Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.679
Reaction score
22.938
Локација
Академија
Је л' преузео неко од донатора мајицу и чланску карту? Требало је од 10. јуна да почне дељење у Маркатору.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Juce sam bio u Merkatoru oko 11 ujutru. Ispred ticketline je bilo 100 ljudi. Ja pomislio kupuju ljudi karte za finale ali ocigledno su i majice uzimali. Nisam znao da je juce krenulo.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Vec se dešava ono čega su se mnogi pribojavali... mesetarenje, muljanje, neistine...

Koliko ima kako se završila akcija a ništa živo se apsolutno ne zna!
Klub nije nasao za shodno da bar održi konferenciju na kojoj ce se javno zahvaliti svima koji su pomogli donacijama.
Ne zna se tačna suma koja je prikupljena, objavljuje se nešto sporadično a svako ko otvpri kalkulator brzo shvati da se nešto debelo ne slaže!

Smesne su priče kako mora jos vremena da prodje da prodju sve uplate iz inostranstva... eto, oni sigurno misle da smo mi juče sisli s vrha Durmitora i znamo samo za pečenicu i rakiju i da zadignemo ženi suknju, pa nikad u zivotu nisko ništa plaćali i da transfer para traje mesec dana!

Koliko je skupljeno? Kakav je plan za uplatu poreza, kada se uplacuje, da li cela suma ili iz rata? Da li je izboksovan reprogram i kojom dinamikom?
Sta je majicama i clanskim kartama koje su obećane ljudima?

Samo da kažem da mi je apsolutno svejedno za tu jebenu majicu, ni ne treba mi, clanske karte sam se odrekao i rekao da se nekom pokloni, uplatu sam izvršio anonimno, ne treba mi ama bas nikakvo priznanje, sem makar naznaka normalnosti u poslovanju i komunikaciji, naznaka da ni mene a ni svakog pojedinca koji je uplatio, ne smatraju magarcinom koju su nasamarili i koji se oseća kao najveći glupan jer su ga prevarili prevaranti?!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.472
Reaction score
29.012
Локација
Novi Sad
Sta je majicama i clanskim kartama koje su obećane ljudima?
Ima ljudi koji su već preuzeli pa kače slike po druš.mrežama, tako da bar to funkcioniše.

A za ostalo, prvo je bilo 5.juna će objaviti pa su nekog 4.juna promenili na 10.jun, danas je 11.jun i nema nikakvih informacija..... baš neozbiljno ali ja i dalje nekako verujem da neće biti muljanja jer bi im to bio kraj i ovako uzdrmanog poverenja.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.143
Reaction score
2.069
Локација
u srcu šesnaesterca
Polako, nije sad trenutak. Kad ometlamo kuravelu i obezbedimo EL, posveticemo se porezu
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.744
Reaction score
6.250
Sva sreca idu verovatno izbori. Da nas bar do kraja godine ogreje sunce. Ne bi me čudilo da nam čak i sjaše sa ledja neko vreme.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.839
Jesi li siguran da aplicira?

Tuljo ce se oglasiti kada bude imao informacije.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
U mom slučaju sam sasvim siguran,gde god i koju god ligu igrali :) .
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
Imam osjecaj da ce 90% koji su dali donaciju traziti i sezonsku, bas me zanima kao ce to da izvedu? Inace, akciju ponoviti na jesen kad opet bude udar na Partizan.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.839
Ne dele se sezonske, nego clanske.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Dele se članske al će ti što dobiju člansku imati pravo da kupe sezonsku, a hteće verovatno većina njih ako ne i svi... Mislim da je na to mislio zubac.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top