Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
70% ostvareno, malo li je...da se sva obećanja političara ostvaruju u približnim procentima, gde bi nam bio kraj u globalu:biggrin:
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.042
Reaction score
3.842
Локација
Beograd
800.000 evra su dali iz UO. Nije loše, ali ako je rekao milion, onda lepo neka vidi ko je zakazao i kome tu nije mesto.

Da se neko vodi da je član UO, a ne doprinosi, toga u ozbiljnom svetu nema.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Mislim da je već rečeno da u UO ima i "počasnih" članova, npr B.Diklić, tako da se ne može očekivati da svako iskešra toliku sumu.
Ali svakako bi bilo poželjno da bar polovina članova UO bude u stanju da to uradi. Sačekajmo dok se akcija ne završi, pa sudimo onda.
Do sada ima nešto preko 19000 uplata, bilo bi lepo da se dostigne cifra od 20000 uprkos svemu.

p.s.
Bacih pogled na listu uplata - bilo bi u redu da se klub javno zahvali sporCkom prijatelju i rivalu N.Iliću na velikodušnoj donaciji. Čekamo sada ćokija:biggrin:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Divac neka doplati razliku pa se možda uzme u razmatranje opraštanje te kratke, ružne prošlosti. Mada je posle mene donekle kupio nazad tim pomenutim napušavanjem kreature Žeželja. :D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Divac i Danilović su donirali po milion dolara kada su ušli u klub početkom 2000. I sprečio je žutu kriminalnu bandu da nam uništi klub kao što to danas rade sns govna. Danilović je izvukao taj novac nazad kasnije.
Tako da nema šta kome Divac da dokazuje.

Plus nije ni tema.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Treba li mi koji smo uplacivali preko foruma da popunjavamo onaj formular ili ce to klub dogovoriti sa forumom?
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Жалосно је то што ће пре свих нас који смо дали донације податак о укупно прикупљеном износу први сазнати пицоусти, онај који је и испровоцирао целу акцију.
Сама ова табела која приказује 1992 од укупно 20.000 је по себи смешна. Кад је форум могао лепо да објави целу табелу, може и клуб. Они изгледа сабирају ставку по ставку.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.493
Reaction score
21.567
Локација
Beograd
To i mene zanima, zašto je samo ta tabela aktivna od 1992 imena?
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Valjda ce to biti imena na parketu, inace su rekli da ce u monografiji biti objavljena imena svih ljudi koji su donirali ako se dobor secam.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.392
Reaction score
2.083
Sigurno kada se akcija zavrsi klub objavice spisak svih uplata i brojkom koliko se para skupilo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Verovatno, ali ne menja činjenicu da je amaterski potez i ostavlja prostor za razne špekulacije. To je softverski jedna sitnica da pored svih informacija stoji i ukupna suma.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
426
Reaction score
1.548
Ja sam 2x uplatio ( na zalost ne preko foruma jer sam cekao druge likove ) i nisam video a valjda je postojala opcija da oznacim da je dodatna uplata, moze li to kako da se sredi jer bih verovatno bio u 1992 ? Poslao sam mail na dve adrese, niko od juce ne odgovara ( eto koliko smo ozbiljni ) ..Da li ce se slati majice van Srbije ( mada ja Cu svakako gledati da mi stigne kod nekog u Srbiji )da ne bacaju bzv pare na dostavu ?
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.128
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
Broj uplata je volsebno otisao na 22786. Definitvno se sporo proknjizavaju uplate. Verovatno ce trebati jos par dana da legnu sve uplate is inostranstva
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top