Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Poraz 14-9

Skup plaćenika i izdajnika na gangulinoj sisi.... Dobiće i vas ova deca, samo polako. Bore se kao lavovi, nose se sa njima svaki put sve više. Bravo crno beli, samo nek je borbeno, a rezultati će doći.
Bili smo na dnu, skoro su nas udavili. Proces traje da se povratimo, ali sa ovakvom igrom ovog mladog tima, biće možda i brže nego što sam očekivao. Mislim da bi mogla i jt da se iscima malo i na vaterpolo, tu je i 30 40 ljudi dovoljno da naprave neku atmosferu i daju vetar u ledja.

Teraj dalje, hrabro!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
ostala deca tacno bez snage. Imamo bar igrača 2006. godište.
Malo snaga, malo (ne)iskustvo, malo nedostatak sreće- pogodili smo brat bratu 4 stative i 2 prečke, al' neće u gol k***a!
O kriteriju za kontrafaul ne bih, jer je prilično subjetivan o navijački s moje strane.

Biće ovi momci top!
A izdajnici neka mirno spavaju - i bolje što su otišli. Da je sreće da su i ranije.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Kakva utakmica, kao da je finale. Prstalo je na sve strane. Najjaci utisak na pocetku je ono kezenje Kostrova u prvoj cetvrtini kad je uzeo loptu i krenuo da pliva pa ga neki tu ometao, iskobeljao se, i onda prodrao. Odlican povratak i u trecoj, a u cetvrtoj je pao mrak na oci.

Moj utisak je bio da je komentator nas. Sa zarom je prenosio nase dobre sanse i golove, sa nekim zalom u glasu kad bi se ovi odbranili. Jeste i "proslavio" i njihove, ali mi je izgledalo slabije nego nase.
Momci neka samo nastave tako. Bolje smo igrali i igraca vise nego u prethodnoj sa njima. Mislim da nam je to i dalje najveci problem. I sto smo u prvoj pustili Mandica da suta sam kao duh...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Na kraju utakmice onaj na RTS-u priča kako NBGu od trofeja fali još ovaj domaći Kup i Kup Šampiona...a ja mislim da je onda bio neki osnovni red da se pomene i koliko Partizan ima takvih pehara u vitrini, kad već o tako nečem priča...ali o tome ne reče ni reč.

Subjektivan jesam, utakmicu skoro da gledao nisam, ali ovo što sam slušao na njenom kraju, čini mi se da je prenosio kao da je neki naš, srpski predstavnik uspeo da pobedi tim iz ,,inozemstva,, slomivši otpor protivnika tek u poslednjoj četvrtini.

Koliko god da smo mi VELIKI KLUB (a tu ne mislim samo na vaterpolo!) srpski mediji se prema nama ponašaju kao da smo nebitni ili da smo građani drugog reda, ili da smo strano telo u Srbiji!

A o Partizanu uopšte, a POSEBNO o Vaterpolo Klubu Partizan MORA da se govori sa poštovanjem, bez obzira na trenutno stanje, utakmicu, rezultat ili protivnika!!!
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Nasi momci su se dobro drzali, pohvala za borbu. Nece ova frankenstajn tvorevina dugo trajati, bukvalno otimaju sve, cak su pre ovog kupa uzeli najboljeg strelca iz Kragujevca iako nece moci da igra za njih do pocetka sledece sezone, da ih oslabe eto da ne bude iznenadjenja kao prosle godine u kupu, a i njegov mozak da ode i ne igra pola sezone samo treninzi....mora da su ogromne pare bacene na sto, mozda i neko mesto u mesnom odboru cisto da se zanima do sledece jeseni necim
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd

The Wolf of Humska

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
65
Reaction score
278
Локација
Beograd
Aha. Dakle ovako:


Državo,:angry-smiley-002:
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
814
Reaction score
2.767
Neka se raduju hulje koje ne znaju za sramotu dok im carstvo ne padne. Do tada maksimalna podrska ovoj deci, a nista manja i svakom protivniku nase reprezentacije u svakom takmicenju.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
Na stranu musavci, ponavlja se obrazac. Odlična igra u početku, ali pad u nastavku ili u poslednjoj četvrtini. Da li je moguće da je u pitanju fizička sprema?...
 
Top