Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vatrepolo Turnir TOP 5 U Zapadnoj Australiji

Vlatko

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2006
Порука
5
Reaction score
0
Локација
Perth Australia

Braco Grobari Pobjeda vatrepolista Partizana u Perthu Zapadnoj Australiji na otvaranju Internacionalnog turnira.
Partizan Kina 18:7 po cetvrtinama (6:1 5:4 4:0 3:2) :ziveli
 

undertejker

Grobar
Учлањен(а)
07.11.2006
Порука
893
Reaction score
122
sa foruma "beli-orlovi"

Код:
Jeste 18-7......i to je bila reprezentacija Kine. Partizan je igrao odlicno, u odbrani ponekad malo opusteno sve u svemu na nivou.

Bilo je mozda oko 1000 nasih navijaca, kad kazem "nasih" mislim na Srbe a ne na grobare. Navijalo se, tj nije se navijalo, par puta uzvici Srbija srbija.....ali to je to!!!

Pun kura*c sabana u zvezdinim dresovima, dresovima repke sa SP i tako dalje.....smesno i komicno ali daleka je ovo dijaspora pa te ljude covek i nemoze da krivi, to nema veze s'vezom sto se tice navijacke scene!!!

Imam i ja koju sliku, kad stignem postavicu!!!

u cetvrtak se igra mozda i jedina utakmica koju vredi gledati, Partizan - Brescia i u kojoj bi rezultat trebao biti neizvestan!!!


 

Vlatko

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2006
Порука
5
Reaction score
0
Локација
Perth Australia
Pozivam ovim putem svu bracu grobare da danas opet u Bictonu dodju u 11:45 dodju da bodro Partizan u duelu sa reprezentacijom Japana za one koji neznaju gdje je bazen u Bictonu adresa je Durdham Cr to je mjesto dje mozete parkirati ili mozete isto u Phipps st.
Dakle danas sa Japanom 11:45
Sjutra sa Brescia Italia 21:15
Petak prvo sa South Africom u 11:45 i druga sa Fremantle Mariners (Australia) u 21.15 Sva vremena su lokalna za Zapadnu Australiju :ziveli
 

Vlatko

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2006
Порука
5
Reaction score
0
Локација
Perth Australia
Partizan Pregazio Japan

Ponovo su Vatrepolisti imali jos laksi trening nego juce savladali su selekcija Japana rukometnim rezultatom 33:7 Partizan je igrao samo opusteno u 1voj cetvrtini kada je rezultat bio 6:2 za 2/4 11:1 3/4 9:2 i zadnja 4/4 9:2 pred oko 100 gledalaca.
Pozdrav svim Grobarima sirom planete iz suncanog Pertha
 

Vlatko

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2006
Порука
5
Reaction score
0
Локација
Perth Australia
Jos jednas sjajna pobeda Vatrepolista Partizana ovoga puta Italijanska Bresa 12:11.
Bila je to jako uzbudljiva utakmica mada je Partizan vodio celo vreme ali malo nepaznje i uz pomoc sudija Italijani su napravili uzbudljivu zavrsnicu.
Po cetvrtinam 1/4 5:2 2/4 3:4 3/4 2:1 4/4 2:5
Najzanimljivija je bila zadnja cetvrtina Partizan je u startu postigao tye 2 gola i onda redjao bezuspjesne napade> Moram reci da su Zabari igrali veoma prljavo da je to dovelo da trener Udovicic je na oko 2 minuta prije kraja prigovorio sudiji od kojega je isti bio iskljucen.Posle iskljucenja naseg trenera na samo 1 i 7 sekundi Zabari dolaze na 12:11,Partizan je vodio dug napad toliko dug da gol koji je postignut je ustvari kasnije ponisten jer sudije zatrenutak nisu cule sirenu za zavrsetak napada tako da je ostalo 19 sekundi i 12:11 i Zabarima napad do kraja zabari su pokusali u zadnjim sekundama meca da izjednace ali im nije uspjelo.
Braco Grobari nemojte zamjeriti jer neznam svim igracima imena ali pisem jer mi je drago da se svi radujete kao ovih oko Hiljadu Srba veceras u Perthu. :ziveli
 

JUG_1981

Početnik
Учлањен(а)
28.12.2006
Порука
12
Reaction score
0
Локација
Australia Perth
Bio sam veceras na tekmi, bilo je super. veoma napeta tekma ali ipak pobeda partizana (12-11), sudija nas je totalno mrzeo ali nema veze opet smo pobedili. po mojoj proceni bilo je oko 1000 ljudi od toga se moze reci jedno 70% srbi a ovo ostalo zabari itd, opet je bilo sabana sa zvezdinim dresovima ali ne bas toliko kao pre neki dan.
Takodje je i navijanje bilo bolje, mi smo bili na tribini iza gola, imali smo jednu veliku zastavu sa grbom partizana i evo cak sam i promukao od pevanja, nagrada za to mi je pobeda partizana i majica koju mi je dao jedan od igraca (crvena sa grbom vaterpolo federacije srbije), sve u svemu bilo je strava kad se uzme u obzir da smo mnogo daleko od BG i srbije.

e da bila je cak i upaljena i jedna baklja kad je doslo do guzve izmedju igraca.

Sutra palim opet na tekmu, igramo protiv lokalnog tima Fremantle Mariners a u subotu nas cekaju finali.
 

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
U danasnjim novostima pise da igra reprezentacija srbije pod imenom partizan na tom turniru :confused
 

Deki_Perth

Početnik
Учлањен(а)
29.12.2006
Порука
1
Reaction score
0
Локација
Australia-Perth
Evo da dodam na svoj komentar koji je undertaker pastovo sa beli-orlova.com, sinoc protiv brese je bilo mnogo bolje sto se tice atmosfere. Pozdrav za Grobara iz perta koji ste bili na juznoj tribini sa onim zastavama PFC-a, ja sam bio pravo na suprotnoj strani t.j na severu, za subotu navece bi se trebalo skupiti vise nas grobara a uz vas trojicu cetvroricu jos jedno 3-4 grobara koji su bili na ovoj strani i u onoj grupi gde su bile mahom cigani, opet tamo na juznu tribinu i razbaciti pravo navijanje, a ne mal te ne tri tribine pevaju razlicite stvari u isto vreme. U subotu ce biti ludnica a i jos koja mini bakljadica :buhaha

Prico sam sa jednim deckom dosta po zavrsetku utakmice van terena, rekao mi je da je ovo ustvari ceo tim Partizana uz jednog decka iz zvezde i jednog iz Vojvodine, sto u svrsi cini nasu neku podmladjenu reprezentaciju, kao i celokupan prvi tim Partizana.
 

Vlatko

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2006
Порука
5
Reaction score
0
Локација
Perth Australia
Ja se slazem sa Dekiem da se svi Grobari iz Pertha nadjemo na juznoj tribini za subotu uvece.
 

JUG_1981

Početnik
Учлањен(а)
28.12.2006
Порука
12
Reaction score
0
Локација
Australia Perth
Dogovoreno znaci juzna tribina u subotu za finale, treba doci ranije tako da se malo bolje organizujemo, okacimo zastave itd, jel ima neko koju baklju da ponese, biulo bi super da aktiviramo koju :mrgreen:
 

Tomcilo

Početnik
Учлањен(а)
03.11.2006
Порука
89
Reaction score
4
ajd neko neko napise podrobniji izvestaj i potpise se imenom i prezimenom, ja cu prepraviti, doraditi, staviti vase ime i objaviti na www.sportskevesti.net . Hvala.
 

bmiljkovic

Grobar
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
208
Reaction score
10
Локација
Nis
Pa zasto svi mediji objavljuju Srbija kada je u stvari ovo ceo Partizan?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zato što su pič** i ne mogu da podnesu da Partizan uradi nešto pozitivno. Da smo izgubili sve utakmice, ne brini pisalo bi velikim slovima "PARTIZAN SE OBRUKAO U AUSTRALIJI"... Bitno je da na oficijalnom web sajtu tog turnira piše PARTIZAN a to šta Sportska Centrala i njima slični pišu, ko ih je** ...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.350
Reaction score
6.579
Локација
Tamo gde si ti!
Imate pozdrave i cestitke od Duska Pijetlovica!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Hvala, uzvraćam pozdrav!
 
Top