Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.742
Reaction score
6.243
Akcija jeste produžena ali je izgubljen ,,momentum” sto bi se reklo. Neverovatna je bila euforija prvih nedelju dana. A onda krecu autogolovi u nizu. Prvo jajarenje sa kartama, pa nenavijanje uz dva poraza kući, pa madrid, pa ko šlag na torti Pionir. Kako je čovek jebeno glup(ostoja) . Pa pudlica da je pravila scenario nije mogao bolje da nas ukanali. Skupice se još neki dinar al jbg. moglo je to da ode u nebesa. Da je krenula euforija oko Kaunasa (mrzim taj grad od pre 10 dana) skupili bi više od polovine glavnice.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.169
Локација
.
Redovno se radi ažuriranje liste samo što nisu ispravili broj ljudi koji je uplatio.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.052
Reaction score
3.884
Локација
Beograd
Iz tehničkih razloga nisam mogao preko foruma da uplatim.
Pre svega, zanima me jedna stvar, da li neko može da mi potvrdi da li je imao problema sa uplatom preko kartice?

Meni je prošlo sa suprugine kartice, a moja od Expo banke je odbijena više puta iako sam imao transakcije iz Rusije više puta online.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Posto sam uplatio online preko kartice,zanima me da li se dobija ova clanska karta? Zanima me iskljucivo zbog prava prece kupovine za sezonsku,inace plastika ko plastika,koji ce mi...Od majica predpostavljam da nema nista...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.720
Apdejtovana tabela, a mene još uvek nema na njoj. Počeo sam da sumnjam gde je završio moj novac.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.930
Локација
Академија
Apdejtovana tabela, a mene još uvek nema na njoj. Počeo sam da sumnjam gde je završio moj novac.
Ја сам уплатио првог дана и нема ме на табели, тако да сам у међувремену престао да проверавам. Знам још неке код којих је исти случај.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
278
Reaction score
1.269
Локација
Čačak
Ја сам уплатио првог дана и нема ме на табели, тако да сам у међувремену престао да проверавам. Знам још неке код којих је исти случај.
Ako nisi medju prvih 1992 nema te u tabeli, tj. samo se prvih 1992 vide, i to sortirano po iznosu uplate
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.930
Локација
Академија
Јасно ми је то, али није ме било од самог почетка. Дуго је моја уплата по износу спадала међу првих 1992. Сад више, хвала Богу, не спада. Није ни важно.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.429
Reaction score
2.167
Dali ima spisak ili tabela za sve uplate a ne samo do 1992? Pise da dosada su uplatili nad 18500 navijaca sigurno ima nad 2 i po miliona eura.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.930
Локација
Академија
Шта је са милионом евара од чланова УО које је шибицар Остоја обећао на почетку акције?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top