Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vladislav Đukić, 29.05.2013.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Последња измена:

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Obozavam ove intervjue,koje radis...Svaka cast..:clap Bio sam suvise mali da bih se secao Vladislava Djukica,ali malo caletove price,malo klipovi i utakmice iz tog perioda su mi dali sliku o kakvom se strelcu radi..A i ovo njegovo isticanje sukoba uprave(opet Zecevic) i Jusufija je dokaz da smo uvek imali klub,trenere i igrace koji nisu zasluzivali ovakve ''genijalne'' uprave kroz istoriju..
 
Последња измена од уредника:

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Po snimcima rekao bih jedan od najvihornijih napadaca koje sam gledao.Snimak protiv Rome to pokazuje,leteo je taj mec,takvi igraci fale danas....

Svaka cast za intervju,retko imamo priliku da cujemo po koju rec igraca koji nisu bili top zvezde a bili su odlicni igraci.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Владислав Ђукић је био одличан играч, по мени недовољно вреднован и онда и сада. Комплетан играч - висина, одлична игра главом, шут обема ногама, добра техника, осећај за гол...

Као што је и у интервјуу поменуто - скоро да нема битнијег тима и битније утакмице а да није дао гол. Велика је штета што је и та генерација из 1988. уништена традиционалним проблемима у врху клуба.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Vladislav je bio Bog i batina za cergare pogotovo!Kad se setim ovog gola u kolektoru za 1:1 to je bilo kad je ponisten onaj Piksetov gol sa centra kad je sviran opravdan ofsajd pa su ridali i kukali posle godinama nad tim golom da su osteceni.

Ja klinac sa caletom na zapadu, Vladislav ga metnu a "pederi sa Zapada" kadar nevera dok ja skacem sav u crno belom cale me opremio kapa, sal,gace,carape...sve u elementu :D
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Vladislav Djukic je bio majstor za vazne utakmice. Samo su jos Mance i Kleo zabijali u takvim serijama onda kada je bilo najvaznije. Roma, Slavija, zvezda, Hajduk... Nije ga pratila prevelika pompa kada je dolazio, ali je opravdao poverenje. Veoma brz za svoju visinu, dobro se snalazio na malom prostoru sa odlicnom anticipacijom dogadjaja, izvanredna igra glavom, izuzetno snazan. Izgledao je nekako spetljano sa loptom, nije bio spic koji je plenio znanjem, ostao sam u uverenju da nije prosao sve elemente fudbalske skole na vreme. Za mene jedan od najvrednijih spiceva FK Partizan za 30 i kusur godina koliko pratim klub, uz rame sa Manceom, Vokrijem, Lazovicem, Kleom i Djurovskim. Edit: i naravno S.Milosevicem...
 
Top