Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vaš omiljeni gol

  • Зачетник теме Bogi maestro
  • Датум покретања

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
359
Reaction score
1.093
Локација
the middle of nowhere
Kezmanov prvi gol u derbiju
Mo u 94min
Bogunovic protiv Fenera
Kleo u rupi
Zvone u rupi
Djukin penal protiv Vozdovca
Leonardo na JeNeA deset minuta delirijuma
...
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri

Omiljeni gol, najomiljenijeg igrača Partizana.
Emotivna vrednost teško da može rečima da se iskaže.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Дефинитивно омиљени гол, омиљени дерби, и омиљено свршавање по лицу дроље. После паљење стадиона остаје у лепим мојим сећањима. Има још лепих ствари са тог дербија типа Срђа Кнежевић и његово преваспитавање цигана, лепо је било све у свему.


 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Takođe kao kolega iznad... Kakvo ludilo je bilo na jugu posle tog gola, au..
Ako me sećanje dobro služi cigani su pre tog derbija imali seriju od oko 10+ nameštenih utakmica i posle svega ponovo dudlaju grobarsku karu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Prvi put gledao Partizan uzivo, bez caleta. Kisa padala, ludnica i anarahija kod Grobara. Tribine bile blatnjave, ja klinac.
Savo nosio neku crnu maramu. Cakar tek presao kod nas i promasio penal.


Borac Čačak - Partizan 0:1 (0:0)

29. april 1995. Gledalaca: 7 000


Borac Čačak: Savić ,V. Dragutinović, Božović, Ristovski, Mijanović, Prodanović, Janković, I. Dragutinović, Novović, Slović, Anić (62' Srećković)


Partizan: Pandurović, Mirković, Saveljić, Nađ, Taševski, Đurić, Čakar (89' Bolić), Tešović (71' Trenevski), Bjeković, Ćurčić, Milošević


Strelac: Milošević 73' (penal)
 
  • Like
Reactions: Dzo

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Mislim da mi je ona brza kombinacija Božović - Dijara - Mo možda i najdraža do danas.
Mat u tri poteza.

Mada rame uz rame sa njima stoji svaki gol koji smo pakistancima dali u zadnjim minutima utakmice, poput onog Kojićevog poslije 2 penala za njih.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
181
Reaction score
1.241
Локација
Po
Ma nema se tu sta raspravljati :)
Celtic-Partizan 1989. Gol za 5:4, - S. Scepovic...mislim da sam na trenutak i svest izgubio...pozlilo mi a bio osnovna skola. Tad sam bio siguran da sam zarazen Partizanom do kraja zivota!
Pamtim i uvijek cu i jer sam tad dobio batina od majke uz reci- HOCES DA UMRES ZBOG UTAKMICE!

PARTIZAN LAVLJEG SRCA i legendarni Jordan Ivanovic......

 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.124
Reaction score
15.394
Локација
Beograd
Meni su svi golovi protiv cigana omiljeni golovi, kakva crna Evropa, ne može da se poredi sa tim.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Kleo i njegov pogodak makizacama protiv Hajduka iz Kule. Kad sam gledao tu utakmicu imao sam osećaj da se Kleo nameštao na taj šut dva minuta, gledajući gde se golman nalazi sve vreme.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Мени лично најдражи је Мореирин гол у 90+5, иако тај дерби нисмо добили. Сећам се да са југа нисам видео како је Мо упутио тај шут, само сам видео како лопта прелеће носату циганштуру Стаменковића за потпуни делиријум на стадиону. :šal
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Dva gola. Radović protiv Dnjepra, bio sam osnovac, bila neka mrtva utakmica, kiša, ispadamo, ja gledam i ćutim samo što ne zaplačem... Pada gol ko grom iz vedra neba, kako sam krenuo da skačem po sobi umalo vrat nisam slomio, van sebe od sreće, ni pre ni posle toga se ne sećam takve svoje reakcije...

Drugi kao i kolega iznad, Mo nosatom u nadoknadi za 1:1! Osećaj kao da je bio za pobedu i titulu.

Edit: Ipak tri gola, nikad neću da zaboravim ono Ajmo Milivoje...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ali ja jos bolje. Sa Istoka ka Jugu. Kada je Raca zveknuo po lopti vec na pola puta smo odatle videli da ce da se zakuca u mrezi. I bi tako. Titula obezbedjena a nosati stamenkovic katapultiran tamo odakle je i lopta krenula - na autokomandu :D
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
prvi gol Mijata za Partizan, Milko prvi derbi protiv mandova, Kleo, Moreira, Suma takodje protiv mandova
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
227
Reaction score
1.152
Da, svakako Milkov na prvom derbiju, pa Zile protiv QPR, Scepovic protiv Seltika, Manceov drugi na derbiju 1983 u pobedi 3-2, obavezno Djurdjevicev protiv Groningena. Ipak moje najvece ludilo na jugu i moj omiljeni gol - Pedja Vasiljevic!
A u 21. veku naravno Milivoje, Cleo, Moreira i neverovatan manceovski gol Kojica
 
Top