Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Od Vujadinovica nista,Cekali ga da raskine sa kinezima a on cim je raskinuo presao u Osasunu...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
tu je Cirkovic, nema panike.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
vujadinovic bi nam bio potreban da igramo evropu, ali ovako- opusteno. u slucaju da ostanu svi iz sadasnjeg rostera, sasvim dovoljno da se bijemo sa romikama I ostalim poljoprivrednicima.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Da se stide, srame i kolektivno samoubiju.

Prvo nam srede ispdanja iz Evrope. Sada prodaju igrače redom.

Ko će nama da igra štopera!?
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Valjda ce i tebi ozbiljna bolest biti u pitanju gmazuro, valjda ce i tvoje dete prodati neko. Ali na pijaci...i to ne fudbalskoj
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Nama fali startni stoper trenutno, prodamo Milenkovica i fali nam stoperski par :clap
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Cetiri miliona za Milenkovica je da se sutiramo u dupe, nikad skuplji nece biti... Da se razumemo mislim da ce postati odlican igrac, ali opet je stoper u pitanju, a iz jsl prodati stopera za vise od 4-5 miliona je nemoguce.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Bleki je verovatno najtalentovaniji štoper u istoriji Partizana.
Mamić bi ga prodao za najmanje 15 miliona evra.
Da li ćete od para za Blekija i Mihajlovića platiti dugove,uplatiti radnicima plate,dovesti kvalitetna pojačanja ?
Nećete !
Ukrašćete ogroman deo para !

Izvinjavam se svima koje sam iznervirao pre nekoliko dana kada sam pohvalio upravu zbog korektnog odnosa prema sportskom sektoru.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Cetiri miliona za Milenkovica je da se sutiramo u dupe, nikad skuplji nece biti... Da se razumemo mislim da ce postati odlican igrac, ali opet je stoper u pitanju, a iz jsl prodati stopera za vise od 4-5 miliona je nemoguce.

I ja mislim isto. Vecu cenu od ove tesko da ce moci da dostigne pogotovo sto sledece sezone necemo igrati Evropu. E sad druga je stvar sto nam je potreban sada.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Ako se tako misli onda sve sto vredi kako igraca neka se rasproda, tuzno i zalosno je ko nam rukovodi sa klubom i sta nam radi. Kako stoka misli da osvoji neku titulu sa prodajom najboljih igraca? Mozda nas stoper nikad nece dostici tu cenu a ja mislim da za maximum 2 godine bice mnogo skuplji naravno kada bi igrao za nas klub. Nazalost moze samo da gledamo kukamo i zalimo to sto uprava radi sa klubom. Prvo necemo zbog njih igrati evropu sada rasprodaja igraca, titula je prodata jos na pocetku prvenstva to sve je = na samoubistvo kluba.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Kad bi kes od prodaje Meilenkovica i Mihajlovica otisao na primer na zastitu prasuma u Brazilu, za spas grbavih kitova ili za veštacku oplodnju depresivnih panda u zoološkom vrtu, ja ne bih imao ništa protiv prodaje.
Medjutim, otici ce na bilborde i sendvice za sledece izbore, na ekspertske plate vazuri i vuceli, i ako zatreba, a hoce, otici ce za zastitu nacionalne manjine prijavljene u Železniku, opština Čukarica, Beograd, onda predlazem da se svim igracim da raskid ugovora na stetu kluba.
Jer ce ta steta biti cista korist u odnosu na ono što nas čeka.
I onda se jebiga probudim.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.716
Stefan Savić je prodat za 7 ili 12 mil EUR, svakako više od maksimalnih 4.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Porediti prodaju Savica i Milenkovica je smesno. Savic je igrao LS a Bleki nista. Nece verovatno ni sledece sezone ako ostane.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top