Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Evo svi brazilci ludogoreca na okupu SK2
Poenta mog posta je bila da je klub na prvom mestu, ne nečiji idol, ja ću mu sutra aplaudirati na stadionu kad bude davao golove
Al dobro, ajde da stavimo tačku valjda će doći ovih dana
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Suma sumarum pored sto ranijeg dolaska Leonarda fale nam jos dve bombe pa da mirno jurnemo LS.... :D
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Pominje se neki Eduardo (nije Pacheko),igrac Rubina.Slobodan.Ajde outpajderi pucajte.
 

dekidekila

Početnik
Учлањен(а)
30.10.2006
Порука
19
Reaction score
0
Carlos eduardo marques, koliko sam saznao sad koliko je façon neznam. On je u hofenhajmu igrao sa Tejgom. On je un Anziju zaradjivao 2.6 miliona tako da neznam dali je ova informacija tačna.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Tržišna vrednost 3.5 mil.. ovo će biti bomba kao onomad mutu :)
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Strpimo se jos malo. Ako potencijalni insajder ne lovi u mutno, onda verujem da ce jos veceras neki portal da objavi njegovo ime.
U svakom slucaju, impresivno je kako Iliev krije pojacanja.

Ranije smo ovde znali pre samog igraca da ce da potpise za nas :D Secam se pre nekoliko godina kada je Nikolic prvi put dosao, tadasnji jedan nas clan, par nedelja pre prvog potpisa, napisao ovde ceo spisak sa potencijalnih pojacanja i cinimi se da samo jedan od njih nije potpisao.
 

Comandante92

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
3
Reaction score
0
Dobar je Suma ali ima tezak problem u glavi,slicno kao i Leonardo.Ne verujem da bi njih dvojica mogli zajedno,jos kad na to dodas Djuku koji isto nije bas cist ne bi to na dobro izaslo.

Bogami i ti nisi tako cist u glavi! Nastavi ovako pa na hladjenje!
Spejs
 
Последња измена од уредника:

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Nemanja Miletić još uvek nije zadužio crno-belu opremu. Transfer defanzivca Vasterloa je u magli, ali Đukić je naglasio da Partizan ima kostur tima, pa se ništa neće raditi preko noći.
- Mi smo ga gledali, ali ne samo njega. Videćemo koliko je izvodljivo da dođe. Naš cilj je da se pojačamo na toj poziciji, ali ne žurimo jer imamo kostur tima, dodao je Partizanov trener.

http://www.sportskacentrala.com/index.php?s=read&cat=1&id=181274

Iznenadio sam se kad sam video da mu neki članovi žele dobrodošlicu, a čini mi se da niko iz kluba nije potvrdio da dolazi, da je to završeno...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
To sam i ja pisao juce. Mozda je Ivica bacio bombu ali dimnu :D Prica o stoperu se pretvara u sagu kao sto je dovodjenje pleja u KK. Ne smije da se pogrijesi...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ljudi su pisali zahvaljujuci medijskim natpisima, gde nije pisalo da mi pregovaramo sa njim, vec da smo zavrsili posao sa njim.
Znaci pisalo je "Miletic u Partizanu!", "Miletic je novi stoper Partizana!", "Dogovorili se Miletic i Partizan"...
Znaci pisali su da je milion posto gotovo da je Miletic nas igrac, uopste se nije postavljao znak pitanja.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Lepo je to sto se mi ovde fino zabavljamo i dovodimo igrace kao u najslavnija djurina vremena. Samo ne znam kada misle da ga uigraju sa ostatkom ekipe. Igramo za 2 nedelje:banghead

A odlaskom Blekija slabiji smo minimum 50% u odbrani a pojacanja ni na vidiku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top