Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Miki PFC, i to ne samo za domacu nego verovatno i za evroligu.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Ako neko od nasih pristane na ovo, onda ne zeli dobro Partizanu...jer po meni ako jedan ode kod njih a jedan kod nas sanse za titulu su 50% / 50%.
Nema kompromisa sa bagrom, i nikakvog ustupanja...pa zar smo mi spali da se povlacimo pred ciganima...pa zar smo dosli u situacju da se Vanja i Filip dvoume kod koga ce doci: na jednoj strani najuspesniji klub a na drugoj najmladji klub Srbije...na jednoj strani klub koji je od njih napravio igracine a na drugoj vestacki projekat.

Hoce li nekom uspesnom coveku/partizanovcu proraditi inat, pa nas finansijski pogurati...

P.S. nesto mi pada na pamet...da li je moguce da se npr. od neke evropske utakmice FKP, iznos od ulaznica prosledi VKP? Tj. da li ima iko u nasem SD želju za ovakve ideje?
Evo sada ide utakmica sa Tromsom...što se ne bi napravila ovakva akcija? Prosecna karta 8e * 10000=80000e. Lepa svota...samo da je želje i volje.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Ma da najbolje je da im mi predamo titulu i da ne postojimo vise.Ne znam cemu toliko mracenja ? Smrdljivci ce morati da nas pobede u bazenu a tu Vucica i drzave nece biti .
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.627
Reaction score
8.768
Локација
"preko bare"
Ako neko od nasih pristane na ovo, onda ne zeli dobro Partizanu...jer po meni ako jedan ode kod njih a jedan kod nas sanse za titulu su 50% / 50%.
Nema kompromisa sa bagrom, i nikakvog ustupanja...pa zar smo mi spali da se povlacimo pred ciganima...pa zar smo dosli u situacju da se Vanja i Filip dvoume kod koga ce doci: na jednoj strani najuspesniji klub a na drugoj najmladji klub Srbije...na jednoj strani klub koji je od njih napravio igracine a na drugoj vestacki projekat.

Hoce li nekom uspesnom coveku/partizanovcu proraditi inat, pa nas finansijski pogurati...

P.S. nesto mi pada na pamet...da li je moguce da se npr. od neke evropske utakmice FKP, iznos od ulaznica prosledi VKP? Tj. da li ima iko u nasem SD želju za ovakve ideje?

Djura i mornari ne prosljedjuju pare FKP-a u FKP. Baš će dati nešto u VKP, sve se bojim.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
Pa mogao bi tu malo predsednik SDa da vidi sa onim što nas je spasao... doduše, on ni za KK ne može ništa izgleda da izmoli...

A čak i da ovi odu kod njih - ništa nije gotovo... pa ne navijamo mi za Partizan zato što je najbolji ... jednostavno je to civilizacijska razlika između nas i njih...

Ali će ih biti pored bazena...

Pa onda i treba da nas ... ako i nas ne bude pored bazena
 

Egzorcist

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
645
Reaction score
252
Локација
Na talasu...
juce je u dnevniku rtrs isao intervju sa vanjom povodom svega ovoga u vaterpolu...
njegova prica je da puno dobrih igraca nema klubove ali da imaju veliku zelju da igraju i da su dosli na ideju da sami naprave klub sastavljen od sadasnjih i dosadasnjih igraca reprezentacija srbije crne gore madjara hrvata...ideja im je da takav klub osnuju u banjaluci posto postoji jedan od modernijih bazena u regionu ili negde u regionu a postoje i ljudi voljni da to finansijski isprate
posto su u pitanju sve veliki igraci len im je valjda obecao da ce da da pozivnicu za len kup mislim...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ja ne mogu da zamislim ovu dvojicu kod cigana. Pa majku mu zar ovaj Sostar ne moze da nadje nekog sponzora od 100k evra. Po 50k za ovu dvojicu, verujem da bi igrali za te pare.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Malo je 100 hiljada samo za Vanju,mislim da bi 250 hiljada resilo problem..150 Vanji i 100 Filipu...ali prosto neverovatno sta se radi,jbt zar je moguce da je politika toliko umesala prste!?Prosto da covek poludi...gnjide ciganske...
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Ма дајте људи, ово у држави Србији није могуће, нема шансе да се ово оствари, то су нечије небулозе и ту је крај, ове информације се преписују са циганско-гробарских форума односно коментари са вести на разним форумима и тако циркулишу и ја би то кажњавао поенима и бановима! Значи да им се нагузимо на тај начин па то не пије воду никако! Ако исчачкамо паре, наши су обојица и ТАЧКА! Нема логике ни око поделе њих двојице, како би се то ми сада договорили који ће нама који њима, нису то лубенице јеботе! Значи по овоме до сада виђеном, они те паре имају, значи да они хоће већ би потписали, него чекају иностранство или нас!
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Значи да им се нагузимо на тај начин па то не пије воду никако! Ако исчачкамо паре, наши су обојица и ТАЧКА! Нема логике ни око поделе њих двојице, како би се то ми сада договорили који ће нама који њима, нису то лубенице јеботе! Значи по овоме до сада виђеном, они те паре имају, значи да они хоће већ би потписали, него чекају иностранство или нас!

Mi pare nemamo, već tek treba da dobijemo. Ti koji daju pare diktiraju i uslove. Ako daju pola nama pola njima logično je da će jedan kod njih, a drugi kod nas. Ne daju oni milione, već otprilike koliko treba da se kupe ova dva igrača.

Vidim da se spominju neka državna ulaganja od nekih 700-800h evra. Ta cifra je smešna. U pitanju je mnogo manje.

Inače Vanja nema teorije da dobije više od 100h nigde, a Filip sada možda oko 80-100h.

I cigani nemaju para za obojicu. Ono sve što su dobili ispucali su na dosadašnji tim
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ako su oni dobili za ceo nov tim maltene pare mozemo i mi dobiti valjda za ovu dvojicu. Sacekajmo da se sve resi pa cemo videti ne vredi lupati glavu i nervirati se vise ...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Nama treba lider ekipe, znači Vanja.Filip bi dobro došao, ali je Vanja daleko potrebniji.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Kada bih ja birao, Vanja definitivno. Sa njim bi imali odličan i kompletan tim. Naravno da igrač tipa Filipović ne može da smeta, ali je Udovičić baš ono što fali Partizanu sada.

Inače bliži se kraj prelaznog roka, a ima gomila igrača bez kluba. I to pojedini reprezentativci Crne Gore, Mađarske.. Ne znam da li je neki Hrvat sem Burića ostao.. Stvarno će biti zanimljivo da vidimo gde će se oni udomiti..

A danas atmosfera na forumu od euforije do totalne depresije. Opustite se. Mislim da su ova dvojica trenutno bliža nama. A i da ne dođu, neće Partizan umreti bez njih. Bićemo mi prvaci još dugo godina.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Glupost nevidjena, zasto se i pre pare nisu delili kada se vestacka tvorevina pojacala, Valjda i Vanja i Filip imaju zelju gde hoce da igraju ili su veliki profesionalci pa se cena unapred zna da se nego od njih angazuje. Po ovome mi smo ucenjeni, pa valjda mi nesto dobijamo od sponora kojin nam je nekoliko godina, mislim na Raifaizen bank u ovim kriznim godinama banke na ovim prostorima dobro posluju izaradjuju.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Чекајте, шта је овде чудно?
Па наравно да ће цигани грчевито да се боре за Вању и Филипа, до задњег даха ће да муљају да не дођу код нас. Ако њих двојица дођу код нас, ма довољно да један од њих двојице дође код нас и они су ћао. Џаба су давали паре, џаба су се палили, градили дрим-тим, испушиће лагано.

Какви Прлаиновићи, Пијетловићи, Шефици, курци, палци... Вања вреди као сви они заједно, нарочито ако га ставимо у наш млади тим.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Све ће се лагано завршити у нашу корист... Пре ће се десити смак света него да цигани узму титулу у ватерполу!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Pa je li moguće da u Kragujevcu postoji vaterpolo klub i da će Vanja i Filip tamo :confused
 
Top