Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vaš omiljeni gol

  • Зачетник теме Bogi maestro
  • Датум покретања

Bogi maestro

Guest
znam da vam je tesko da odredite koji je to gol partizana koji vas je najvise obradovao,ali pokusajte... i to jedan-jedini,naravno,ako mozete! meni je prvom tesko,ali ipak nijedan me nije primorao na toliki skok radosti kao onaj kezmanov u poslednjem minutu derbija,mislim da je bio oktobar 98'. :wink: tada sam slusao radio prenos,igralo se na JNA,ali kad sam cuo komentatora,ludnicu juga,pominjanje prezimena:"KEZMAN!KEZMAN! KEZMAN..." TO JE BILA EKSTAZA. Tada sam imao 12 godina. kasnije sam odgledao snimak tog meca,kakvo ludilo...:partizan_fan: neka svako izabere neki gol kojeg se sjeca,a ne neki koji je postignut,a da "doticni" tada nije bio ni rodjen. dakle...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Gol sa Autokomande Petra Vasiljevica u polufinalu kupa 93 cini mi se za 3-1 . Onaj lopov Cokanica je krao za cigane ali ipak je stigla pravda ! Posle je batica naucio pameti picketinu Drobnjaka .

Dobar je gol i Brnovica u 89 min Milojevicu temenom glave :D
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.015
Reaction score
632
reci cu samo par reci
"Ajmo Milivoje,ajmo Milivojeeeeeeeeeeee...."
sto kaze Sale Djordjevic:"I sve ostalo je istorija!"
 

grobarka89

Početnik
Учлањен(а)
24.03.2007
Порука
36
Reaction score
0
Локација
nbg
s

e bre zyx zajebao si me to sam htela ja da napisem :)
 

Bogi maestro

Guest
naravno,to se ne zaboravlja,alio ovaj kezmanov je bas bi nekako...:clap ono,poludi covjek,jos derbi. milivoje je usao u istoriju,mada,nista manje mi nije drag ni gol ilieva za 0-1,ja sam mozda tu jos vise "poludio".:confused sjecam se da u tim trenucima ton nije bio u redu,komentator se nije cuo,a mi poveli 0-1,ja skacem...derem se...eh...
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Pa moram izdvojiti dva prvi je naravno Cirkovicev penal u Njukastlu,a drugi Krstajicev gol protiv Lacija u Beogradu...
 

kisnicovek

Početnik
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
199
Reaction score
2
Локација
ns
Takodje se slazem sa goranom,grobarkom89 i zyxom ali jos jedan gol koji me je naterao na veliki skok i to gol Odite protiv Serifa u gostima,taman kada su nas bili stisli i kada sam pomislio:jebote ovi amateri ce da nas izbace...a Odi ga zasi sa 30 metara pod precku! :clap
 

Slauter

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
407
Reaction score
0
Локација
Obrenovac
Darko Tesovic,0-1 za 3 vezane pobede na Buljakani
 

Laky

Guest
Moj omiljeni gol-Newcastle,Sent Dzejms Park,2003,kraj avgusta-ajmo Milivoje...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Пуно је голова који су ме довели до лудила, сваки на свој начин. Бјековић 1976. у Љубљани, Манце 1983. у Бг против Динама, Шћеповић 1989. против Селтика, Радовић 2005. у Дњепру, Васиљевић против калаштура 1994, и још много њих...али ипак, мора да се издвоји један. Онда...
Ајмо Миливоје, ајмо Миливојеееееее.....гооооооол, Партизан је у Лиги шампионаааа!
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Meni najomiljeniji gol je Cirkovicev iz penala na St. James Park-u. To je najznacajniji gol u novijoj Partizanovoj istoriji. Liga sampiona, liga sampiona, na, na, na... :pfc:
Iako pisemo samo o jednom golu spomenuo bih jos par koji su mi isto tako dragi. Najpre gol Dragana Isailovica kroz noge ladicu kada smo dobili dinamo u Beogradu sa 1-0. :clap Snimak ovog gola sam odgledao ubedljivo najvise puta u zivotu. Steta sto smo doziveli brodolom u revansu.
Trece mesto na mojoj "listi" ravnopravno dele Kezmanov gol u finisu derbija i gol u Kupu (vec pomenuti) kada smo strahovito pokradeni ali smo nadoknadili minus iz prve utakmice i pobedili sa 3-1. :clap
Golovi iz 80-tih u Evrokupovima takodje imaju posebno znacenje za mene jer sam tada rastao uz Partizan...
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
gol Dragana Isailovica kroz noge ladicu kada smo dobili dinamo u Beogradu sa 1-0. :clap Snimak ovog gola sam odgledao ubedljivo najvise puta u zivotu. Steta sto smo doziveli brodolom u revansu
Cekao sam da vidim da li ce se neko setiti ovog istorijskog gola, meni svakako jedan od najdrazih (da ne kazem najdrazi). U svakom slucaju skoro je ne moguce da izaberemo samo jedan. To bi bilo kao da pitate nekog roditelja koga od svoje dece voli najvise :buhaha Tako je i ovde. Svaki gol ti je na neki poseban nacin drag
 

stef

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
180
Reaction score
0
Локација
uvek uz Partizan!
Ima puno golova koji su nam doneli puuuunoooo radosti ali kako se niko nije setio gola Radovica u Dnipropetrovskom u 87. minutu, pogotovo sto nam je na toj utakmici Sale KAPITEN iskljucen u 43. minutu! Bio sam na casu i slusao prenos i kad ga je Mire uvaljao vristao sam! EXTRA OSECAJ!
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
Stef, procitaj jos jedanput Acin post! :roll: Cudno da nisi primetio da je vec pomenut taj gol :roll: Ali slazem se da je bio extra osecaj.
 
Top