Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Jedno vreme nisam bio prisutan na forumu, pa da priupitam, jel dozvoljeno da se sere po danilu panticu ili je i to pod embargom, jer je igrac Partizana?
Inace, za malo ozbiljniji fudbal nedostaje nam nekoliko igraca, ali da to neko u upravi shvata, verovatno bi se do sad ta pitanja resila. Ovako, to nam je, sto nam je.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Danilo je omrazen od 99% ovog foruma, i mozete ga kritikovati koliko hocete, ali bez sranja i jebavanja (normalno sve dok se ponasa normalno i dok mi se cini da mu je doslo iz guzice u glavu). Ja sam se iskreno najezio kad sam cuo da ga vracaju nazad, kad nisam zaplakao od muke koliko mi se on i njegov cale smucio, al nekako sam pomislio dajte da vidimo sta i kako pa da sudimo. Svako ima pravo na greske, a on je bio klinac, a po danasnjim izjavama se bar vidi da je malo sazreo te se nadam da ce nas sve "prevariti" da nismo u pravu kad je u pitanju njegov kvalitet i da ce za par mjeseci igrati vrhunski onako kako bi trebao da igra takav talenat....

Ukratko nema psovanja po nijednom igracu Partizana niti pljuvanja... Za upravu vam necemo braniti. (bar dok ne dovedu golmana, stopera, zadnjeg veznog) :)
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Stojke ima jos godinu dana ugovor sa Forestom. Kako je to izlazna godina, lova je poprilicno velika i nema nameru da se odrekne toga.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.123
Reaction score
32.429
Локација
vaginamandibularia
ako se nađe snimak dotičnog golmana kao što postoji isti sa onom pojavom koja je pozvana da nosi dres KK ove sezone, mogu se izjednačavati ove dve situacije
do tada, mogu da nas nerviraju glupe greške koje neki fudbaler ( da, i golman je fudbaler :wink: ) pravi i da ih kritikujemo, ali ne i da vređamo
prava adresa za to je Uprava jer nije obezbedila kvalitetnijeg igrača za tu poziciju, kao i za još neke gde, blago rečeno, škripi :roll:

Ima snimak, nije sa svadbe, gde satro golmana lopta pogadja u ruku, pa u izraslinu iznad ramena (valjda je glava, jbt nisam biolog), pa se odbija u gol. Trenutno me taj video daleko vise pogadja od pijanog mumlanja neke cigansture na svadbi.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Stojke moze da dodje 31.avgusta, pre toga ce gledati da svoje znanje unovci. Jbga, realno svako bi tako uradio
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Mislim da je stojke slobodan igrac i da ga zeli PAOK
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Stojkovic ima jos godinu dana ugovora sa Notingemom, ali su mu oni dali odresene ruke da trazi novi klub. Medjutim velike pare su u pitanju i Vlada ako ne nadje nekog ko ce dati isto para nece otici nigde.

Postojala je mogucnost na pocetku prelaznog roka da dodje, on je bio spreman i da nam da mali popust, a i Notignem je bio spreman da placa jedan deo razlike, sto je za njih mnogo bolje nego da placaju celu ponavljam ogromnu platu, ali je uprava dala punu podrsku nasim sadasnjim golmanima.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Novosti pišu da dovodimo zamenu za Lea,brazilac na pozajmicu.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Rekao je to juče na Areni čovek, završena priča, ali nisam samo skontao da je pozajmica.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Pozajmica....znaci ako se pokaze mozemo da ga otkupimo? Nadam se da ce se stvarno ispostaviti kao zamena za Lea.
Nadam se i da nije njegov buraz u pitanju :D
Stojkovica treba angazovati u roku od odmah.
Cirkovicu i Kljajicu treba pozeleti srecu u nastavku karijere i udomiti ih na neko lepo i bogato blisko-istocno ili istocno mesto.
Dovedite krstenog stopera i golmana pa sta kosta nek kosta....prodali smo igrace u vrednosti od 12 miliona....
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Brazilac, pozajmica... Markinjos. Mora da se kompletira tandem koji jurimo zadnje 2 godine (Suma-Markinjos).

Možda je i onaj mali Mateusinjo stigao (mislim da su 2-3 meseca sasvim dovoljna da se skelom pređe Atlantik).
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.124
Reaction score
4.573
Локација
hiperboreja
Dodje li Brazilac, mislim da mozemo da zaboravimo na bilo koje pojacanje u odbrani.

Ali dobro, rece oficijalno glasilo uprave pantic, da Partizanu i ne treba Evropa ove godine, jer smo finansijski stabilni
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Stvar je jasna,prodali smo Lea Mecu,oni nam njega šalju na pozajmicu,onda ga otkupimo pa sve u krug.
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Realno smo ostali bez dvojice po levoj strani i tu je igrac neophodan, plus dve, tri goruce pozicije...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Dovodjenjem tog brazilca, znatno se smanjuju sanse da cemo dovesti kasvetnog stopera.
Jer sa njim imamo 5 stranaca vec, znaci stoper bi morao biti domaci igrac... a ne vidim ko ti mogao biti? :confused
Takodje, Munir nece videti teren skoro nikad, sem eventualno kad Everton pauzira zbog kartona. Prema tome ili ga prodati ili mu izvaditi pasos, posto je tu vec par godina.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Dovodjenjem tog brazilca, znatno se smanjuju sanse da cemo dovesti kasvetnog stopera.
Jer sa njim imamo 5 stranaca vec, znaci stoper bi morao biti domaci igrac... a ne vidim ko ti mogao biti? :confused
.

Mozda neko od ove klincadije? Probace ih sigurno na JSL utakmicama, pogotovo sto nam sad sledi paklen raspored utakmica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top