Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Veslački klub Partizan

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Svaki klub našeg Jugoslovenskog sportskog društva Partizan zaslužuje da ima svoju posebnu temu na ovom najstarijem i najvećem forumu navijača Partizana - pitanje je samo kada odabrati neki povod ili trenutak pa da objavimo temu o klubu koji je dosad nije imao...
...evo ja sada otvaram temu o našem Veslačkom klubu, pa, za početak evo šta se moglo naći na internetu:



 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
...a neposredni povod što sam baš sada otvorio ovu temu, bio je taj što sam u proteklom danu išao na Adu da bih gledao Teleoptik i ragbiste Partizana...ali sam onda prvo (i sasvim slučajno i nenadano) naleteo na članove (mlađih selekcija) našeg Veslačkog kluba i zamolio ih da budu fotografisani zarad Partizan.neta...



Tačno je da te sportove ,,bez lopte,, nekako uvek manje pratimo nego one ,,sa loptom,, ali svakako je za divljenje koliki napor ulažu svi ti mladi ljudi da bi ostvarivali vredne rezultate i borili se za naš klub i grb, a kasnije, naravno, i reprezentujući ovu našu zemlju...

Mogli bismo nekada i negde da pogledamo i neko od njihovih takmičenja, zar ne?



 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Кажу да се у нашем веслачком клубу ради овако:

 
Top