Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vladan Tegeltija Tegi

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Au... ovo je vec zestoko. Tegi, imaj milosti :D.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Koji me kurac terao da citam komentare u ove kasne sate, naletih na ovaj:
"njegos.mitrovic1989 zvezda zaslužuje više para od Partizana, jer više gradjana države navija za zvezdu, logično je da zvezda dobije više od malog Partizana"

Zar je moguce da jedan ljudski mozak ovako razmislja??!!??:confused-smiley-013::picka-ciganska:

Ponekad zaista zalim sto stvarno nismo iz Zagreba.
Tamo bar nas postuju, koliko-toliko.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
http://instagr.am/p/BnWBUg-gGTS/
sta im uradi Tegi!!!

Znaci dogovor je bio, FMP menja ime u Cigansku kurvu, i onda nakon par godina kada se stara kurva vraca, prisvaja sve trofeje FMP koje je osvojio dok je nastupao pod tudjim imenom, ali uz to preuzima i sve dugove FMP-a...

kako je coki sve ovo pametno izigrao i namazao cigane govnima za vek vekova..
jos to, oprao svoj klub od sva dugovanja..
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија
Ma sta kazes ma to glodari lazu pa gde to preposteni legendarni dr mr coki da uradi svojoj zvezdani :D
Steta so nisu ga zadrzali i u FK da ih ukanali jos vise. Ali za njihovog smrdljivog FK ispostavilo se da nema tog duga sto prve srbociganske usne nemogu da opeglaju. Kad ga stranci puste niz vodu isplivace sva ciganska govna talozena godinama.

Svaka cast Tegi!!
Prca ih svaki dan kvalitetno :D
 
Последња измена:

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.027
Локација
Uvek uz Partizan
Veliki naklon Tegiju za ove objave. Panetri koji navijaju za fmpzvezdadivabeogradidea uopšte nisu u stanju da razumeju poentu ovih Tegijevi postova. Još jednom svaka čast i udri Tegi još jače.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.299
Reaction score
15.351
Локација
U pizdi materini
"Gazda Cova" :respect:respect:respect:buhaha:buhaha:buhaha, pa majku vam jebem srbcigansku umobolnu bre treba vas strucno posmatrati iznikla bi neka nova grana bolesti uma siguran sam.

Ovamo siris banere i koreo za KiM a kunes se u cokija i pickoustog.I posle neko moze da me pita kako se odlucim za Partizan pre Zvezede. Pa lepo imam vise od dve mozdane celije.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Nigrutine, cuvaj identitet :D Jesu li ono iza artikli raznobojni sto prave probleme? :D

Tegeltija nastavio da ih tovari sa redovima, bas se navadio na komsinicu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
o cemu je juce laprdao? vidim da je od jutros rafalna paljba..
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.752
Reaction score
19.278
Локација
Nickname
U prvih pola sata je malo pljuvao Minića, malo Marinkovića i Gagića. Ostoju je veličao govoreći da Partizan u zadnjih 15 godina nije imao bolje uslove, malo je veličao državu i njenu pomoć Partizanu, malo pljuvao Djilasa, malo uzdizao sebe kao direktora Arene itd.

Posle pola sata sam ugasio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top