Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања
Учлањен(а)
14.12.2020
Порука
186
Reaction score
325
Локација
У околину од Ниш
Koja razlika izmedju katastrofe u prvom mecu i ovog danas.
Polakoto ide u dobrom pravcu.
A kod dodje cas, znacemo i ove da posaljemo na djubriste istorije, pa nek igraju kup bivsih klubova, sa becejom i nekoliko cz.
Upravo to. Ko što reče kolega odozgo prejaki su i teško da bilo ko u našem prvenstvu ima šansu protiv njih. Možda ih sjebemo jednu utakmicu, ali to je to. Jedina je uteha što ostaje da je na jednoj strani najveći VK na svetu, a na drugoj ugašeni i budući ugašeni politički projekti. Šteta što ne igramo LŠ. A i velika žal ostaje (bar za mene) što neki veliki vaterpolisti (Vujasinović, Mandić,...) učestvuju u ovoj sprdnji.
 

Insomniac

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
59
Reaction score
167
Локација
Ražanj
Раднички КГ изненадио Нови Београд у финалу купа, славивши резултатом 11:9.

Можда је ово знак да ипак ови и нису тако непопедиви, или су пак, упали тренутно у лошу форму?

У сваком случају, пуна подршка нашим момцима у борби против разних мутаната који загађују наше базене! :pfc:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Odvratna je i jedna i druga veštačka tvorevina .. posebno ovi što su pokušali da nam hajdžekuju klub.... tako da sinoć je što se mene tiče bilo "napred petliću, napred fazanče" ali mi je za nijansu draže što su ovi novobeogradžani izduvali..

Samo polako... ispratili smo mi razne bečeje, zvezde i ostale polufabrikate... ugasićemo i ove...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Doci ce sve to na svoje. Nama samo jedan extra- kvalitet nedostaje da se posibamo sa " najvecima" . Mandic na primer.
Kod sapica su na delu problemi u raju, pominje se smena Vujasova..
Kakav genetski kod svih instant projekata.
Sa dva extra-kvaliteta po izboru, mi uzimamo sve.
E sad, kad ce doci taj dan da se i te bar dve ajkule dovedu na Banjicu , ne bih smeo da prognoziram, ali ce to svakako biti iznenadjenje manjeg reda od povratka Zocovog u KKP.
Tako da treba izgurati ovu godinu i svima im pokazati zube, po mogucstvu uci u sva finala, oa sta nam Bog dragi da.
A dogodine, ocekujem mnogo vise, bez obzira na hijene koje kruze oko kluba.
Hijene su vise suvozemne zveri, u vodi se ipak slabije snalaze.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Ma nista preletaci, radije cu da sacekam jos godinu dve tri da dodju nove ajkule nego da dovodimo nazad te izdajnike i picke. Nek glume ajkule u vknbgd i u reprezentaciji, a VK Partizan nek zaborave, sto se mene tice.

A to sto im se trese nesto vec u klubu....i treba da se trese, raspali se da Bog da sa sve Sapketom.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Prenos Partizan - BVK Cz na TV Arena sport 2 kreće od 18i45...ako već nismo pored bazena, budimo bar pored TV-a...

Čestitke i devojkama u VK Partizan na prvom osvojenom trofeju, molim svakoga ko bi mogao da me ,,uputi u problematiku,, kada su neke sledeće utakmice našeg ženskog kluba, ili gde se takva informacija može blagovremeno naći, da to napiše ovde, pa da, prvi put u životu, pogledamo i neku utakmicu ženskog vaterpola!

:napred-partizan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Nismo baš morali ovo danas da izgubimo, ali šta da se radi, tako je kako je, teraj dalje...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Danas n, Beograd, Sabac, Radnicki Kragujevac vestacka zlezda, bar 50% igrackog kadra su igraci koji su igrali za VK Partizan , pre 30 godina Partizan, Jug, Mladost, POSK, Jadran Split, Kotor, Jadran H Novi, Bjela..... da mi je tada neko rekao da ce danas glavnu rec da vode Novi Beograd i Radnicki Kragujrvac pomislio bih da je lud.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Nazalost, bilo je u momentu i 5 razlike... Bas smo bili losi. Nije igrao Mitrovic a Boven je dobio dva iskljucenja cini mi se jos u prvoj. Kasnije smo se malo trgli, mogli u trecoj da se priblizimo i vise, ali se nadam da cemo biti koncetrisaniji (jer mislim da je to presudilo) u preostalim utakmicama. Ajmo crno-beli!
 
Top