Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
Ovaj frankeštajn bi bio favorit i na SP a kamoli u domaćoj ligi. Mogla je i znatno manja razlika tako da mesta napretku ima a uz pojačan tim bićemo konkurenti za titulu ubeđen sam.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
AinAc3w.png
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pobeda nad govnima... na poluvremenu gubili 6:3 ali momci uspeli da preokrenu... bravo !!!

A odnos igraca vise... mi cak 14 iskljucenja, govna tek 8. I dobismo ih i pored toga.

6.kolo: C.zvezda - Partizan 10:11

*Posle 6.kola imamo 5 pobeda i 1 poraz od rezimskog kluba sa NBG-a
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Od ove sezone opet imamo zenski vaterpolo klub
Priznajem da nisam imao pojma da u JSD Partizan postoji i ženski vaterpolo klub, dok @milosh10 nije objavio ovu vest...

Čestitke devojkama na plasmanu u prvu A ligu! :šal

Hajde, ko malo više prati ovaj sport (i naš ŽVK) nek javi kad će biti te neke utakmice...
Ove sezone uspeo sam da gledam (i fotografišem) fudbalere, rukometaše, odbojkaše, ragbiste, odbojkašice, košarkašice...pa eto, voleo bih i vaterpolistkinje...
(Još od ranije su mi ,,u planu,, košarkaši i vaterpolisti, ali nikako da ,,postignem,,...o našim klubovima ,,bez lopte,, - drugom prilikom...)
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
ZVK Partizan

''Ove sezone je format Prvenstva Srbije nešto drugačiji, pa je deset klubova najpre učestvovalo na kvalifikacionim turnirima u Beogradu i Šapcu, a po dve najbolje ekipe će u nastavku sezone igratu p Prvoj A ligi, dok će preostalih šest nastupati u Prvoj B ligi. U Prvoj A ligi četiri kluba će od 13. novembra do 19. marta odigrati utakmice po dvostrukom bod sistemu, a posle šest kola biće poznat plasman pred plej-of. U Prvoj B ligi šest ekipa će igrati takođe po dvostrukom bod sistemu od 14. novembra do 27. marta, a posle 10 odigranih kola uslediće plej-of za četiri najbolje ekipe i sistem takmičenja je isti kao u Prvoj A ligi, s tim da će se klubovi tu boriti za peto i sedmo mesto. ''

https://www.vaterpolovesti.com/2021...jbolji-u-kvalifikacijama-za-prvenstvo-srbije/
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Subota 13.11.2021 od 19h:

Partizan - Radnicki KG

Cene pojedinačnih ulaznica za utakmicu VK Partizan – KVK Radnički su:

Tribina - 250 dinara
Svuda pođi ali kući dođi Juga, Kembe i Nino - 500 dinara
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Jel zna neko kakva je ovo nova jadranska liga u vaterpolu i zasto je mi ne igramo ?
 
Top