Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vladan Tegeltija Tegi

Статус
Затворена за писање одговора.

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Нико се не жали на цену пакле Бонда у Арени, још увек.
Ако ће и остала питања бити ботовска, онда боље да не раде интервју.

http://instagr.am/p/B5U8SN2Jl-t/
Сада сам одгледао емисију. Дугујем извињење Тегију јер питања стварно нису била ботовска, како сам очекивао. С друге стране, Остоја је прошао партијску школу снс-, има ту и неког чачанског менаџерског шлифа и све то на изглед фино звучи али одговорима нисам задовољан. Нарочито ми је засметало када је рекао да политика нема никакав утицај на дешавања у Партизану. Па да је тако, он не би ни био председник. Потом је сам себе демантовао рекавши да Партизан има само корист што је он из снс-а а не штету.
Не би било лоше да уради интервју и за partizan.net.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Mislim da taj intervju sada ne bi imao smisla.
Ovim potezom sa epizodnim odgovorima Ostoja je zatvorio vrata za bilo kakav smislen intervju koji može voditi neko sa njim.
On je jebeno opasan igrač.
Više ne znam ni da li je to dobro ni da li je loše.
-On je imao samo 2 zadatka na toj funkciji:
1.Uništavanje svih puteva koje dovode do gneva prema Vučiću,otupeti sve mogućnosti pa čak i novo Duletovo "talasanje"
(samo sam se pitao u kom trenutku će izvući i činjenicu da je obilazio Duleta i bio jedan od retkih ljudi koji je ponudio njemu pomoć.)
Ponavljam jebeni igrač.
2.zadatak: Da na toj poziciji što duže ostane,sa mogućnošću da se probije i do FK.
Svaki potez koji je povukao mu ide u prilog...Jedino što ga može sjebati jesu rezultati.
Ovim emisijama sa Tegijem se osigurao da gnev ako ga bude snosi trener i samo trener.I tako će ostati u budućnosti još dugo...

-koncept pitanja,stil odgovaranja i struktura i vreme plasiranja intervjua izmedju redova ima za zadatak upravo ono što sam govorio.
A očigledno je da ne može Ostoja tako lako izaći na kraj sa Trinkijerijem,koji je po karakteru sličan Vujoševiću,tvrdoglav samo što se ovaj zalagao za sistem a ovaj za viziju.Pa ti izađi sa čovekom koji kaže daj mi to i to i biće Euroliga,ne daš? Pa nema.

Jako je glupo u sred sezone reći otvoreno posle očigledno prckanja Trinkija i Ostoje da je ovaj odgovoran ili da se preispita zašto je ovakva taktika,šta radi ovaj ...ali ako "navijači" pitaju u emisiji onda nije hteo čika Ostoja nego narod to želi.
E onda će pritisak biti konsantno na treneru.

E sad opet ono. Pa možda tako i treba majku mu.
Tegiju nemam šta da zamerim. Sve bi ja isto radio da živim od toga. Godine su svedok da niko nije stao uz njega . Da je gubio posao,dobijao razne pretnje zbog svog nastupa...Pa normalno je da ćeš stati pod nečije krilo
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ne znam za druge,
ja nemam dilemu Trinkijeri ili Ostoja, koga podrzati, kome verovati.
Trinkirija uvek, pre ili kasnije ce ispasti nesto dobro, nesto zdravo.
Ostoju nikad, uvek ce na kraju ispasti nesto lose, nesto bolesno. Ne mogu cak ni da budem neutralan prema nekome ko podrzava psiha, koji unistava svaku normalnost u zemlji u kojoj zivim. A za one koji bi sad skocili sa "argumentom" da je sada mnogo bolje nego ranije, pre godinu ili dve... prividno jeste, ali u sustini da li je... sta ako, a desice se pre ili kasnije, bolesno pseto lipse, padnu naprednjaci, pada onda i Ostoja i sta onda sa KK Partizanom? Jel stabilan ili dugovi "sutradan" skacu sa 3m na ko zna koliko (10+m mozda)?
Taj scenarijo me uzasno plasi, i sta onda, da zelim psihu dobro zdravlje zbog stabilnog kluba (doduse uvek drugog, treceg, nikad prvog, al se plate radnoj zajednici redovno isplacuju...)?
Ne, ne mogu da mu zelim ista dobro, njemu i svim njegovim naprednim svedocima, kao i celoj ciganskoj zgadiji (populacija je previse civilizovan termin za njih) uvek i samo sve najgore.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.822
Reaction score
10.591
Па ко је довео тог Тринкијерија? Мислим да се претерује и иде у крајност. Није да имамо рат на релацији спортски сектор - управа па да морамо да бирамо стране, као некад са Станојем или у првом Николићевом мандату. Тренутно су све полуге у клубу на истој страни. Сем фракцијаша код којих је шизофрено стање.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Nije rat, ali Ostoja hoće da se osigura.
Sve je to lepo, samo pitajte, ali "da ja pitam te što postavljaju ta pitanja"?

Ne sumnjam da je Tegi zamislio neka od tih pitanja, kao i da je Ostoja sugerisao da se pusti pitanje o Vučiću kako bi on mogao da se opere. Šteta što mu je priča trula. Presipanje iz šupljeg u prazno. Nije ga država postavila, nego je on pitao državu da li je dobro da on bude predsednik? A ko je ta država, s kim je pričao?
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica
Da li neko zna zasto Tegi nema vise emisije iz studija sa ukljucenjima? Sta se dogodilo ,zna li ko?
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Pustio je lika da 20 minuta priča o tome da Vučić daje pare Čoviću i da ga jebo Filip i tako dalje, pa su ga ukinuli.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
kao vidi Stevica Kurcubic sto je redovan.... cek cek, jel ono Vesnica tuzna nesto..

Tegi, tegi vragolane jedan :buhaha
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
A što voli da se prislanja uz ogradu...
To joj dođe fiziološki položaj nakon perioda DV kad nije silazila sa nje.
Mislim da je vreme da se vrati starom zanatu i podseti kakve su to čari kad te guzi trener velikog kluba.
Možda u jednom trenutku pomisli na mane kao što je npr. kilaža koja je DNK koja krasi velikog trenera kakvog Partizan treba da ima, ali vrlo brzo zaboravi na nju i seti se kakva gromada je iza nje.

maxresdefault.jpg
images.jpeg
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Screenshot_20200205_170505-1-561x1024.jpg
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
209
Reaction score
733
Локација
...
Objava Vladana sa instagrama od pre 20ak minuta.

vladantegeltija
Nakon poslednjih, a pred zbivanja koje slede, te silnih poruka, da odgovorim u svoje, ne ime BCPartizanTv, na kome ce uskoro biti širi osvrt.
Agencija Trinkijerija, sam Andrea ili zvanično KK Partizan, uskoro, možda već sutra, saopštiće detalje oko cele situacije. Neumesno bi bilo, da to ja činim pre njih. Špekulacijama i spinovima se ne bavim već validnim informacijama i davanju prilike ljudima da iznesu svoje stavove na tv. Ovo mesto nije portal ili emisija vec prostor za iznošenje ličnih stavova za različite sfere sporta i života.

Tema sukoba interesa i isključenja FMP u ABA nema nikakve veze sa poslednjim dešavanjima. Pripremana je mnogo pre, a danas se održavala skupština ABA pa je tamo iznešena, mnogo ranije poslata.
O odnosu države prema Partizanu i to ne samo FK, koji jedini može sam da se izdržava, već KK, RK, VK, HK, pisao sam i pričao svih 8 godina. Pod imenom, ne pseudonimom i pred kamerom. Kolumne su ukidane po portalima i novinama, pa uživo uključenja gledalaca , onda i emisije, uz tuzbe moćnika i sudske procese.

Poziv za oživljavanje BcPartizanTv koji smo pokrenuli još 2010.g sam ponosno prihvatio, potom i da spašavamo urušeni TV Partizan, sa kolegama i studentima, uz sve finansijske, tehničke i infastrukturne probleme.

Ako verujete da bi kapiten Novica prihvatio da bude drugi, Zagorac i Jaramaz pustili nekoga, da je Saša Pavlović izdajnik zato sto je u upravi, ili moja malenkost jer sa studentima promoviše na tv igrače, ne funkcionere, onda je sve izlišno. Samo pisati po mrežama, nije isto što i na BCPartizanTv gde imate odgovornost prema klubu i njegovim sponzorima. Trenere i igrače ne placa priča, već novac koga je u Partizanu mnogo teže obezbediti nego kod drugih.

Što se "prodaje" tiče, lepe pare bih zaradio pišući kolumne o FK Partizan, blateći njegove
čelnike ili trenere, kao i po KK ili bivšima u VK. Ja sam izabrao da pomognem svim sekcijama JSD, pokušam u ovoj neravnopravnoj borbi bar nešto, završim i po sudovima, uz progone, pretnje i pritiske, bez zastite američke ambasade i bilo koga.

KK Partizan neće propasti, a bude li ga neko urušavao spolja ili iznutra, ćutati neću. A vi po svom nahođenju.
#kkpartizan #grobari
 
  • Like
Reactions: mvp

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Пошто је сезона готова ред је да се подвуче црта што се тиче Partizan BCTV, који је добрим делом Тегијева заслуга. Било је много добрих прилога, ту нема сумње. Пратим Партизан активно већ четврт века и никада до сада нисам имао осећај да сам укључен у сва дешавања у тиму: од тренинга са лоптом, рада у теретани, трчања у природи, конференција пред утакмицу, разговора са новим играчима, интервјуи са легендама клуба како играчким тако и навијачким, гостовања, атмосфера у свлачионици... Стварно све похвале за то и криво ми је што тако нешто није постојало у оној трофејној Дулетовој ери. Желим да се у истом ритму настави и следеће сезоне. Једино су ми сметала она Остојина обраћања јер су била пуна демагогије и празних прича. То би ваљало избацити а за остало све похвале.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top