Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Pruži ruku spasa Partizanu!

Svaka dva dana, navijači crno-belih šalju zadivljujuću sliku u svet, koji sa ushićenjem prati nestvarne scene iz Beogradske Arene. Očigledno da ta ljubav žulja određene faktore u ovoj zemlji koja je očigledno za to bila nespremna (čitaj potcenili su navijače Partizana i najvećeg trenera svih vremena) te klub trpi velike pritiske poslednjih sedmica zbog velikog poreskog duga.

Iz tog razloga, KK Partizan je odlučio da uz pomoć svojih navijača sakupi određena sredstva i da uđe u reprogram poreskog duga (koji bi zatim servisirao na mesečnom nivou). To bi omogućilo da se sledeća sezona započne bez ikakvih pritisaka na tim, da se nastavi sa jakim timom i sveobuhvatno bi se omogućilo klubu da se reši balasta zavidnih i pakosnih i da samostalno funkcioniše.

U toj akciji, učestvovaće kompanije, sponzori, svi članovi UO, zaposleni u klubu, ali i navijači. Partizan nema nikoga osim nas, a Uprava kluba nema mogućnosti da preokrene trenutnu situaciju, pa vas pozivamo da svi zajedno udahnemo dodatni vazduh i napunimo pluća našem klubu da se izbori i sa ovom novonastalom situacijom. Obzirom na to da se traži karta više, da je interesovanje na istorijskom maksimumu, očekivanja i od ove akcije su velika!

Ko koliko može, ali da se pruži ruka Partizanu!

Plan je da se u akciju uključimo kao forum, tj. najveća online zajednica Partizanovih navijača. Interna akcija bi bila transparentna gde bi svakog dana objavljivali koliki iznos smo skupili i navodili donatore po korisničkim imenima na forumu, ukoliko oni to žele naravno. Poslednjeg dana akcije skupljanja ćemo sredstva uplatiti na namenski račun KK Partizan. Ako u našoj akciji bude uzeo učešće velik broj ljudi onda imamo šansu da se ime našeg foruma i ove naše ne tako male zajednice nađe ugravirano na parketu Arene.

20230417_140735.jpg

Uplatu možete izvršiti na sledeće načine:

Članovi iz Srbije:

Opštom uplatnicom ili prenosom na račun putem e bankinga ili mobilne aplikacije

Zoran Mihajlović
160-0900100247365-41
Banca Intesa



Članovi van Srbije:
PayPal račun za Dijasporu:
[email protected]
Napomena za PayPal transakcije, u opcijama transfera novca odaberite opciju "Send money to Friends & Family". U tom slučaju ne plaćate troškove transakcije.

Akcija će trajati do 10. maja. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena.
Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Nakon uplate, molimo da se javite nekom od Urednika da bi se evidentiralo ime i prezime kao i uplata, ukoliko želite da dobijete majicu i člansku kartu. Ukoliko želite da anonimno donirate, vaša uplata će se jednostavno voditi pod „Partizan.NET“.

Od kluba ćemo dobiti na raspolaganje članske karte na kojima može da piše pojedinačno ime ili jednostavno Partizan.NET. Takođe, isto važi i za majice. Suštinski, to je sekundarno, ali distribucija majici i članskih karata će biti ili lično ili poštom, što podrazumeva da član sufinansira poštarinu (da bi kompletan iznos išao na račun KK Partizan).

Na kraju svakog dana ćemo objaviti koliko je novca uplaćeno tog dana. Članovi kad uplate obavezno neka se jave privatnom porukom nekom od urednika.
U slučaju da ne želite da vas javno navedemo u objavi OBAVEZNO nam to naglasite u toj privatnoj poruci.
Svakako ćemo svaki pojedinačni iznos koji bude uplaćen navesti na kraju dana, a ako ne želite da se vaše forumsko ime nalazi pored, molim vas da nas o tome obavestite.
I OBAVEZNO nam naglasite da li želite člansku kartu i da li želite svoje ime na njoj ili da vam piše partizan.net.



Ljudi okupljeni oko ideja koje deli i širi naša forumska zajednica su sopstvenoj organizaciji skupili 1.551.992 dinara i novac uplatili na račun koji je KK Partizan namenski otvorio za donacije u sklopu pomoći otplate poreskog duga.

IMG-d25b1e84f64208f37e6b053252719ef9-V.jpg

Tabela sa pojedinačnim uplatama je okačena u prilogu.
 

Прилози

  • Tabela Donacija FINAL.pdf
    75,7 KB · Прегледа: 4
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Znam da je bilo validnih mišljenja i ZA i PROTIV, većina ih gaji oba potpuno opravdano, ali sada kada je do toga zaista i došlo, bilo bi lepo (i nadam se po klub stvarno korisno) da se svi mi stvarno potrudimo da ova akcija uspe. Pa možda, mada se ne usuđujem da o tome maštam ovako rano, i onaj što se u sve meša kao Dijamant margarin stvarno crkne od muke.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nadam se da mozemo oko milion evra da skupimo, mislim da bi to bio dobar cilj, i nesto cemu mozemo da stremimo(Tu mislim na celokupnu akciju)
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.128
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
Sve mi je super, osim sto akcija traje manje od mesec dana. Na duzi vremenski period, ljudi bi mogli mesecno da uplacuju iznose (kad ko primi platu recimo) i za par meseci da se smakne ceo dug, mozda bas do pocetka sl. sezone
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Jel neko uspeo da udje na sajt partizan.basketball koji se navodi u tekstu? Meni izbacuje da stranica nije dostupna.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Ja bih upatio za sebe i ćerkicu koja ima 11 godina pa me zanima što se tiče brojeva majica,preuzimanja majice i članske karte kako to ide uzimajući u obzir da puno ljudi koji uplaćuju nisu iz Srbije kao i sam što sam.
pbg.news je napisao u svojim komentarima na instagramu da ce klub sve objasniti oko majice i clanske karte kada akcija pocne 19-tog
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Plan je da se u akciju uključimo kao forum, tj. najveća online zajednica Partizanovih navijača. Interna akcija bi bila transparentna gde bi svakog dana objavljivali koliki iznos smo skupili i navodili donatore po korisničkim imenima na forumu, ukoliko oni to žele naravno. Poslednjeg dana akcije skupljanja ćemo sredstva uplatiti na namenski račun KK Partizan. Ako u našoj akciji bude uzeo učešće velik broj ljudi onda imamo šansu da se ime našeg foruma i ove naše ne tako male zajednice nađe ugravirano na parketu Arene.
Prilično dobra inicijativa foruma.
Ali ipak bi trebalo više informacija od strane foruma da ne bude zabune i posle nepotrebne nervoze.
ako se ide preko foruma ljudi
-ne bi dobili majicu ,člansku kartu...jer uplata ide od strane jednog entiteta? odnosno foruma
-naknadno po uplati foruma bi dobili majicu (te bi moralo da se dostavi forumu ime i prezime...adresa ili ipak klubu i slične stvari)
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.042
Reaction score
3.842
Локација
Beograd
Odlična ideja i drago mi je to što vidim da je od starta u samoj CRNO BELOJ javnosti/svetu dobila dosta pozitivnih komentara.
Ako tražim manu, to je svakako što se radi o kratkom vremenskom periodu, to jedino nije po mom ukusu, bar da traje 2 meseca, ali dobro, verujem da i za to postoji razlog.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Odlična ideja i drago mi je to što vidim da je od starta u samoj CRNO BELOJ javnosti/svetu dobila dosta pozitivnih komentara.
Ako tražim manu, to je svakako što se radi o kratkom vremenskom periodu, to jedino nije po mom ukusu, bar da traje 2 meseca, ali dobro, verujem da i za to postoji razlog.
To su ti stvari koje marketing inače radi.
Stvar je u osećaju ograničenosti koje ljude koji koriste dostupno vreme za prolongiranje odluke...i na kraju odustanu ukoliko momentum je prekinut...npr ne daj Bože neki poraz Partizana gde opet neko tera Željka i sl.
A veruj nikakav problem neće biti njima da naprave još jednu akciju u slučaju "dobrog momentuma"
Tako da ni to nije loš potez
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
669
Reaction score
4.436
Локација
Kosovska Mitrovica
Dok nisu izašli, detalji. Stvarno sam bio protiv ovoga. Ali ovo sad, stvar iznova menja. ;)
Dobiješ majicu sa potpisom paz'sad. Željka Obradovićaa i igrača. Plus pomogneš klubu, sa realno malo para. Lično, ja ću uplatiti.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Prilično dobra inicijativa foruma.
Ali ipak bi trebalo više informacija od strane foruma da ne bude zabune i posle nepotrebne nervoze.
ako se ide preko foruma ljudi
-ne bi dobili majicu ,člansku kartu...jer uplata ide od strane jednog entiteta? odnosno foruma
-naknadno po uplati foruma bi dobili majicu (te bi moralo da se dostavi forumu ime i prezime...adresa ili ipak klubu i slične stvari)

To su stvari koje će se znati sutra ili najkasnije prekosutra i to ćemo objaviti ovde. Uvek smo ove i slične akcije radili 100% transparentno pa ćemo tako i ovaj put i ne želimo da ljudi uplaćuju dok se sve ne bude znalo do detalja.
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Da je srece da se ovim napravi masa od 200 000 Grobara koji ce KK pre svake sezone da uplati 50 eura.I da naravno ima bar 3 clana upravnog odbora 40℅ i utice na rad kluba .Ostalo nek donesu ovi koji su dodri sa drzavom i sponzori.
Inace radjeno je ispitivanje sponozora ove sezone svi su prebacili vidiljivost u odnosu na placeno.Vrlo je vazno da veliki broj nas ucestvuje i time pokaze i ovim nas market ser. Podicicemo time i postojece sponzorske ugovore a mozda i zabodemo globalnog jakog sponozora .AJMO GROBARI
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top