Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Danas od 19h na Banjici kreće polufinalna serija domaćeg prvenstva protiv Radničkog iz Kragujevca.
Biće prenosa na drugom programu RTS-a.
Biće dosta zeznuto,iako Partizan ima prednost domaćeg bazena u ovoj seriji rekao bih da je ekipa iz Kragujevca favorit,plus su igrali gomilu utakmicu sada u LŠ i F4 regionalne lige,dok je Partizan imao pauzu od preko mesec dana bez utakmica.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Mi sa Cukom i Vrlicem na primer, osvajamo sve.
Ne kazem da nemamo dobre igrace na tim pozicijama, ali nam zaista nedostaje malo tog ekstra kvaliteta ne da se posibamo, nega da uzmemo sve.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Nije ni ovo loše izgledalo u početku... Na poluvremenu smo imali 6:3, a šta se desilo u nastavku :confused-smiley-013: Ključna je, izgleda, bila treća u kojoj smo primili pet golova, mada smo čak i tada imali prednost 9:8...
 

fudbal011

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
97
Reaction score
458
Локација
Novi Beograd
Zna li neko zasto se igra sa Sapcem za trece mesto? Jel to borba za ligu sampiona ili cisto samo razigravanje za plasman?
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Mislio sam da ima neke veze sa Regionalnom ligom, ali tamo se plasman u A ligu obezbeđuje kroz učešće u B ligi. Sećamo se da je Partizan par puta igrao baraž sa timovima iz B lige za opstanak u A grupi...

Ne znam šta bi drugo, osim plasmana, moglo biti razlog, ali prema propozicijama VSS igra se čak i za plasman od 5. do 8. mesta. E, tek to mi je nejasno zašto se igra... možda da bi klubovi, prosto, imali više takmičarskih utakmica... ali svakako smo favoriti protiv Šapca, u ligaškom delu sa njima imamo 15:10 u BG i 18:14 u Šapcu...
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Neocekivan poraz. Jel se zna zasto ne igra Mitrovic u 1/2 i ovom doigravanju za 3. mesto i zbog cega nije trener bio Korolija sinoc? Mora se pobediti u gostima pa da se resava na Banjici
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Šabac – Partizan 13:7 (4:1, 3:5, 4:0, 2:1)
ŠABAC: Filipović, Vogel 1, Marković, Repanović 2, Kopcev, Maraš,Vasović, Stanić, Tubić 1, Šulc 5, Stojanović 2, Tonković, Vujadinović, Ćetković 2. Trener: Ličanin.
PARTIZAN: Rističević, Jakšić, Barać 2,Vićković, Aleksić 1, Velkić, Boven 1, Andin, Vico 1, Božović, Miloš 1, Kojić, Bulajić, Vavić 1. Trener: Korolija.

To je to od ove sezone, 4. mesto u prvenstvu na kraju.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Znam da je bio povukao kandidaturu i nakon reizbora onog govnara dobio mesto potpredsednika saveza ali nisam stekao utisak tokom sezone da nece odigrati najbitnije utakmice u sezoni i prakticno ostaviti tim na cedilu...mozda neko zna vise ali svjedeno je sad, verovatno cemo igrati kvalifikacije za EK na jesen
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.730
Reaction score
29.487
Локација
Beograd
За већину навијача Партизана три спорта су најбитнија:
1) Ватерполо - уништени и споља и изнутра.
2) Фудбал - на ивици уништења, још тиња нада да ћемо некад нешто освојити, можда неки куп забодемо.
3) Кошарка - скоро смо били уништени спасио нас искључиво Жељков повратак.

Što se tiče ovog prvog, mediji javljaju ovo:

 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
To je ta predizborna sns godina, kada popasemo sva moguca obecanja i zadovoljimonse ikebana pozicijom. A kad prodju izbori, onda povratak u podrum, sa misevima. Za njih smo misevi i ostacemo misevi, i zato jebem mater, sve zensko u familiji, uciteljicu iz osnovne skole, prvu ljubav, sestru iz doma zdravlja i tetkicu iz vetica svakom " Grobaru " koji je glasao za govna naprednjacka.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Reprezentacija Srbije koja putuje ne svetsko prvenstvo, po prvi put verovatno, nema nijednog igraca iz Partizana.( tu je Vico, ali je presao u Kg u medjuvremenu ).
I iz nekih svojih licnih izvora, znam pricu da se " ponovo raspadamo ".
Bice ovo i prvo vaterpolo prvenstvo koje necu ispratiti, verovatno od Olimpijade u USA 84, kada sam kao klinac i zavoleo ovaj sport.
 
Top