Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.476
Reaction score
636
I sta se desilo na kraju, jel dolazi ili je lice sa poternice opet prepalo pojacanje?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.435
Reaction score
4.720
Zar Ž.Pantić nije potvrdio da je Zdjelar deo transfera Đurđevića? Kako sad "ako dođe"?
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Potvrdio,nego mediji ocigledno ne smeju ili nece da se pozivaju na njega,ali gotovo je to,samo Zeljko nije mogao da potvrdi da li dolazi na pozajmicu ili otkup..
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Licno ne verujem smecu od novina kakav je informer..dok ne vidim na nekom drugom ozbiljnom portalu tipa B92 ili Novosti da je bila takva izjava Zdjelara smatram nebulozom ovo sto smece prenelo
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
To smece prvo dobija informacije od nase uprave,to ti ja garantujem..
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Ja ne znam da li sam se istripovao , ali mislim da ekipi mnogo nedostaje Kosovic . . .
Nekako smo delovali povezanije , na stranu sto decko izgleda nevidljivo na terenu.
I cini mi se da kod njega ima stofa da nasledi kapitena , naravno ako se oslobodi, sazri , uznapreduje.
Njega ne bih prodavao , pre bih prodao Radina ili Jevtovica.
Zdjelar , Evi i jos jedan zadnji vezni , stvarno nam ne treba vise.
Kica moze u rotaciji da popunjava ofanzivnije uloge.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Zdjelar : Partizan nema sta da trazi protiv Olimpijakosa.

Ne treba nam, petardica.

Pa šta? Sada da mu uzmem za ozbiljno ovo, a pola tima se kunula u kurvu preko novina, i kako sanjaju dres kurve.
Daj bre dobro je kada nam ne valja Zdjelar. Do pre mesec dana bi ovde ljudi skakali od sreće da smo ga potpisali.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@ZoranJ u pravu si 100%.

Dosao juce Bambi, svi mediji pisu za L.Markovica moderacija lozi nekim bombama a onda potpise 'Zdjelar fucking who?'
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zdjelar bi bio sasvim pristojno resenje za problem na centralnom veznom gde imamo rupetinu, dobro sto uopste figurira sto znaci da imaju nameru da se pojacaju tu.
Jos Jevtovicu da vidim ledja, pa nemam komentar.
 
Последња измена:

felix

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
43
Reaction score
195
Ja ne znam da li sam se istripovao , ali mislim da ekipi mnogo nedostaje Kosovic . . .
Nekako smo delovali povezanije , na stranu sto decko izgleda nevidljivo na terenu.
I cini mi se da kod njega ima stofa da nasledi kapitena , naravno ako se oslobodi, sazri , uznapreduje.
Njega ne bih prodavao , pre bih prodao Radina ili Jevtovica.
Zdjelar , Evi i jos jedan zadnji vezni , stvarno nam ne treba vise.
Kica moze u rotaciji da popunjava ofanzivnije uloge.

Slazem se. Umeo je Kosovic da da i dubinsku loptu, jeste igrac manje u defanzivi, ali smo bili dosta povezaniji nego sa Radinom. Dolaskom Zdjelara mislim da Jevtovic vise ne bi imao nikakvu ulogu u timu, ja bih njega prodao. :D:
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.716
Локација
Beograd
Sad kad rokne jos jedna bomba i oslobodi se mesto stranca a i u veznom redu jednim potezom i ode Everton...Moram malo da vam kvarim previse ste poleteli :D
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Zdjelar bi bio sasvim pristojno resenje za problem na centralnom veznom gde imamo rupetinu, dobro sto uopste figurira sto znaci da imaju nameru da se pojacaju tu.
Jos Jevtovicu da vidim ledja, pa nemam komentar.


Da li zaista smatras da je bilo ko u danasnjem Partizanu toliko kriminalan, pa da jedva cekas da mu "vidis ledja"?

Zar nije nekako taj odnos prema igracima svog kkuba svojstven onim drugim, a ne nama?

Ako nase igrace ne podrzavamo mi, nema ko drugi. Samo jos mi treba da pravimo dodatnu negativnu atmosferu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.257
Reaction score
18.187
Локација
Kej Republika
Još malo pa kreće žalopojka za Ćirka i Kljaju. Čuj Kosović i Jevtović? Imali su svoju šansu, nisu se pokazali. Teraj dalje.

Pravi se fina i perspektivna ekipa. Šlag na torti bi bio jedan super talenat iz naše škole. Da krade minute i polako postaje nosilac. Sezona je duga, možda neko i dobije šansu.

Sad nam svaka linija tima ima bar jednog iskusnog i kvalitetnog igrača. Odlična baza za dalje.

Ja sam optimista, koliko god čudno zvučalo za Partizan uopšte.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Sad kad rokne jos jedna bomba i oslobodi se mesto stranca a i u veznom redu jednim potezom i ode Everton...Moram malo da vam kvarim previse ste poleteli :D

Inace, to nije uopšte tako nerealno, nažalost. Na transfermarktu stoji da mu juna 2018. istice ugovor, bunio se u zadnje vreme i nezadovoljan je statsom, znaci da je sad zadnja šansa da se uzme neka para, na zinu ce suma biti duplo manja!

Nadam se samo da nece sad usrati ovaj bajkovit prelazni rok i da nece ni pomisliti da ga prodaju! Treba mu ponuditi novi ugovor, na bar 3 godine!
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
Kakva milina, ujutru ustanem, pročitam 10 strana mileve, ceo dan na plaži, pa uveče novih 10 strana.

Zdjelar bi bio fino rešenje, kad Raća već ne dolazi. Što se tiče izjava, znam da je pred revanš imao korektnu izjavu koju su slepci sa mocart tako naslovi li, da se prosečan čitalac koji samo naslove i čita napali kao june protiv njega. To na stranu, verujem da bi bio apgrejd u odnosu na ono što imamo. Ne mislim da je Jevtovic toliko limitiran kao što mnogi misle, ali nije ono što nam treba. Generalno, za bilo koga da stigne ponuda, Radina, Kosovica, Jevtovica vrlo bih je razmotrio. O ovima koji ni do sada nisu bili u ozbiljnoj rotacija, da i ne pričam.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Slazem se. Umeo je Kosovic da da i dubinsku loptu, jeste igrac manje u defanzivi, ali smo bili dosta povezaniji nego sa Radinom. Dolaskom Zdjelara mislim da Jevtovic vise ne bi imao nikakvu ulogu u timu, ja bih njega prodao. :D:

Pored S.Ilica, Kosovic jedini u igrackom kadru ima dugu loptu, niko vise , ali citam nije se pokazo', ne zna da se krlja..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top