Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vladan Tegeltija Tegi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Kog principa, navijačkog ili političkog? U tome je vic moje priče upravo (ne o tebi lično, več generalno). Nije lepo da privatizujemo forum. Ako želiš pročitaj, komentariši i pljuni me slobodno ako želiš ili misliš da ima razloga. Diskreditacija ove vrste mene lično smešta u neki politički kontekst (ili bar aludiraš u tom smislu) a ne bavim se politikom. Neću više nastavljati dijalog jer ovo tome ne služi i poštujem tvoj izbor. Na kraju, nisam komentarisao tebe već ono što si napisala JAVNO.

Ovde valjda javno komentarišemo teme vezane za Partizan i ne vodimo lične i političke rasprave? A ako iz principa ne komuniciraš, onda ne komuniciraš i ne ulaziš u ličnu raspravu i komunikaciju. A ako komuniciraš, onda lepo prvo PROČITAŠ pa komentarišeš ili pozitivno ili negativno. Ovo što sada radiš nije korektno.

Eto ja neću komunicirati jer smo oboje debelo otišli u "of topic" i ne želim da zloupotrebljavamo javni deo foruma. Sve što mislim sam napisao i obrazložio. Možeš da kritikuješ ali ne i da diskredituješ (mada i to je stvar ličnog izbora pa kako želiš). Neću se više oglašavati.

Srdačan pozdrav
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nešto do sada nisam pažljivo čitala tvoje komentare... srećom mi pogled pade prvo na ovu rečenicu tvog posta i shvatih da istu praksu treba i ubuduće da primenjujem.

A zašto nisi čitala njegove komentare? Zbog titule na forumu ili? Primetio sam da ima par ljudi što uvažavaju i čitaju poruke samo od korisnika koji imaju "titule", sa jednim sam i ušao u argumentovanu raspravu al me stavio na ignore jer sam početnik al zato argumentovan odgovor nema. Grbović se prodao zarad funkcije sns sekti i to je njegovo pravo. Dokle god psiho bude bio na vlasti biće ovako bolesna kontrola svega pa i pre su stranke određivale predsednike klubova, samo sa manjom kontrolom. U svakoj su pori društva i za sve se pitaju i to je surova realnost al to svi znaju nisam otkrio toplu vodu, mene više zanima odgovor na početak mog posta.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Pa čim mislim pozitivno o Grboviću onda sam govno i nemam pojma o životu, kako nisi skontao? Od skoro sam postao i govno koje voli Duleta Vujoševića, Sašu Danilovića i ko zna još koga... Zašto? Zato što su oni SNS ili u Duletovom slučaju samo hvale čoveka iz SNS-a. E zato ih treba odma na vešala staviti. To je cela ideja valjda, nemam pojma.

A neće da pročita poentu koju želim da postignem. Isto bih napisao da je i sadašnja opozicija na vlasti. Sve vreme govorim (to mi je stav) da politička ostrašćenost u bilo kom pravcu, ne treba da se plasira preko KKP. Ako treba menjati vlast menjaj. Ako to ne možeš, onda nemoj svoj klub dovoditi u sukob sa vlasti. U suprotnom, radiš protiv interesa kluba. Ima i onih koji misle drugačije... Recimo, Čović Nebojša Ćoki, on bi se prvi obradovao da promenimo grb u vešala, popljujemo sve žive i postanemo opozicija.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
"Hoću li sada morati i Duleta da branim kao što sam branio Grbovića? ... "

To je jasmina citirala. Branio sam nedavno Grbovića ističući da me njegovo političko opredeljenje ne zanima, da je za mene legenda. Posle Duletove pohvale Ostoji i postova sa pitanjem da li se Dule prodao?, krenulo je celo pisanije. Duleta sam voleo i zastupao i dok je bio proteran al sad vidim da ću morati i da ga branim od nas samih....

Problem je u tome što ljudi cene legende kluba s obzirom na njihov odnos prema SNS-u a ne prema Partizanu. Opsednutost SNS-om je postala veća od opsednutosti košarkom i Partizanom. Ako hoćete da menjate politiku, menjajte - nemam ništa protiv. Samo se to ne radi preko kluba kojim vlast koju želiš da menjaš upravlja. Samo budala može da seče granu na kojoj silom prilika sedi (čak i ako je ta grana trula, tim pre treba sedeti pažljivo).

Ja ne mogu da verujem da to neko ne može da razume, ali zaista.
 
Последња измена:

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.499
Reaction score
23.257
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ti očigledno nisi razumeo to što se pisalo ili se praviš da nisi razumeo.

A ako budeš stvarno branio Duleta dok ga ovde neko bude napadao, nećeš biti usamljen u toj odbrani.

Mada, oni koji su ga napadali ovde, više ni ne pišu tako često, jedino da ga braniš od nas Derviša.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Je l’ se i Dule prodao pa hvali Ostoju?

Nije ga niko "NAPAO" u tom smislu, moguće da ni sam nisam dobro razumeo. Ali ovo je bio povod. Svojevremeno je bio napadan Danilović na sličan način. Ne bi me čudilo da sada neko oplete po Đorđeviću jer je prihvatio funkciju selektora kojim upravlja KSS a koji opet prima pare iz budžeta Srbije kojom opet, upravlja SNS. I dokle tako? Do beskraja...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.699
Jel u toku izborna kampanja?
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Pogresna tema, ova je o radu Tegeltije. Zamaskirana podrska sns moze valjda u Kuda ides Srbijo ( sa zvezdicom).
Izgubljeni u prevodu, spor film, Bil Marej i izazovna Skarlet Johanson...
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Šta ti druže vidiš ovde zamaskirano? Kako onda tek izgleda otvorena podrška? A za pogrešnu temu slažem se u potpunosti.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Kraj diskusije, smirite strasti da ne bi sledili poeni!!
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Igrao covek sam sa sobom ili sam protiv sebe,sam sebe driblao,saplitao i sam sebi lepio banane
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Meni je od svega najsimpatičnije to što ih je Ćoki sjebao za sva vremena! Ostaće njegovi panteri čak i kada ne bude više tu. Jednom kad ti neko nadene ime ostaje večno.
Sad istini za volju i dalje imam onaj stari osećaj barem približno. Jednako volim da ih deljemo kao pantere kao i kada su cigani bili.
Nešto kontam ako p***** k****** i ove sezone (a hoće) Vesnu će guziti i njegovi puleni. Ćoravi ima da leti samo tako a sa njim i FMP 2...
Izgleda da će morati da osnuju i treći klub :buhaha:buhaha:buhaha:buhaha
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Nije to tema, ali mafijas ne moze nikako da leti iz njihove sekte. Cak i kada bi doslo do toga, on je toliko sujetan da bi verovatno otkrio sva muljanja samo da bi napakostio tim pojedincima koji su mu dali sut kartu.
Vredi ispratiti sve ono sto Tegeltija objavljuje u poslednje vreme vezano za adrese i imena, iako se u sustini sve to vec zna, lepo je videti da se barem neko malo poznatiji cima protiv tih retarda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top