Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.861
Reaction score
10.846
Лепе вести, надам се да ће нас легендарни Вујас водити до крова Европе овога пута као тренер.
 

Zagor

Guest
Супер! Интелигентан човек са ауторитетом, који има онај лудачки, победнички сјај у очима!

Нека му дају децу на три године и жетва трофеја може да почне!
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Odlična vest!

Takodje odlična vest da će Milanović ostati u klubu!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Bravo za Vujasa i da predvodi ove mlade momke sa klupe kao u bazenu što je radio. Milanoviću hvala za sve što je uradio za klub on je uzo sve što je mogo sad je na Vujasu da nastavi.

Vj@ns i Stojanče upravo to najbolji sportista svih vremena, a biće i najbolji trener.
 
Последња измена:

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Najveći sportista kojeg sam imao priliku da gledam. Koliko me je taj čovek puta razveselio ne mogu ni da nabrojim. Hvala Vam Vladimire za sve što ste dali u bazenu, i daj Bože da budete još uspešniji nego do sada, što će biti veliki izazov.

Jedino bolje od killer-a u bazenu je killer na klupi.Znanje,inteligencija,posvećenost,verujem i dobar pedagog, s obzirom koliko je igrača vodio ka trofejima kao kapiten.Na pravom je mestu.:clap

Nadam se da je sa gospodinom Milanovićem sve ok. Jedan od par ljudi u VK koji su nas vratili na vrh.:respect
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Најбољи српски спортиста свих времена:respect: (ноле сиши га јбг )
Штета за Милановића, вратио нас је тамо где нам је место, надам се да није ништа озбиљно.
Вујас је рођени победник.
Надам се једино да га Срби кратког памћења не опљуну после евентуалног првог слабијег резултата.
Мада морам признати криво ми је што неће још једну сезону одиграти.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Лепа вест за све нас који смо прижељкивали да Вујас на неки начин остане у клубу. :clap
Има много тога да научи од Милановића који ће му и на овом послу бити шеф.

Заједно до нових титула. Много смо јаки.
:BB
 

Dr.Hofmann

Guest
Srećno Vujasinoviću na mestu trenera, bio je po meni najbolji svetski igrač u poslednjih 20 godina, ali to nije nikakav garant da će biti dobar trener, a želim mu svu sreću da postane i najbolji svetski trener, ali neće mu biti lako, pre svega zbog sve tanjeg kvaliteta igračkog kadra u Partizanu.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Milan Aleksić više nije član Partizana. Istekao mu je ugovor i neće ga produžavati.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Jebi ga, na ovo smo se spremali.
Nit mogu da ga krivim, nit da ga podržavam. Nadam se da će se jednog dana vratiti, pa da se oprosti sa Evro titulom.

Sve najbolje u nastavku karijere!

Pitanje je ko je sledeći?
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Вујасиновић: Сваки дан ћу научити нешто ново

Много тога је показао и освојио као један од најбољих (по некима и најбољи) играча света свих времена. Сада је пред Владимиром Вујасиновићем нови изазов – да знање стечено као ватерполиста демонстрира са клупе, као тренер Партизана, на функцији на коју је постављен десетак дана после последње утакмице, финала плеј–офа против Црвене звезде.

v19-copy.jpg


Дуго је Владимир Вујасиновић размишљао да ли да стави тачку на играчку каријеру.

Било ми је тешко да преломим. Мислим да је лакше да се од играња опростиш када више немаш мотива, кад се умориш. Међутим и даље имам снаге и жеље да играм. На крају, с обзиром да је Партизан у процесу стварања екипе за битне успехе у будућности, екипе на дуге стазе, повлачим се јер се због година не уклапам у такву причу.

Вујасиновићев циљ је да настави процес стварања новог Партизана.

И моја и жеља клуба је да кроз неколико година имамо екипу са десетак играча типа Стефана Митровића. Њега спомињем јер је тренутно једини наш првотимац и репрезентативац који је почео у Партизановој школи. Дакле, да имамо екипу састављену од играча пониклих у Партизану, која ће играти на фајнал-фору.

v17-copy.jpg


Вујасиновић већ у понедељак почиње са радом.

На располагању ћу имати мали број играча, у који ће бити укључени и ватерполисти из омладинског погона. Због репрезентативних, што сениорских, што јуниорских такмичења, право окупљање имаћемо тек крајем септембра. Али, време до тада искористићу да радим на себи, да сваки дан дочекујем са циљем да научим нешто ново. Није ми овај посао нешто што ми је страно, али уз потпуну посвећеност њему могу и морам још да научим – закључује Вујасиновић.

žurnal
http://www.zurnal.rs/2012/05/11/vujasinovic-svaki-dan-cu-nauciti-nesto-novo/index.html
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ma samo kad bi se obezbedila sredstva za Mitrovica i Cuka da njih zadrzimo i pravimo ekipu oko njih dvojice. Ne bi bilo lose i Radovica.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Počinje polako vaterpolo pijaca

Pitanje je da li će u Partizanu ostati centar Miloš Korolija, a sa golmanom Slobodanom Sorom se pregovara. Vladimir Vujasinović je završio igračku karijeru i biće trener prvog tima.

Isti list navodi je Partizan blizu angažovanja nekolicine novih igrača, pre svega iz Vojvodine - Ivan Basara i Marko Matović, kao i nekadašnjeg centra novosadske ekipe Petra Filipovića (igrač grčke Patre). Crno-beli su zainteresovani i za mladog vaterpolistu Beograda Nikolu Eškerta.
http://www.mondo.rs/s244256/Ostali_sportovi/VATERPOLO-_Milan_Aleksic_napustio_Partizan.html

Ovaj tandem iz Vojvodine mi se ne sviđa nikako. Ja sam pre za Vuksanovića i Ubovića. Basara me nije ubedio da je igrač za Partizan (iako sam prošle sezone mislio suprotno).. Eškert je dobar. 93 godište.. Igra na poziciji centra.. Nije da nije bitno, ali dečko je veliki Grobar :D

@boksa Čuk najverovatnije ostaje (osim ako ne stigne neka nepristojna ponuda) A koliko sam čuo i Mitrović je izgleda bliži ostanku. Radović bi mogao da nas napusti sledeći.. Jedan centar ide sigurno, verovatno Korolija..
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Mislim da je prava stvar postavljanje Vujasinovica za trenera. Treba biti strpiljiv i sacekati i njega i ekpiu par sezona dok se sve kockice ne poklope. Ima Vlada jos da uci sto se trenerskog posla tice, ali najvaznije je sto ce i igraci moci mnogo od njega da nauce i prenece im ogromno iskustvo.
 
Top