Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vaš omiljeni gol

  • Зачетник теме Bogi maestro
  • Датум покретања

kerkez

Grobar
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
397
Reaction score
24
Локација
Na ivici incidenta
Meni tri najdraza: Kezman u 90.minutu protiv cigana,Krstajic protiv Lacija(prelepa akcija) i Sasa Ilic protiv Rjeke u Beogradu.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.262
Локација
U Kinšasi
Gol sa Autokomande Petra Vasiljevica u polufinalu kupa 93 cini mi se za 3-1 . Onaj lopov Cokanica je krao za cigane ali ipak je stigla pravda ! Posle je batica naucio pameti picketinu Drobnjaka .

Dobar je gol i Brnovica u 89 min Milojevicu temenom glave :D
"Da li je ova bela tacka crni znak pitanja u karijeri Save Cokanice..." I tad su nas krali, mamu im njihovu. Definitivno najdrazi gol, dodje mi da placem od srece kad se setim.
 

vugrobar

Wallpaper man
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
385
Reaction score
1
Локација
Ostario
Kao i većini, Ćirkovićev gol za ulazak u ligu šampiona!
To je izazvalo takvu eksploziju radosti da mislim kako sam postao ovisnik o tom video ili audio fajlu, po neznam koji put sam ga preslušao...
 

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
Gol koji je postigao Vuk Rasovic za pobedu od 1-0 protiv Newcastle-a na nasem stadionu 1998
Ta utakmica mi je bila medju prvim evropskim kojima sa prisustvovao i bila je kao sto svi znamo istorijska. Nevidjena atmosfera na tribinama. Jos vece ludilo kada je Vuk postigao pogodak. Erupcija odusevljena, a meni tada kao klincu cinilo se da ce se srusili one tribine od tolikog pozitivnog naboja i slavlja. Gol je visio u vazduhu i zaista smo taj mec odigrali bas onako po evropskom standardu. Iskusno i strpljivo. Velika pobeda






 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Zaboravih Saletov protiv cigana u finalu kupa 2001 kad se samo setim reakcije onog retarda od kocica...To je bio bas lep gol,ali i veoma vazan
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.015
Reaction score
632
Cirkovicev mi je nesumljivo najdrazi...ali ima jos jedan koji cu zauvek pamtiti...gol Mateje Kezmana,u cini mi se njegovom poslednjem derbiju pred odlazak u PSV...taj derbi smo pukli sa 2-1(nesecam se dal je bila 98 ili 99,bio sam klinac)...cigani su vodili sa 2-0,a onda centarsut sa desne strane a Mateja hvata volaj,lopta u prvu,pa u drugu stativu,i GOL...a kocic se okrece nije mu jasno gde se denula ta lopta :buhaha
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.262
Локација
U Kinšasi
A moram jos jedan: 8 mart, sunce, sneg, krcat jug, nejaki genijalac Dragan Ciric raspaljuje po precki tako da se culo do Brchela, na loptu nalece dum-dum Cakar i cepa cigansku mrezu... ciganima srecan 8. mart...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
E jel se seca neko gola Hristova u derbiju pre 10 god ... Hahaha kako smo ih izradili kod slobodnjaka .Cira inteligentno loptu na stranu i golllllllllllllll :)
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Pored Milivoja, Vasiljevica, Scepovica, koje ste svi pomenuli, setih se gola Gorana Milojevica za 2-1 kuci protiv Groningena, negde u 85 min... Glavom u cose, mi ih mleli celu tekmu,a oni izjednacili na 1-1 u 80. Posle ih je jos Djurdjevic dokusurio za 3-1.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.015
Reaction score
632
E jel se seca neko gola Hristova u derbiju pre 10 god ... Hahaha kako smo ih izradili kod slobodnjaka .Cira inteligentno loptu na stranu i golllllllllllllll :)
posle toga su se cigani 15 dana bunili da smo neregularno postigli gol,i trazili ponistenje...:buhaha
je8ote kako smo krenuli da nabrajamo,bice da su nam svi golovi najdrazi...al kao sto rece shvedja...kao da pitas roditelje koje im je dete draze...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.262
Локација
U Kinšasi
sta je gorane, ukinuli komantare na z&b sajtu...tacno ti prepoznajem stil...
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352
Mada bi svi izdvojili Milivoja, ja mislim da sam se puno vise radovao golu Ilijeva. Ko je ocekivao, vec su svi videli Newcastle u sesiru, kad ono, brilijantna akcija, erupcija!!!!
Od tog trenutka sam vec ZNAO da idemo dalje, pa oni penali se i ne racunaju, ipak je to rulet. Ali, ona akcija za spice i gol u najneocekivanim trenucima...:ziveli

Onda moze Radovic, isto zbog vec prezaljene utakmice u tim momentima, pa Sale 2001 u kupu protiv cigana.
 

Зека Булевар

Милка Цанић
Учлањен(а)
15.04.2007
Порука
763
Reaction score
3
Локација
Fiume, Istria
I meni je gol Ilieva u Newcastle-u najdrazi u poslednjih par godina...stvarno me je tada iznenadio...jer je imao obicaj da uzme loptu i trci do aut linije i nesto izvodi...
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
Meni je isto mnogo drag gol Delibasica protiv Porta u nasoj prvoj tekmi u Ligi Sampiona. Koja je to bila erupcija odusevljanja na stadionu, znaci bruka. Nije taj gol nesto mnogo uticao na sve sto se posle desavalo, ali kada vec pominjete istorijske golove onda mora svakako i ovaj da se spomene jer je prvi u tom takmicenju
 

kisnicovek

Početnik
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
199
Reaction score
2
Локација
ns
Gol Isailovica za pobjedu protiv croatia zagreb,moja prva tekma na JNA!
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
...kao da pitas roditelje koje im je dete draze...
To je tacno,svi golovi su nam dragi,ali meni je najdrazi gol Danka protiv rapida iz viene mislim,secate se one makazice!E taj gol najvise volim jer je efektan,a postigao ga je Danko koj je tada bio klinac(za sve ostale u ekipi)!Kad je pao gol,ja nisam mogao jedno 2-3 sekunde da shvatim sta se dogodilo,drustvo pocelo da skace,tek se ja osvestim,skocim izbezumljen i udarim glavom u luster,polomim ga na 1000 komada:buhahaI secam se takodje kad je komentator rekao-Ljudi ovo je gol za spice sportskih emisija!
Nista manje mi nije drag i gol Brnovica protiv dinama iz bukuresta-secate se one bombe!Jaoooooooo!!!!
Kad sam vec spomenuo makazice Lazovica,dali neko mozda ima taj gol,nemogu nigde da ga pronadjem!:napred Partizan
 
Последња измена:

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
Taj gol je Danko dao Slaviji a ne Rapidu. Rapidu je dao gol Bajic za 1-0
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
To je bilo protiv Slavije iz Praga .
 
Top