Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vladan Tegeltija Tegi

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
u situaciji kada je direktor Arene isključivo po osnovu stranačke pripadnosti, znači ima ohoho da izgubi (a pre toga nije imao posao), on je progovorio. za razliku od mnogih kojima je Partizan dao sve, a ćute kao pičektine.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ja razumijem da medije ne zanima to sto utakmica nije zavrsena, sto nas svaku utakmicu dobijaju nakon sto neko odigra kolce, sto tomic prijeti sudiji ( sunce ti jebem, zamislite da je Dule ono rekao sudiji...), ali za sta nasim silnim legendama sluze flejzbuksiji?

Dule Vujosevic, Vladan Tegeltija, pa sto mijesta prazno!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
zamazivanje ociju, sta je on to epohalno rekao, svaljuje sve na sudije i savez, koji su potrosna roba i otirac za sve...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
A po Leonu? Jebe nam (mu) se, mediji se prave ludi, savez nemamo, ligu nemamo, bilo-prošlo, i nikom ništa.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Znaci i Tegi poceo da paranoise...
Dobrodosao u klub! :D
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Наши у управи очигледно нису свесни колико је Тегелтија драгоцен. Он је једини од новинара говорио и још увек говори о свим марифетлуцима мафијашке пудле. И свакодневно је због тога изложен нападима разних павијана што на друштвеним мрежама што на улици и у тв-укључењима. Фасцинантно је то да човек и поред свега истрајава, пре свега захваљујући љубави према Партизану али и обзирима према објективном извештавању и истини. Ови у ФК плаћају Пантића и ону са Пинка, а њихови прилози и извештавања су срамотни. Тегија КК не плаћа а једини је исправан. Више је он бранио КК после крађе у финалу плејофа него Остоја. То би требало препознати и наградити на прави начин.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Слабо има наших. Ти што су наши се мало шта питају.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Vladan Tegeltija, GTR, Grupa JNA i poneka klupska legenda. Jedini istinski stubovi odbrane Partizana i sve te sportske estetike zbog koje volimo ovaj klub.

U današnjici oni predstavljaju veću partizanštinu od samih klubova JSD Partizan.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Nasi u upravi su vrlo dobro svesni koliko je Tegi dragocen, u to neka niko ne sumnja.
Isto kao sto su svesni sta za njih znaci slikanje sa navijacem Partizana, koji je lider opozicione partije, zato je i islo ponocno saopštenje.
Isto kao sto su svesni ociglednih kradja mutiranih govana, ali ipak cute.

Da se vratim na pocetak, svesni su oni sta znaci Tegi, zato se tako i ponašaju.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Теги је значио и раније док је био Пековић па и пре тога за време Даниловића, па ни они га нису третирали много боље.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Nista sto se tice Partizana, ne moze da se poredi sa periodom od kada je ovom zemljom zajahao vucic.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Нису баш биле овакве околности у време Даниловића. А и можда има нешто са тим да је Тегелтија највише критиковао рад тадашње управе, него се то заборавља. Убедљиво највише критикује Партизан, а скоро свака критика је на месту.
 
Последња измена:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Tačno, ali Duško Vujošević uvek na prvom mestu kad se pominje odbrana Partizana.
Kada sam pisao poneka klupska legenda u zagradi sam napisao Duško Vujošević, potom Željko Obradović, prisetio sam se još ponekog ali sam shvatio koliko ih je zapravo malo i da je banalno stavljati bilo kakve zagrade.
Oni pravi i iskreni se uvek istaknu, nekad ih nije potrebno ni napisati. Mislim da jedan partizanovac treba da zna prepoznati ljude koji zapravo čine Partizan.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nisam znao gde da napisem, mislim da je ovo odgovarajuca tema.

Veceras od 23h sos plus reportaza sa utiscima igraca i trenera. Danas je bio medija dan, odradjen prvi trening u maloj Areni.

Video sam na nasem zvanicnom instagram nalogu slike i na jednoj slici 6 klinaca od njih prepoznajem samo Dusana Tanaskovica ako bi neko mogao napisati ko su ostali.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top