako ovde funkcioniše vlast i čini mi se da su njihovi ,,prsti debelo umešani,, u sve ovo!

Prvo, taj Šoštar koji je toliko dugo bio tamo, ili su ga ovi iz vlasti trpeli, ili im nije bio bitan, ili im je odgovarao...

Drugo, tu Rakas je neko tamo doveo i postavio, nije sigurno sama došla...

Treće, za svaku vlast je NAJBITNIJE da neku firmu, organizaciju, klub imaju ,,pod svojom šapom,, odnosno da su tamo ljudi koji su njima podređeni...

Četvrto, ako mislite da bi vlast trebala da vodi računa da se u toj firmi, organizaciji, klubu, stvari vode tako da budu uspešne, grdno se varate, ponavljam, njima je NAJBITNIJE da je sve ,,pod njihovom šapom,, i da ne ,,ispuste konce,, vlasti nekom drugom! Kakvi rezultati, kakvi bakrači, pa to se uvek ,,štimuje,, kako njima odgovara:
Ako su rezultati dobri, oni će se tu pojaviti kao da je to njihova zasluga.
Ako su rezultati loši, onda im je to odlična prilika da se pojave kao ,,spasioci,, jer oni ionako nikada nisu krivi za bilo šta loše, kriv je uvek neko drugi, a oni mogu biti samo ili idealni i uspešni, ili spasioci koji će sve da ,,poprave,, samom svojom pojavom...

Peto, ako su rezultati ovako katastrofalni, kao što je to sada u Partizanu, onda je situacija za vlast još puno bolja nego kada je samo neko ,,obično,, loše stanje...
Sad mogu da se pojave kao:
Super spasioci bez kojih ništa nema i ništa ne postoji.
Umereni spasioci koji će svojom ,milošću,, i ,,kvalitetima,, Partizan da ,,ožive,, tek toliko da nije više u komi i kliničkoj smrti.
Egzekutori koji će ,,iskusno,, da puste Partizan niz vodu i ugase ga načisto, krivicu prepuštajući nekom drugom, isto kao što će vrlo rado i funkciju lidera tog sporta kod nas (što je ovde nekad bio Partizan) - takođe prepustiti nekom drugom...
Izaberite sami šta vam je najrealnije.

Šesto: Logika nam kaže ovo - da vlast želi dobro VK Partizanu, već bi se odavno održala neka hitna sednica, skupština, zbor, dogovor, pa makar i u 5 do 12 ili i u samu ponoć...svo ovo mrcvarenje nekada vaterpolo giganta Evrope i sveta, govori nam da vlasti ovako stanje perfektno odgovara, ili makar da ih ,,zabole,, i za Partizan, a možda čak i za vaterpolo u Srbiji...imaju oni uvek važnija posla - u se, na se i poda se (što bi o političarima rekla Tanja Bošković).

Sedmo: iznenadna pojava Igora Milanovića kao trenera, govori nam da je vlast ipak povukla jedan ,,šahovski potez,, znači niti se zna čiji je bazen, niti se zna imamo li igrače, niti da li će nam i bar neka deca ostati u Klubu, niti da li će biti tople vode u bazenu (kažu da hoće, a? Ma oni i da kažu da je sad dan ili noć, bolje je to odmah sam proveriti nego njima poverovati), ALI - trener velikog imena je doveden i OBEĆANO mu je da će imati ,,uslove,, - pa tako valjda i neke pare za njegovu platu, pretpostavljam...

Osmo: Otkud sad odjednom za njega i pare i uslovi kad se ne zna s koje strane smo više bušni?
Pa otud što vlast možda ne zna da uradi nešto pametno za neko opšte dobro, ali itekako zna da ,,muti vodu,, pa makar i onu hlorisanu, iz hladnog vaterpolo bazena!
Igor Milanović im je kao neki ,,Trojanski konj,, koji može poslužiti na više načina:
Da kažu da su učinili i platili sve što su mogli...
Da prikažu kako oni i ta Rakas čine sve što se može učiniti, ali eto ona ,,druga strana,, je neodgovorna i neće da radi sa poznatim trenerom...
Da i njega zajebu za pare i ,,puste niz vodu,, ako im i to zatreba, itd...

Deveto: ja stvarno ne znam kako se bira ta Skupština tamo i ko ima ili nema zakonske osnove da Partizanom rukovodi, ali ubeđen sam da nas vlast itekako zajebava umesto da REŠI PROBLEM.
A zna se kako se to radi - postoji valjda neka ,,opipljiva struktura,, ko je iznad koga i ko o čemu odlučuje, treba svi da se nađu zajedno i ,,preseku stvar,, - ko može da bude tu, ko ne može, ko je u pravu, ko nije, ko će da bude na kojoj funkciji, kako će se otpisati ili sanirati dugovi, ili kako će se ući u stečaj, rasformirati, formirati i - početi da radiš.
Da oni to hoće, mogli bi da mrdnu dupeta iz fotelja i da to urade. Ali, oni to neće. Bar ne zasad.

Deseto: možda ne bi skroz pomoglo, ali ne bi ni odmoglo da se PRED NADLEŽNOM INSTITUCIJOM (doduše ja ne znam koja je to?) određenog dana okupe sva ta deca koja bi tamo da igraju i treniraju, igrači, treneri, bivši igrači i treneri i jedno 10 000 navijača Partizana pa da se stvar malo uozbilji!
Ova vlast te primeti tek kad joj gurneš prst u oko!
I to ne jedan dan da se okupimo tamo nego onoliko uzastopnih dana koliko zatreba!
O.k. sad će da krene škola, fakultet, posao, ali - nisi ceo dan tamo, na smenu treba biti ne ispred nego u Ministarstvu za sport, ili već gde je svrsishodno, pa bi nas onda sigurno čuli...
Mada znam da ja pričam bajke i da je teško okupiti 10 000 ljudi i za neke životne stvari a kamoli za tamo neki sport koji ih i ne interesuje, ali...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
453
Reaction score
1.215
Prokletinje marš iz svetinje!

Nije ni prethodna uprava bila sjajna bajna s obzirom na dug, ali ovaj ološ je došao u klub sa jasnim zadatkom.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Iz ovoga moze izaci mnogo toga dobrog, ako ne bude nekih opstrukcija i bocnih udara..
Povratak nasih penzionisanih asova u upravu, moze povuci i povratak sadasnjih u bazen kroz godinu, dve..

Vreme ti je Filipe, a vreme je i za osmu
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
ajde neka krene na bolje dosta jakih imena naseg kluba, videcemo sta sledi
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.395
Reaction score
2.089
Ovo bi trebalo da bude respektabilna i trofejna uprava.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Sve je to lepo što su konačno digli glas oidošli, ali nama treba novac. Ako su uspeli da obezbede neke sponzore i da nađu ljude koji su spremni da ulože novac onda super, jer čisto sumnjam da imaju toliko svojih para da ulože u klub. Tužna je ovo država u kojoj se za sve pita jedan nečovek tako da će biti onako koliko nam dozvoli. Zadovoljan sa sa ovim promenama ali bez novca ništa bolje neće biti
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.633
Reaction score
4.660
Nisu oni jos nista uradili, videcemo sta ce ona lujka da smisli kao odgovor na skupstinu..
 
Top