Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vaš omiljeni gol

  • Зачетник теме Bogi maestro
  • Датум покретања
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Da da,greska,sad sam bas ubacio CD,onaj najnovi da vidim,ali vi me ispraviste!:wink:slavija praga,nedao bog da se setim revansa!
 

Bogi maestro

Guest
nesporazum,zaboravite,znace @gorant.
 
Последња измена од уредника:

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Prijatelju Grobarski, zeznuo si se. Nisam ja Goran Tomic,ali nema veze, covek je pisao dobre komentare...
Nego setio sam se jos jednog gola, kad je Buda Vujacic dao gol ciganima u rupi, u finalu kupa, pa im pokazao sta je trebalo... To je prva nasa pobeda u rupi koje se secam i mnogo mi je draga... Posle u revansu bilo 2-2 i mi uzeli kup, a da nije bilo penala, uzeli bi i titulu te godine...
 

Bogi maestro

Guest
u redu onda,izbrisacu post. a,taj budin gol imam u kompru,sjajan je,kako je milojko pantic zacutao!:buhaha inace,budimir je iz cg,necu reci i kako sam ga upoznao,da ne bude...kotoranin,a sada je skaut manchester united-a za jug evrope,tako nesto...
 

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
Takodje nezaboravan gol Krstajica Laciju za 1-0. Kako ga je samo zašio pod precku. Ludilo nevidjeno





 

Method Man

Guest
Meni su isto najdraza ova poslednja 4 komada u rupi. Radovao sam se kao malo dete.
 

korleone

Čuvar bleje
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
330
Reaction score
0
Локација
osedlao konja, okupio poteru i krenuo da veša lopo
Kezman u 90. minutu garaganima

Takodje nezaboravan gol Krstajica Laciju za 1-0. Kako ga je samo zašio pod precku. Ludilo nevidjeno

secam se te utakmice, stankovic se kurcio da ce da nosi dres zvezde ispod dresa lacia, kakav saban. Inace Salas nam dao dva komada, i jedan onaj retard stankovic, za nas Krstajic, i Iliev
tada sam bio prvi put na Jugu
 
Последња измена од уредника:

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
Naravno golovi garaganima su nesto posebno. Meni je tu najdrazi Saletov u kupu 2001

PS Korleone, secam se zato kako smo isprozivali onog drugog cigana u Laciju
 

korleone

Čuvar bleje
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
330
Reaction score
0
Локација
osedlao konja, okupio poteru i krenuo da veša lopo
da bre Mihajlovica,
Ono zena ti je kurva Sinisaaaaaaaa
Gadjali smo ga sa necim, jbt vise smo njih prozivali nego onog hrvata Alena Boksica

PS izvinjavam se za perthodne dve poruke slucajno sam ostavio jednu za drugom, a ne znam kako da ispravim to
 

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
posle utakmice uja je rekao kako smo ga ujeli za srce i kako to nikada nece zaboraviti :mrgreen:
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Definitivno gol cirkovica za ulazak u lizi sampiona plakao sam od srece i nisam mogao spavati a da i jedna srecna situacija kad je kralj odbranio penal njukaslu oi groningenu.
 

Зека Булевар

Милка Цанић
Учлањен(а)
15.04.2007
Порука
763
Reaction score
3
Локација
Fiume, Istria
eee...Cirkovicev gol...sedeo sam na fotelji u dnevnoj sobi,a tu je krov nesto nizi bio nego u drugim sobama i Milivoje da gol...a ja skocio,suze na oci i glava pravo u zid...prvih 5 sekundi sam plakao od srece a sledecih 5 min od bolova...ali tada sam bio najsrecniji...kad sam video da je potrcao...huh..
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Ne bih da kvarim temu, ali samo uporedite taj trenutak kod gola Milivoja, sa trenutkom kad su zavrsili penali sa Artmedijom. Ko je bio na stadion zna kakva dramaticna prekretnica od fanaticnog navijanja (najbolje atmosfere zadnjih par godina) do one strasne tisine. J8b*te, nikad necu to da prezalim.

Odmah kaznene poene jer sam pokvario temu, a i raspolozenje i to samom sebi:punch
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Jbga :( ... al mojne o tome vishe
 

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
a blizu mene plakale neke Grobarke :(
ali bolje da se vratimo vedrijim temama tj. golovima
 
Top