Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Имали су неких проблема, најавили су они то били одмах после пар дана, али нешто се растегло.

Едит: Поносан на Форум и све оно што смо годинама стварали.
Најјаче упориште навијача Партизана.
Још да оне мајице одрадимо :D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.173
Локација
.
Ostao sam vam dužan konačnu tabelu članova sa donacijama.
Opet ponavljam, u slučaju da nekom nismo upisali nick a to želi neka se javi privatnom porukom.
 

Прилози

  • Tabela Donacija - FINAL.pdf
    75,7 KB · Прегледа: 142

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
То је било актуелно пре пар година али се није реализовало. Можете погледати на теми "Конкурси".
Што се тиче ових мајица које ће клуб делити онима који су донирали више од 3.000 динара, ту се плашим да ће бити великих проблема у реализацији. Немогуће је да сви физички преузму мајице у Меркатору а да клуб шаље свима на кућну адресу то не очекујем.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Акција је завршена јуче а на сајту на којем се прате донације последњи пресек стања био је у уторак. Пбгњуз опљувао бивше кошаркаше јер нико осим Павловића и Пековића није дао кинту.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
Realno većina bivših košarkaša je 'oprostila' deo dugovanja kluba prema njima tako da to prozivanje ovih ili onih nikako nije na mestu i to može da padne na pamet samo budali ili klincu koji nije zapamtio koliko su nam radosti doneli ti isi košarkaši mada se verovatno ovde radi o kombinaciji ta dva.

Pišem ovo uopšteno, nema direktne veze sa koleginim upisom iznad.
 
Последња измена:

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Ако ме сећање добро служи, политика "опраштања дугова" била је актуелна само у ФК. Свима којима су дуговане плате из КК дугови су намирени или је постигнут договор о репрограму отплате кроз редовне рате. Неки су чак и судским путем дошли до зарађеног новца (сећате се неколико БАТ-ова претходних година ), јер клуб није могао у том тренутку то да намири. Тако је бар Остоја говорио, ако му је за веровати.
Не слажем се с тим да неко ко је бивши играч не мора да подржи ову акцију. Нису сви али сигурно су већина међу њима навијачи Партизана и било би лепо да се одазову, не као бивши играчи него као навијачи. Не кажем да би требало да дају милионе али као навијачи нека подрже акцију. Вероватно има и до управе, која није успела довољно да испромовише акцију и да укључи бивше играче како би требало.
Слажем се да ова јавна прозивка бивших играча на пбгњуз није на месту.
Надам се да ће клуб током следеће недеље да објави колико је новца скупљено и да ли ће акција бити продужена.
Свака част форуму и свима који су преко њега уплатили.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.417
Локација
Beograd
Ко није имао да да, могао је да размишља о томе да ли би дао да је имао.
Ко је хтео да да, и имао је да да, нашао је разлог и дао је.
Ко није хтео да да, а имао је да да, нашао је разлог и није дао.

Али рачунам да кад те неко моли за помоћ (без обзира ко је и какав је човек), онда те ставља у ситуацију да ти покажеш ко си и какав си човек.
Пусти ти њега, какав је он, да видимо какав си ти!

Мислим да Партизан треба мало ставити изнад тога ко са ким да а ко са ким не и слично...управе су долазиле и пролазиле, као што ће и ова доћи и проћи, и као што пролазе и одлазе и играчи и тренери...али свако остаје ,,записан,, у времену и какав је био у ономе чиме се бавио...али и какав је био као човек...а и Партизан ваљда остаје...ако преживи.
...и ако си био играч у том Партизану и имаш који динар/евро/долар у џепу а нећеш да даш кад те Партизан пита за помоћ, па не знам шта да ти кажем...

У реду је, можда ће Остоја да те паре негде смува, можда ће да се ,,навади,, па да нам тражи стално, али то је све можда ће (или сигурно ће) и убудуће ће...али ја причам о овом тренутку САД.
Шта си САД урадио?
А за убудуће ћемо да видимо кад дође то убудуће...и ко преживи до тад...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
На б92 искачу банери да је акција продужена до 25. маја.

Едит: Остоја, полижеш Гробарима јаја.

Screenshot_20230514_181636_Chrome.jpg
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Ја знам само за случај Пековића и Павловића, што не значи да их није било још. Али знам много више оних који су тужили клуб.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
Da li neko ima info koliko je ukupno skupljeno love do sada?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
На б92 искачу банери да је акција продужена до 25. маја.

Едит: Остоја, полижеш Гробарима јаја.

Погледајте прилог 21280

Продужена је акција, писано је и овдје.
Тек од прије пар дана су успјели омогућити картично плаћање, што значајно поједностављује и умањује провизије за људе из иностранства.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top