Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Laky

Guest
Trofeji:

Prvak Evrope: 6 titula
Drzavni prvak: 20 titula
Nacionalni kup: 17 titula
Mediteranski kup: 1989 god.
Kup Pobednika kupova Evrope: 1990 god.
Super kup Evrope: 1990 god.
LEN kup: 1998 god.

Ove godine VK Partizan je apsolutni favorit za sampiona drzave.Naime,nakon otcjepljenja Crne Gore Partizan je "izgubio" jedinog konkurenta za osvajanje domacih trofeja-ekipu hercegnovskog Jadrana.Sigurno da to ne ide na ruku Partizanu jer se domace utakmice ne mogu porediti sa evropskim koje cekaju Partizana u Evroligi.U nas klub je tokom ljetnje pauze stiglo extra pojacanje-Andrija Prlainovic koji je dosao iz pomenutog Jadrana.Ipak Partizan je osto bez sjajnog Dace Ikodinovica koji je uhljebljenje nasao u ruskom Sintezu.Ove subote 14.10.2006 pocinje prvi Kup Srbije u kojem ce ucesce uzeti 9 timova.
 
Последња измена од уредника:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ма опуштено,одвалићемо их све,а једино цигане нећемо. Ту ће већ бити веома неизвесно. Наравно,не због резултата,већ зато што ће велико питање бити колико ће цигана остати у животу,односно успети да се не подави, с обзиром на њихову надалеко познату пливачку школу.
 

BOGDAN_WSC

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
97
Reaction score
0
Локација
Novi Sad
ma u vaterpolu smo najaci,tu nam nema ravnog u nasoj ligi,ali u evropi ce biti zanimljivije
 

GrobarSCG

Guest
Mislim da bi VK Partizan trebao da se priključi u prvenstvu i kupu Srbije tek u FINALU ta dva fronta (ostali nek se muče u regularnom dijelu sezone i u polufinalima kupa i plejofa). Nema svrhe igrati nešto gdje se već, prije nego što je lopta i krenula sa centra, zna šampion. Ja sam za tu neku regionalnu ligu gdje bi igrali sa klubovima iz Mađarske, Hrvatske i Crne Gore. Bila bi to liga od 10-ak klubova i po meni vrlo zanimljiva (u takmičarskom smislu). To bi bilo odlično za naš klub i znali bi na "čemu smo" i bili bi stalno u formi za Ligu Šampiona.
 

Method Man

Guest
VATERPOLO: Partizanov cilj - uspeh u Evropi
Cetvrtak, 12. oktobar 2006. 13:26
Najtrofejniji srpski vaterpolo klub i jedan od najtrofejnijih klubova u Evropi, beogradski Partizan, posle razdvajanja Srbije i Crne Gore, suočio se sa nedostatkom kvalitetnih protivnika u domaćoj konkurenciji, pa je logično što je uprava kao cilj za narednu sezonu zacrtala što bolji rezultat u Evroligi.
"Glavni cilj u novoj sezoni je - Partizan u Evropi, što znači da napravimo korak više u odnosu na prošklu sezonu kada smo došli do praga Final Four Evrolige", rekao je trener Partizana Dejan Udovičić na prvoj konferenciji za novinare uoči početka nove sezone.
Partizan je apsolutni favorit za osvajanje titule prvaka Srbije i osvajanje nacionalnog kupa. S obzirom na mali broj vaterpolo klubova u Srbiji, ove jeseni igraće se nacionalni kup (po dvokružnom bod sistemu) sve do početka Svetskog prvenstva u Melbrunu, marta naredne godine, a onda će se formirati domaća liga.
Novu sezonu Partizan otvara u subotu utakmicom sa Crvenom zvezdom na svojoj Banjici, a termin je neuobičajen - 10.30.
Dejan Udovičič je ocenio da će srpski kup više odgovarati igračima ostalih klubova nego vaterpolistima Partizana.
"Pokušaćemo da podižemo formu za evropske utakmice kroz neke prijateljske medjunarodne mečeve i turnire. Bez obzira na uspon ruskog vaterpola, kvalitet italijanskih, madjarskih i hrvatskih ekipa, mislim da Partizan može da bude konkurentan u Evroligi", rekao je Udovičić.
Najveće pojačanje Partizana u novoj sezoni svakako je doskorašnji igrač Jadrana iz Herceg Novog i član reprezentacije Srbije, koja je osvojila zlato, Andrija Prlainović. U Partizan je došao i Slovenac Jure Nastran, brat Mateje Nastrana, koji već igra u Partizanu, a vratio se golman Nikola Kuljača.
Kuljača će osim golmanskih zadataka imati i novu ulogu - učenje "caka" za vodjenje klubom, jer mu je namenjeno mesto u upravi Partizana.
"Naš cilj je da postignemo nešto više u Ligi šampiona. Što se tiče domaće lige, tu smo apsolutni favoriti i ne bežimo od toga. Mogu da obećam titulu", rekao je Kuljača.
Andrija Prlainović i Filip Filipović su rekli da su se dobro odmorili posle svih napora ovog leta, pogotovo igranja za reprezentaciju, i da su se uželeli lopte.
"Uvek sam govorio da ne možemo da se pokažemo u Evropi, ako se prethodno ne dokažemo u domaćem prvenstvu, ma kakvo ono bilo i bez obzira na njegov kvalitet. Mi jesmo najkvalitetniji, ali sve utakmice treba da shvatimo ozbiljno", rekao je levoruki Filip Filipović.
Prlainović je dodao da srpska liga nije na visokom niovu, ali da samo ozbiljnom igrom Partizan može i mora da opravda ulogu favorita.
Partizan je prošle sezone bio na pragu ulaska medju četiri najbolje evropske ekipe, ali je poklekao u revanšu četvrtfinala protiv Juga u Dubrovniku. Pretprošle sezone crno-beli su igrali u finalu LEN Kupa i u dvomeču izgubili od italijanske Savone.
(MONDO)
 

Laky

Guest
NoName81 је написао(ла):
Ja sam za tu neku regionalnu ligu gdje bi igrali sa klubovima iz Mađarske, Hrvatske i Crne Gore. Bila bi to liga od 10-ak klubova i po meni vrlo zanimljiva (u takmičarskom smislu). To bi bilo odlično za naš klub i znali bi na "čemu smo" i bili bi stalno u formi za Ligu Šampiona.

Upravo tako-ovim si sve rekao NoName81.Jedino bi regionalna liga bila pun dobitak za nas Balkance.Partizan,Jug,Mladost,Jadran HN,Primorac,Vasas,Honved itd-to bi bila extra liga.Ona je trebala da se realizuje vec ove godine a sto nije ne bih vam znao objasniti.Nadajmo se da ce sledece godine zazivjeti ovo izuzetno kvalitetno takmicenje.
 

dookie

Početnik
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
178
Reaction score
2
Локација
Kumodraž
Sutra pochinje nova sezona i to kako...derbi, Kup Srbije. Ako se to moze nazvati derbi, cigani ne znaju ni da plivaju. Zanimljivo je da utakmica pochinje u 10:30h!!! Dakle, ko rano rani...

:napred Partizan
 

NIHILIST

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
2
Reaction score
0
Pa sta reci,mislim da je +10 realno,i to sa pola snage.
NAPRED PARTIZAN!!!
 

Method Man

Guest
VATERPOLO: Partizan "udavio" Zvezdu
Subota, 14. oktobar 2006. 13:15
U senci košarkaškog duela Partizana i Crvene zvezde, snage su u subotu, u matine terminu odmerili
vaterpolisti dva beogradska kluba, a njihov susret u tom sportu nikako se ne može nazvati derbijem, a još manje večitim.
Apsolutni favorit za osvajanje titule prvaka Srbije u vaterpolu, najtrofejniji srpski klub, Partizan prema očekivanju deklasirao je Crvenu zvezdu 19:4 u 1. kolu Kupa Srbije.
Partizan je tako pokazao da će mu utakmice u nacionalnom kupu služiti samo za sparingovanje, pogotovo ako se uzme u obzir da je Crvena zvezda medju jačim timovima u domaćem vaterpolu.
Crno-beli su u potpunosti okrenuti Evroligi i za taj cilj će podizati formu kroz medjunarodne turnire.
Kup Srbije će se igrati po dvokružnom bod sistemu, a posle Svetskog prvenstva u Melburnu (druga polovina marta), biće igrano prvenstvo u kojem će učestvovati šest najboljih ekipa iz Kupa.
 

doolio

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
62
Reaction score
1
Lagano!

Super je sto razvaljujemo ganere ovako, ali je zalosno sto zemlja evropskih i svetskih sampiona ima samo jedan jedini klub!
Treba nam jedan Becej, Nis, mozda Vojvodina...malo je jadno ovako!
 

NS TIM

Moderator-izaberi Partizan
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
1.111
Reaction score
2
Локација
Novi Sad
nisamzadovoljan ovom pobedom protiv petokraka :? očekivao sam bar +20 :evil: jer objektivno nisu nam ni do kolena :buhaha ali opet,svaka čast..ma reće jedan moj ortak:"jebo sport gde si prvak 10 godina unapred!... :ziveli ali i to treba zaslužiti..
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
billba је написао(ла):
VATERPOLO: Partizan "udavio" Zvezdu
Subota, 14. oktobar 2006. 13:15
U senci košarkaškog duela Partizana i Crvene zvezde, snage su u subotu, u matine terminu odmerili
vaterpolisti dva beogradska kluba, a njihov susret u tom sportu nikako se ne može nazvati derbijem, a još manje večitim.
Apsolutni favorit za osvajanje titule prvaka Srbije u vaterpolu, najtrofejniji srpski klub, Partizan prema očekivanju deklasirao je Crvenu zvezdu 19:4 u 1. kolu Kupa Srbije.
Partizan je tako pokazao da će mu utakmice u nacionalnom kupu služiti samo za sparingovanje, pogotovo ako se uzme u obzir da je Crvena zvezda medju jačim timovima u domaćem vaterpolu.
Crno-beli su u potpunosti okrenuti Evroligi i za taj cilj će podizati formu kroz medjunarodne turnire.
Kup Srbije će se igrati po dvokružnom bod sistemu, a posle Svetskog prvenstva u Melburnu (druga polovina marta), biće igrano prvenstvo u kojem će učestvovati šest najboljih ekipa iz Kupa.


"UDAVIO" :buhaha :lol: :mrgreen: :ziveli
 

Laky

Guest
Tuzna je to liga po kvalitetu gdje se sampion zna unaprjed.Becej,Nish,Vojvodina, pa i Zvezda-timovi koji su "izbrisani" sa vaterepolo mape Srbije.Naravno da sam zadovoljan danasnjom pobjedom od +15 ali nije to to.Nikakvu draz ne donosi ovo takmicenje tako da sa nestrpljenjem docekujuem Evroligu.Mislim da je ovaj tim jaci od onog proslogodisnjeg bez obzira sto je otisao Daca Ikodinovic.Dosli su Prlainovic,J.Nastran i golman Kuljaca + tu je sjajni Filiovic,kvalitetni centar Korolija a i golman Gojko Pijetlovic je izvanredan.Tako da ocekujem plasman u drugi krug Evrolige a sto ne i plasman na F4 8)
 

[SiMa]

Početnik
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
63
Reaction score
0
Локација
Na hali...
Partizan je tako pokazao da će mu utakmice u nacionalnom kupu služiti samo za sparingovanje, pogotovo ako se uzme u obzir da je Crvena zvezda medju jačim timovima u domaćem vaterpolu.

e sad sam se lepo ismejao :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Laky је написао(ла):
MRTAV ZVUK је написао(ла):
Laky је написао(ла):
Tako da ocekujem plasman u drugi krug Evrolige a sto ne i plasman na F4 8)

A sto ne i titulu :wink:

Sad ga pretjera :)


Zasto? Pa titula se podrazumeva, pa ljudi naveci konkurent nam je tim koji smo juce dobili sa 15 razlike, znaci titula ne dolazi u pitanje. A sto se tice Final 4, po mom misljenju smo jaci nego prosle godine kada smo bili na korak do f4, a sada su mladi igraci iskusniji za godinu i to ce mnogo znaciti, imamo velike sanse da uz dobar zreb i srecu da nas zaobidju povrede najboljih igraca izborimo prolaz u F4
 

GrobarSCG

Guest
Kojac, mislim da je MRTAV ZVUK mislio na titulu prvaka Evrope (7. po redu koju malo predugo više čekamo. Nešto kao Real dok Mijat nije izvozao Juvinog golmana u finalu u Amsterdamu 1998. A oni su tu titulu čekali 32 godine. Svi znamo ko im je bio NEZASLUŽENA "žrtva" te '66. :x )
A ovo danas je bilo sasvih očekivano! 15 razlike... ni puno, ni malo! Samo je što neki kažu da su četiri njihova gola "malkice" previše!
I još nešto: cigani nam najveći konkurenti za titulu?! :buhaha Ja bih prije to rekao za Niš ili Vojvodinu. Za Bečej ne vjerujem jer ipak nisu ono što su nekad bili kad su bili šampioni Evrope...

P.S. Ima li nekih vijesti jel neki ciganski "vaterpolista" završio u bolnici jer je počeo da se topi u bazenu ili davi?! :mrgreen: :buhaha
 
Top