Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vaš omiljeni gol

  • Зачетник теме Bogi maestro
  • Датум покретања

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013

Тешовићев дефинитивно. Победа после скоро 18 година у рупи, какво је то радовање било, какав је то Југ био.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
342
Reaction score
1.461
Локација
Novi Sad
A Evijeve bombetine i potom plesa u rupi niko da se seti?? (Ili makar ja nisam skontao)
Od "manjih" utakmica pade mi napamet onaj Džigijev gol glavom protiv Radničkog u 90 minutu kod nas, one sezone kad su nam oteli titulu
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Uh, ima ih...

djuka za 1:1 kad su nam dali gol iz gol auta
Everton brat sa 100m i Samba ispod severa
Oba gola protiv Fenera
Ozegol za 2:1 protiv Jangera

Leov u Humskoj za 1:0 (prvi derbi mog sina)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.445
Да Радовић....какав је то моменат био :respect Све је деловало изгубљено након Вукчевићеве стативе из слободњака, а онда бомба на повратну лопту Одите.

Одитин гол Шерифу у гостима ремек дело....и Тошићев Фенербахчеу.......

Поништен гол Богуновића за 3-0 исто невероватан моменат.....нико одмах није схватио да је поништен, ерупција добрих 20-так секунди
 
Последња измена:

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Gol Niše Saveljića za 2:2 protiv cigana. Pre toga smo gubili 0:2. Moj prvi derbi da sam sam išao na Jug, neki sedmi-osmi razred. Nije najlepši gol, ali je jedan od omiljenih. Ostale ste više manje naveli
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.121
Reaction score
4.412
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Mance protiv QPR-a
Svaki Manceov gol ciganima
1986 Smajić i Milko protiv cigana moj najdraži derbi
Mance protiv Dinama u rupi pred najviše Grobara ikad ,neki kažu preko 90000
Ima ih još....
Pošto je davno bilo sad bi dodao Kleo, Everton i Leonardo protiv cigana u rupi iako su mi dragi i ostali golovi protiv njih ili Kežmanovo rutiniranje u Rijeci, Isailović protiv Croatije,Milivoje,Rašović....
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Meni isto Vasiljevic.
Sve najgore cigansko na toj utakmici.
Od penala do izležavanja na travi....
Onda kad već nije bilo nade, Petar zategne, a komentator kaže Čermelj :D
Sećam se da smo ortak i ja tako lupali po njegovom stanu, da su komšije htele da zovu policiju, jer su mislile da ga je neko napao.


Savo im strpao 2 komada tu takođe.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.021
:) bio na jugu, smrzao se, pokisao, sutradan temperatura, grlo, inekcije...ali ko ga jebe, vredelo je...
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Ако морам само један да издвојим, онда Јојић за титулу у последњем минуту. Радост на истоку после тог гола је нешто неописиво, лете људи по трибини, падају, неколико минута екстазе.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé
Svi znaju za taj gol... jednostavno, kada sam video naslov teme prva pomisao bila je Mance, London, 24. oktobar 1984...


... naravno, bilo ih je još. ali taj je nekako poseban... prijem lopte i promena pravca u deliću sekunde, odmah zatim i šut... sećam se i da je pokojni stari često pričao da mu nije jasno zašto se u novije vreme igrači češće ne odlučuju na udarce iz daljine, pa je i to razlog, pretpostavljam, uz činjenicu da mi je bilo jedva 12 godina kada sam video taj gol u TV prenosu, zašto to samo može biti Mance...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.445
Тешко је изабрати неколико омиљених јер се увек сетиш неког гола и тако листа може да се продужи у недоглед и да оде и до 80-их кад нисам ни био рођен и присуствовао лично том делу историје али кад би се рецимо тема звала "Голови који су вас изули из чарапа" постоји пар голова:
- Гол Илиева у Њукаслу и Ајмо Миливоје
- Радовић Дњепар
- Раћа са Аутокоманде
- Оба гола Клеа у Бриселу
- Живковић против Стеауе
- Др. Мо у последњем минуту циганки
- Леов гол за 3-1 у рупи
- Гол Ћеле против Молдеа
- Калабин гол маказицама циганима 2 у Нишу
Ма и овде има још из ове категорије
 
Top