Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vi pitate, fudbaleri odgovaraju - Novembar 15. 2004

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
FUDBALER: Sasa Ilic
1. Nebojša /// Da li ti i ostali ikad pomislite o mjenjenju Crvene Petokrake tj. CRVENE ZVEZDE u centru naše fudbalskog grba?
- Saša \\\ To me me uopšte ne zanima, moje je da igram fudbal, a drugi neka se bave time.
2. Milan /// Kao jedan od iskusnijih fudbalera, kako bi uporedio ovu sezonu (generaciju) partizana sa prethodnim, a posebno sa prošlogodišnjom. Šta je ono što trenutno nedostaje partizanu da ostvari svoja tri cilja za ovu sezonu?
- Saša \\\ Samo još malo uigranosti i strpljenja i mislim da ćemo sezonu okončati na pravi način.
3. Siniša /// Da li misliš da fudbal u SCG ide u pravom smjeru?
- Saša \\\ Pa, zavisi kako se uzme. Kod nas u klubu ide u pravom smeru, a za ostale ne bih baš rekao…
4. Miroslav /// Sale koliko je ova ekipa Partizana spremna da se bori na tri fronta, ukoliko daj Bože prođemo Dinamo? Svi mi grobari ovde u dalekoj Australiji verujemo u vas i bićemo sa vama i bodriti vas kraj malih ekrana ili kraj kompa.
-Saša \\\ Spremni smo, imamo 25 igrača podjednakih kvaliteta.
5. DEJAN RADOVIC /// Zašto kao kapiten i autoritet u igračkom kadru Partizana u derbijima sa Zvezdom nikad ne podvikneš na svoje saigrače pošto im je moral u derbiju .
--Saša \\\ Mnogo toga se ne vidi sa tribina. Podviknem ja itekako.
6. Superfund /// Sale, ti kao kapiten, šta očekuješ ove Godine u Evropi ? Koliko daleko nas PFC može da stigne? Ja iskreno imam neki pozitivan osećaj koji dugo nisam imao.
- Saša \\\ I ja isto.

7. marko /// kada si bio mali da li si mislio da ćeš ikada sa zaigraš u partizanu ili da postaneš slavan fudbaler?
- Saša \\\ Jesam pošto sam već sa 10 godina počeo da igram u Partizanu. 8. Djoxy /// Kakav je tvoj stav prema grupacijama Južni Front i Grobari 1970 , da li je podela između njih po tebi,opravdana i koja frakcija ti je bliza?
- Saša \\\ Za mene postoje samo NAVIJAČI PARTIZANA, a ne podele na ove ili one. Ja sam isto tako navijač Partizana i niko ne može da kaže da više voli Partizan od mene.
=============================================
FUDBALER: Albert Nađ
9. Miloš Topić /// Kada ćemo opet da razvalimo cigane kao nekada kada si ti počinjao u Partizanu? Šta stvara taj naš kompleks protiv cigana?
- Albert \\\ To što mnogo želimo da ih dobijemo i to onda stvori kontra efekat. Kad budemo izašli na derbi mirni kao da nas je baš briga za rezultat, tada će biti pravo. Ali važnije od toga je da budemo prvi, pa makar i izgubili oba derbija.
10. dejan /// da li bi se odazvao Petkovicu da te pozove u reprezentaciju, i šta misliš zašto te nema u njoj?
- Albert \\\ Ne znam, mislim da sam u godinama kada mi samo igranje za Partizan pričinjava zadovoljstvo.
11. Dragan /// Šta mislis kakve su sanse Partizana da zadrži ove igrače i naredne sezone i uradi nešto na Evro sceni?
- Albert \\\ Partizan i ljudi koji ga vode to rade svetski i uopšte ne razmišljam o tome ko će otići , a ko ostati jer za sve ima zamena, i čak i bolji dolaze. Klub o tome vodi računa 10 godina unapred, nemojte se brinuti. Ovo su ljudi koji znaju odlično svoj posao.
==============================================
FUDBALER: Pierre Boya
12. Dušan Ilić /// Da li ćeš zaigrati za našu reprezentaciju?
- Pierre \\\ Ja sam hteo, ali…
13. Botta /// Koliko ćeš postići golova u dresu reprezentacije SCG na svetskom prvenstvu 2006?
- Pierre \\\ Sada mogu samo za Kamerun.
14. Dalibor Zivić /// Da li bi uzeo Srpsko državljanstvo ako bi imao zagarantovano mesto u reprezentaciji?
- Pierre \\\ Hteo sam, ali…
15. Milan Andrić /// Do kada ti traje ugovor? Da li ćeš produživati još ili imaš neke druge planove?
- Pierre \\\ Do 31.1.2008. Videćemo, do tada ima puno vremena.
16. Grobar Canada /// Posle dužeg vremena si proradio, s kim se najviše slažeš na terenu?, i da li ti odgovaraju taktika našeg trenera
-- Pierre \\\ Najviče volim sa Saletom i Ćirom, oni su majstori. Trener je super, on mi je najviše pomogao da postanem ovo što sam sada, normalno i klub i ljudi u njemu jer me svi ovde vole i paze kao malu bebu.
17. Miloš /// Da li si u Partizan došao zato što ti je to bio jedini izbor ili si planirao karijeru preko nekog manjeg evropskog kluba?
- Pierre \\\ Nisam ništa planirao jer nisam ni za hleb imao, ali sam Bog me je poslao u Partizan i Srbiju.
18. Slaviša Stevanović /// Da li veruješ u pobedu svog tima nad C.Zvezdu i Da li ćeš ciganima zabiti GOL.....???
- Pierre \\\ Verujem uvek u pobedu, a za gol nikad ne znam da li ću postići. To nije ni važno, važno je da tim uvek pobeđuje.
===============================================
FUDBALER: Ivica Kralj
19. Milan Mitić /// Da li misliš da je budućnost Partizana u prodavanju igrača ili u očuvanju tima i time izgraditi kvalitet koji će moći da vrati naš fudbal na Evropsku scenu ?
- Ivica \\\ Sve je to relativno pošto kod nas u zemlji uslovi van fudbala diktiraju i jedno i drugo. Kada se popravi ekonomska situacija, onda može da se razmišlja drugačije, a do tada…Partizan je jedini klub u našem okruženju koji je pokazao kako se pametno radi u ovim uslovima i opstaje, pa čak i napreduje korak po korak, što nije nimalo lako, verujte mi na reč.
20. Stefan Sabljov /// Pošto ti ugovor ističe, da li planiraš da produžiš ugovor sa PARTIZANOM??
- Ivica \\\ Da, uvek i sve za Partizan. Mi smo jedno, kao porodica, i ljudi u klubu i mi igrači.

21. Dejan Grabovac /// Ivice, posle velikog uspeha u dosadašnjoj tvojoj karijeri, sa partizanom i reprezentacijom pogotovo, da li imaš želju da ponovo staneš na gol plavih i da po zadnji put odigraš na interkontinetalnoj sceni sa našom reprezentacijom ako bog da na svetskom prvenstvu 2006 godine?
- Ivica \\\ Normalno, ko to ne želi da nosi grb svoje zemlje. Međutim, pustimo selektora da radi svoj posao jer ga radi pošteno i strpljivo, pa se nadam da će doći i rezultati. Važno je da mi odemo na svetsko prvenstvo, pa bilo to sa mnom ili bez mene.
===============================================
FUDBALER: Simon Vukcevic
22. Milorad Bjelaković /// Simone zašto te Vermezović ne postavi za glavnog pleja, umesto da te šeta po raznim mestima veznog reda
- Simon \\\ Zato što ja još uvek nisam u toj poziciji da biram mesto u timu. Igrao bih i golmana, samo da sam u timu Partizana.
23. Mladen Gavrilović /// Ako se sve kockice slože i ostane nam tim dve, tri godine na okupu. Da li je Partizan, realno, u stanju da bude redovan učesnik Lige šampiona ili daj Bože osvoji KUP UEFA ili LIGU ŠAMPIONA?
- Simon \\\ Da, svakako.
24. Aleksandar Pavlić /// Od svih brojeva zašto si uzeo broj 1?
- Simon \\\ Zato što je taj broj bio slobodan i niko ga nije hteo.
25. Dejan /// Da li ti više odgovara da igraš kao polušpic ili na sredini terena?
- Simon \\\ Polušpic.
 
Top