Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Prenosi li nas ko danas? Gledao sam raspored Arene i RTS-a i nisam nasao.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Izgleda niko,ja sam i odbojku trazio na RTS i Arene al ni to niko ne prenosi :(
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Muka i ovdje
1676148337896.png
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Vaterpolistkinje Vojvodine, Crvene zvezde i Partizana učestvovale su od petka do nedelje na drugom turniru Dunav lige, a beogradske i novosadske crveno-bele će sredinom aprila učestvovati i na finalnom turniru u Bečeju. Ako ne bude nekih promena, na tom turniru neće učestvovati samo Partizan, s obzirom da je posle dva odigrana turnira poslednji bez osvojenih bodova. Crno-bele su u Novom Sadu izgubile od čeških Strakonica 20:11 i mađarskog Senteša 17:5.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
TURNIR U SPLITU

Važna pobjeda Partizana


Prva utakmica turnira na Poljudu donijela je odmah sudar klubova s dna, Partizana i Solarisa. Nadmetanje dviju momčadi koje su u svojoj pobjedi vidjeli, s punim pravom, bijeg iz te ‘opasne zone’. To je uspjelo Partizanu. Beogradski crno-bijeli su pobjedom nad Sunčanima, kako se tepa ekipi Solarisa, (12.8) po svoj prilici osigurali i dalje status člana Premier lige bez strahovanja o mogućem razigravanju za ostanak u ligi. Početak utakmice sigurno nije išao na mlin Beograđanima. U petoj minuti susreta, Solaris je naime vodio čak 3:0 – Kreković, T. Šparada i J. Penava. U redu, to je sam početak utakmice, ali ipak… za Šibenčane, početak iz snova. Kada smo kod snova, partizanovci ako su možda i malo ‘spavajuće’ ušli u utakmicu, za čas su se probudili. Do kraja prve četvrtine je Partizan smanjio vodstvo Solarisa na 3:2. U drugoj četvrtini su Beograđani došli i do poravnanja, da bi u trećoj prvi put poveli. Tri i pol minute prije kraja (6:5), ali… Kada su to učinili, vodstvo više nisu ispustili iz ruku, pače samo su ga s vremenom, a posebno u zadnjoj četvrtini i bitno uvećavali. Sve do konačnih 12:8.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.060
Pošto imam osećaj da do kraja sezone fudbalere neće gledati ni bliža rodbina, imam jednu molbu za sve one koji su aktivno išli u Humsku, a planiraju da odmore. Pravac vaterpolo braćo, klincima treba pomoć i podrška.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1

Jadran S – Partizan 18:6 (3:0, 4:4, 5:2, 6:0)

JADRAN: Marcelić, Burić 1, Marinić-Kragić, Čagalj 3, Butić 1, Pejković , Bukić 2, Tomasović 1, Delić 2, Dobud 1, Šetka 3, Dužević 3, Anić, Zović . Trener: Marelja.

PARTIZAN: Bulajić, Jakšić, Miloš 2, Bodiroga, Gak 2, Gladović 2, Trtović , Dimitrijević, Božović , Smiljević , Giga ,Paparić, Milošević, Anđelić . Trener Korolija.

To je to sto se tice regionalne lige, sledi F4 bez nas ovog puta.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Hm, hm, hm...

 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Kojic presao u Kragujevac, verovatno su sad uplatili neko obestecenje jer pise da su se klubovi dogovorili, svakako je on sam izgubio najvise tu jer nije igrao veci deo sezone.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Nemamo temu za bivse vaterpoliste pa cu ovde

... Ima Boga, Bog sve vidi", napisao je MIandić na svom Instagramu.
ima, ima... i naravno da sve vidi...
 
Top