Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.141
Reaction score
2.065
Локација
u srcu šesnaesterca
Mislim da nakon uplate određene cifre, automatski ide otpis kamata. Zato je dug faktički 6, a ne 7 miliona.
Video sam na Njuzu, akcija zvanično traje do 13.5. ali vrlo verovatno da će produžiti.
Mislim da je otpis 50% kamate, znaci glavnica je 5, kamate oko 2 mil. Ali ne bi me zacudilo da za nas to ne vazi i da cemo morati sve da platimo.
Ostoja je kukavica, ja bi javno rekao da sam platio 2,5% i ocekujem da se po poznatoj matrici otpise 97.5% duga
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.176
Reaction score
6.927
Локација
NbG
Svaka cast svima, iskreno nisam ocekivao ovoliki odziv ljudi na forumu jer je logicno, kao prva opcija, postavljeno da se novac uplati direktno klubu. To govori i o poverenju koji clanovi foruma imaju prema svojoj crno-beloj kuci. U mom licnom dozivljaju ovaj forum je oaza Grobarstva.
Raduje me i veliki broj za mene nepoznatih nickova, tj ljudi koje ne vidim da pisu cesto, a nasli su za shodno da uplate novac preko foruma.
I za kraj ali ne manje vazno, pokusajte da se setite ove tabele kada se nakon poraza i sl neprijatnih situacija ne slazete sa nekim od koleginica ili kolega sa foruma i probajte da ostavite diskusiju u normalnim okvirima. Mucno je citati kada se pominju mrtve majke, neke ishitrene pretnje i slicne gadosti. Svi mi imamo dosta razlicitosti ali nas jedno ujedinjuje i to je tabela iz priloga kolege @Мали џин najbolje pokazala.
Ziveli ljudi, do pobede veceras. Volim Partizan!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.881
Reaction score
7.711
Ja nisam bio u mogucnosti da uplatim ovih dana ( bio sam i banovan zbog Muse i bolje sto jesam :D ) , inace sam se raspitao mogu da uplatim na jednog forumasa odavde preko western uniona uz odredjenu proviziju.
To bih mogao da uradim do petka, pa bi vas zamolio ukoliko akcija traje ili se nastavi da dobijem informaciju.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.169
Локација
.
Definitivno smo završili akciju zaključno sa jučerašnjim datumom jer nemamo potvrdu iz kluba da će akcija da bude produžena. Ostao je jedan član koji zbog tehničkih problema juče nije mogao da uplati, kad njegova uplata danas prođe, prosleđujemo novac klubu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Управо размишљам о акцији и морам истаћи да је маркетинг баш заказао вјероватно је све било подређено ЕЛ и утакмицама иза нас, и далеко боље ми је то изгледало код продаје сезонских него ово, а мислим да нам је ово далеко битније.

Ипак није још касно за неке ствари.
Од маркетинга и клуба уопштено нам је потребна додатна искрица да направимо највећи могући пожар.
Дајте сада док лијечимо ране потврђену информацију да Лесор продужује уговор, да је познат капитен следеће сезоне и да је то Кевин Пантер, дајте нам Жељка који ће рећи да ћемо следеће сезоне бити још бољи и јачи и после тога продужите акцију за само 5 дана.
Убјеђен сам да, ако је до сада карикирам скупљено 2 милиона да ће за наредних 5 дана бити додат још 1.
Да још једном покажемо да ова љубав не зна за границе, да запушимо уста (оном ствари) првој усни Србије и свим малим уснама које га подржавају.

ВРАЋАЈУ СЕ ДАНИ ПОБЕДЕ!!!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.169
Локација
.
Ozbirom da iz kluba nismo dobili potvrdu da će akcija biti produžena, sva sredstva koja su uplaćena i prošla na naš račun danas do 13h su prosleđena klubu.
1.551.992 dinara smo skupili i ne znam šta da kažem osim da vam se po stoti put zahvalim. Zajednica Partizan.net je još jednom pokazala svoju snagu.

Kad dobijemo potvrdu kad će članske i majice biti spremne preduzećemo naredne korake i obavestiti vas.

Ažuriranu tabelu sa pojedinačnim uplatama ću okačiti večeras kad dođem kući i sve će stajati zabeleženo u prvom postu na temi.

IMG-d25b1e84f64208f37e6b053252719ef9-V.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top