Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vaš omiljeni gol

  • Зачетник теме Bogi maestro
  • Датум покретања

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Hvala puno druze, to je taj gol :) kakva tekma..
 

nikolapfc89

Grobar
Учлањен(а)
22.10.2008
Порука
420
Reaction score
7
Локација
Novi Beograd
Ima ih dosta jbt. Naravno Milivoje na prvom mestu,onda gol u Dnjepru ko je dao mislim Radovic ??!, derbi svaki je drag...
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Gol Krstajica protiv Lacija za 1-0 mi je jedan od velikih raloga zasto Krleta mnooogo gotivim i zasto mi je posebno drago sto se vratio. Iako smo tu utakmicu izgubili to mi je verovatno najdrazi gol u zivotu. verovatno zbog toga sto sam u tom momentu istinski poverovao da mozemo da uzmemo Kup Uefa! Izleteo sam iz kuce na Ulicu drao se GOOOL! kao manijak!
te godine tucemo Newcastle a oni jaki ko zemlja, Shirer, Asprilja, les Ferdinand...bruka i kad pomislim da gori zdreb ne moze da bude, dobijemo tada Lacijo koji je bio josh jaci, sve sa Salasom, Vijerijem, Mancinijem, mihajlovicem, paljukom. i cak sa tim timom mi smo imali rezultat za prolaz sve do pred kraj prvog poluvremena..i onda...ebiga. ali taj osecaj je bio neponovljiv! prvi put u zivotu sam istinski verovao da mozemo da se bodemo sa najjacim evropskim klubovima. Opasna generacija, Krle Hvala ti!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
kad se setim makazica Lazovica protiv Slavije..uh,kakva golcina!!!
 

PFC_D

Guest
Gol Krstajica protiv Lacija za 1-0 mi je jedan od velikih raloga zasto Krleta mnooogo gotivim i zasto mi je posebno drago sto se vratio. Iako smo tu utakmicu izgubili to mi je verovatno najdrazi gol u zivotu. verovatno zbog toga sto sam u tom momentu istinski poverovao da mozemo da uzmemo Kup Uefa! Izleteo sam iz kuce na Ulicu drao se GOOOL! kao manijak!
te godine tucemo Newcastle a oni jaki ko zemlja, Shirer, Asprilja, les Ferdinand...bruka i kad pomislim da gori zdreb ne moze da bude, dobijemo tada Lacijo koji je bio josh jaci, sve sa Salasom, Vijerijem, Mancinijem, mihajlovicem, paljukom. i cak sa tim timom mi smo imali rezultat za prolaz sve do pred kraj prvog poluvremena..i onda...ebiga. ali taj osecaj je bio neponovljiv! prvi put u zivotu sam istinski verovao da mozemo da se bodemo sa najjacim evropskim klubovima. Opasna generacija, Krle Hvala ti!


bez namere da pametujem, ali mislim da je od igraca koje si nabrojao, za newcastle te godine, nastupao sam sirer.
pomenuo bih jos golmana givena (mucenika kog smo naguzili i 5 godina kasnije), timor kecbaja, stefan givars (napadac svetskog prvaka francuske), filip albert, kit gilespi, dejvid bati, nikos dabizas...

za lacio mislim, mislim, da nije igrao vijeri, ali tu su zato bili nedved, serdjo konseisao, dejan ustasa, alen boksic, veron (mada i za njega nisam siguran), nesta. paljuka nije branio vec markidjani...

a golcina je bila extra, mateja kezman protura barbiki kroz noge, ali kasnije ovaj ipak vraca na nasu polovinu, trobok odradjuje dupli pas sa nekim, krle vec tada trci sprint po levoj strani, lopta ulazi u kazneni, mentalno zaostali goran obradovic se okrece oko svoje ose nekoliko puta a krle iskosa zakucava tik pod precku...

kakvo ludilo... !

ali to je ipak stvarno bilo suvise lepo da bi bilo istinito.
jedine 4 ekipe koje su se ozbiljno bavile fudbalom u tom poslednjem Kupu pobednika kupova bile su majorka, celzi, lacio i njukastl i mi od te 4 dobijemo "zrebom" 2...
 

CARNEX

Grobar
Учлањен(а)
27.03.2009
Порука
259
Reaction score
0
135 derbi moreira!!!naj gol godine
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Uf kad se setim to protiv Lacija,stvarno je bilo ludilo posle gola,pogledajte jug posle gola svaki covek na tribini hoce da poleti,totalni delirijum.Inace gol koji mi je u poslednje vreme najdrazi upravo Doktorov iz derbija,pomislio sam kako mi jaki da izgubimo od glupih mandova ali onda.....
 

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
иако није неки одлучујући или против великог тима још увек ми је у глави гол Ивице Илијева против Хамарбија на ЈНА, из контра напада када је пробушио оног њиховог голмана. Мислим да се звао Анте Човић или тако нешто, хрват неки.
 

VUGA

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
314
Reaction score
1
Zvonko Zivkovic (Partizan-Kvins Park Rendzers), Sladjan Scepovic (Celtic-Partizan) i Miroslav Radovic (Dnjepar-Partizan)
 
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
7
Reaction score
0
Локација
Teslic
najbolji gol po mom misljenju je Mirze Delibasica protiv Porto-a, kada je uradio kolut unapred i kao pucao :)
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
:rolling lough
нег ајд да питам,ко даде онај гол у дербију кад је Милојевићу прошла кроз руке.Са једно 20м,јел Савељић беше ?
 
Последња измена:

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
396
Reaction score
964
Локација
Pozarevac
Saveljic za 1:0 na kraju bejase 3:0 jos Cakar i Tomic 8.mart 1997
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
:rolling lough
нег ајд да питам,ко даде онај гол у дербију кад је Милојевићу прошла кроз руке.Са једно 20м,јел Савељић беше ?

Да, што би рекао Миша - САВЕЉААААААА :D
8.март 1997 и 3-0 за нас. :wink:

najbolji gol po mom misljenju je Mirze Delibasica protiv Porto-a, kada je uradio kolut unapred i kao pucao :)

сунце ти јебем, тек сад видим ово...:buhaha:buhaha
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Ja mislim da je to bilo protiv Marseja,Ili nisam u toku :D
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
a ne,ne,protiv Marseja je gol dao Andrija,a protiv Porta je tu atrakciju izveo Mirza Delibasic:buhahau jebo te,ne mogu da verujem kako neke sitnice mogu da mi ulepsaju dan:buhaha
ili sto kaze PFC_D dobar bio Mirza,dobar:D
 
Top