Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vaš omiljeni gol

  • Зачетник теме Bogi maestro
  • Датум покретања
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Prvi gol derbi kad smo poobedili na marakani 4-2 mislim posle neznam kolko godina. Prenos nije bio nego po zavrsetka prvog daju drugo poluvreme. Ja na netu nisam hteo da gledam rezultat tako da za mene je to bilo isto kao prenos. Tako sam vikao i skakao po sobi komsinica ispod mene umalo da izvadi pusku:D
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Eh moj Kindze, bio si dobar igrac:)
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
moj prvi derbi, 1994.godina,septembar mesec, Dragan Ciric, 1:1.
 

Bacje

Početnik
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
116
Reaction score
2
Локација
Kungälv
8. mart 1997... moj prvi derbi.. a Nisha busi Milojevica.. ciganima srecan osmi mart! :)
a tek onda Cakar.. delirijum..
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Bambi proti Rada iz daljine:clap:clap!!!
 

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
Трећи против Жилине вечерас :partizan_fan:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.853
Reaction score
13.497
Dosta golova su me doveli do zadnjeg stadijuma delirijuma ali onaj Radovicev Dnjepru za 1-0 u samom finisu i za prolaz dalje me je najvise prodrmao...Cirkovicev penal isto ali gol Radovica je dosao iznenada i tad sam bio u nenormalnom stanju :D

http://www.youtube.com/watch?v=lWzDlV3sVBE
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
^^^
Prvi gol koji mi je naterao suze na oci. Dusa me je zabolela kada je Sale onako dobio crveni i nisam mogao da se oporavim do kraja meca - jer sam znao koja oluja ga ceka kada se vrati, a onda "Evo Nadja, evo golaaaa..." :)
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Ja sam takođe skoro plakao kada je Vukčević pogodio stativu iz slobodnjaka nekoliko minuta pre ovog gola, ali kao vrlo malo puta pravda je zadovoljena.
Na ovom klipu našeg Undera je cela utakmica http://www.youtube.com/watch?v=KkiiLQ8t2yY Na 1:21:00 je Simonov slobodnjak, posle ispucavanja golmana Dnjepra mi osvajamo loptu i postižemo gol 1:22:18.
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Ma Kleo u rupi za 1-2 sa igracem manje.Sunce ti poljubim kad tad nisam srcani udar dobio od srece necu nikad.
Pored tog gola da nabrojim jos par:
-Kezman u 90om protiv cigana
-Iliev lob protiv cigana na JNA
-Radovic u Dnjepropetrovsku
-Moreira u 94om na JNA protiv cergara
-Djurdjevic na poljudu za 0-2 sex od akcije,prskanje po dalmatincima
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Preki komsinici, Zavisic komsinici, opet Preki Rijeci na Kantridi sa 40m, Aca Trifunovic Hajduku, Mance protiv QPR, Varga protiv Vardara ´85. mislim, Milko protiv Groningena , Buda i Zivkovic protiv Seltiksa, Smajic komsinici, Mance Purgerima na JNA, Vucicevic Hajduku (a prethodno Djelmas i Pantic napravili sou po desnoj strani), Vokri Purgerima u ZG, Vukcevic Petah Tikvi, Tosic Radu sa 35m, Ljajic Borcu u Cacku, Kleo Hajduku, Mijatovic, Kezman, Jovetic, Kleo, dr. Mo, Juca i Raca gorepomenutoj dami... (ona mi je nekako najdraza, valjda navika iz detinjstva :D)
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Petar Vasiljević gejlijama u polufinalu kupa za 3:1 i duplu krunu
Dr MO gejlijama u 106. minutu
ovim golovima sam se ipak najviše radovao:D:
NUSKNVP
 
Последња измена:

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.591
Reaction score
3.363
Локација
JNA
Moreira i gol u nadoknadi za 1-1 u derbiju...Kezmanov gol ciganima u poslednjem minutu za pobedu,secam se kako sam skakao po kuci a mec sam slusao na radiju(jbg tada nisam isao na utakmice,bio sam klinja)...I gol Vukica protiv Slavije iz Praga u Bg-u...ima jos mnogo,ali eto ta tri...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ubedljivo, 3:1 Vasiljevic, polufinale kupa `94. protiv cigana.
 
Top