Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Sutra igraju Emelec i LDU de Quito u 16h pa eto ko ima vremena i volje moze odgledati neka od nasih potencijalnih pojacanja,trebalo bi lako da se nadje stream za tu utakmicu
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
2 miliona imamo na raspolaganju. Nikad to do sad nismo imali, a vi i dalje kukate!? Stvarno mi ništa nije jasno. Još tri dana do kraja prelaznog roka, do početka priprema, pa žurimo sa pojačanjima, jel?
Možda oni i ne potroše 2 miliona. Ja im skoro ništa ne vjerujem, ali ne želim da pljujem (kritikujem) prije vremena. Mogu oni sa ta 2 miliona i dva igrača da dovedu pa da budu loši, da se ne uklope. Nije to toliko presudno. Pojedini više gledaju koliko ćemo da potrošimo nego kakav će igrač da bude. Jbg kad smo svi stručnjaci. Što kaže Stanojević, Arsenal je 50 puta gledao Aršavina prije nego što ga je kupio, a ovdje na forumu imamo 50 stručnjaka koji ocjene igrača na osnovu jednog gledanja ili jednog video snimka.
Ko je očekivao da će Kleo da bude ovo što jeste, posle epizode u čergi, ko je očekivao da će neki Savić da nam bude pojačanje, neki Dijara iz Zrinjskog, neki "mali" Moreira, neki Fejsa iz raspalog Hajduka, Raća iz trećeligaša? Niko.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Jestu 2 miliona velika cifra ,ali jos veca odgovornost i rizik,jer nismo mi klub koji moze tek tako da baci 2 miliona ,zbog toga su u klubu jos uvek neodlucni ,sve sto imaju kriju ,i gledace 20 puta igraca dok se ne uvere da je pravi igrac za nas ... Iskreno voleo bih da ostane Cleo ,ali realnost je malo drukcija ,mozda je ovo idealan trenutak da se proda ... Voleo bih da barem 50 % od tih para ulozimo u proverenog igraca ,nekoga za koga svi znamo da je majstor,da nece da zabusava i da ce posteno odraditi posao u Partizanu ,a za ostalih milion voleo bih da kupimo 2 mlada talentovana igraca neke mlade reprezentativce :peru,Chilea,Paragvaja,Urugvaja,Ekvadora,Obale Slonovace,Kameruna,Nigerije,Gane... i tako neke od tih ne toliko atraktivnih fudbalskih zemalja ,ali opet zemalja u kojima stvarno postoje talentovani igraci ...
Sto se nase lige tice ,smatram da ima talentovanih igraca koji bi manje vise mogli odmah da budu pojacanja za nas klub ,medjutim nema igraca na pozicijama koje mi trazimo : ofanzivna,brza krila i spic ... Tu od domacih igraca od spiceva vidim samo Ubiparipa iz Spartaka i Milica iz OFK ...Sto se krila tice tu nema niko ko bi mogao da predstavlja pojacanje za nas . Treba samo obratit paznju na nase bivse igrace u Smederevu Dusana Brkovica i Nenada Marinkovica, Brkovic je odigrao 15 meceva u ovoj polusezoni i standardan je stoper,a Marinkovic 15 utakmica 4 gola i 5 asistencija .
 

ima*jedan*tim

Grobar
Учлањен(а)
16.08.2008
Порука
489
Reaction score
0
Локација
partizan.net
Mercato: in attesa di Nastasic, dal Partizan arriva Petrovic?

12/12/2010

Continua la diaspora di giovani talenti dal Partizan Belgrado in direzione Firenze. In attesa dell'approdo sulle sponde dell'Arno di Matjia Nastasic il prossimo giugno, secondo quanto riportato da La Repubblica a gennaio potrebbe arrivare Radosav Petrovic, centrocampista classe 1989 già nel giro della Nazionale maggiore (sei presenze all'attivo).

Con il passaggio in viola dei due giovani serbi il club di Belgrado dovrebbe incassare circa 8 milioni di euro.

(Fiorentina.it)



prema ovom tekstu, za njih dvojicu bi trebali da dobijemo 8 miliona evra...
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
^ nek potrose 4 milike i eto nas na konju..
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Pozdrav svima.
Poslednjih dana se svakodnevno spominje dolazak Todorovskog u Partizan, na forumu su podeljena misljenja, cini mi sve, da ima vise protiv nego za. Nisam previse upucen u kvalitete Todorovskog, gledao sam ga jednom, i pokazao je da ima zavidnu brzinu i solidno kretanje u napadu. Mislim da bi najbolje bilo da nasa uprava pokusa da dogovori pozajmicu do leta, pa ako zadovolji neka potpise ugovor; naravno, Sale Stanojevic je pametan covek i siguran sam da ce,u dogovoru sa upravom, pronaci najbolje resenje. Sto se tice Milosa Dimitrijevica, ima kvalitet, eksplozivan je, brzo se oslobadja lopte i dobro se krece; pritom je sin nase legende,Cave Dimitrijevica,i iskreno, voleo bih da dodje kod nas. Ali, zelje su jedno,a realnost drugo; a realnost je da na toj poziciji imamo dva vrhunska fudbalera i dve legende : Sasu Ilica i Moreiru. Ako Sale Stanojevic bude samostalno vodio prelazni rok, nece biti razloga za brigu, jer mu apsolutno verujem, a ruku na srce - covek je to i zasluzio odnosom prema klubu i navijacima,pogotovo rezultatima.
 

velibor76

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
79
Reaction score
0
sad se pominje i vojo ubiparip,samo toliko
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
То може да се помиње у овим бурек новинама . Још ако јогурт платиш добијеш и мирића џабе.
 

velibor76

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
79
Reaction score
0
ako pazljivo slusate stanojevica on nigde ne spominje stranca kao zamenu za klea ,kao djuric mu dao 2 miliona a on ne zna gde da potrosi te pare .Ja sam pre desetak dana napisao da dolaze todorovski miric i mali cava i ne zanosite se sa nekim dobrim strancem da ce doci ,od toga nema nista
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
Клео, Петровић и Јовановић иду за 10 милиона

12 дец, 2010 Од Лиге шампиона скоро десет милиона, од ефекта учешћа у елитном купу још толико. Под условом да све протекне у складу са претпоставкама, српски првак би могао да згрне силан новац на основу другог учешћа у најјачем такмичењу под окриљем УЕФА.
Од како се сезона завршила све су гласније најаве о томе ко ће напустити Хумску 1 током зиме. Не крију ни челници црно-белих да ће, у случају одговарајућих понуда, упалити зелено светло за одлазак, па тако највеће шансе да се у наредном прелазном року преко границе отисну Габријел Клео, Радосав Петровић и Марко Јовановић.
Од њихових трансфера, укупно, троструки узастопни шампион државе требало би, у најмању руку, да заради изванредних десет милиона евра! Бар половину тог новца Партизану би донео – Бразилац. Постигао је Габријел Клео 20 голова на 27 утакмица, био најзаслужнији за пласман у Лигу шампиона, блистао је у квалификација (осам голова на шест сусрета), а у такмичењу по групама, упркос скромном тимском учинку, издвојио се погоцима против Арсенала и тако донео клубу још 200.000 евра (сваки гол вреди 100.000). По свему судећи, руководиоци ће му на томе узврати тако што ће Габријел добити одрешене руке у избору нове средине.
- И људи из Партизана и Клео знају да ће, у случају добре понуде, доћи до растанка – најавио је Ранко Стојић, агент црно-беле „деветке”. – Позиви стижу са свих страна Европе, међутим, за сад нема конкретних потеза. Тек за две седмице кренуће клубови из пет водећих лига у реализацију посла, тад ће бити јасније да ли и какав ће се аранжман направити.

Кад се недавно јавио Трабзон, нудећи три и по милиона евра за Габријела Клеа, на Топчидерском брду само су се иронично насмејали, а председник Драган Ђурић изјавио како ће Турци „морати да понуде дупло више”. То значи да функционери Партизана неће разматрати понуде мање од седам милиона евра, али како у преговорима увек нека страна попусти, могућа су одступања у оба правца.
Зима би требало да донесе реализацију још једног трансфера. Радосав Петровић већ годину дана „одлази” из Партизана, међутим, то никако да се озваничи. Од летос до данас високог везисту пратили су емисари Севиље, Бирмингема, ЦСКА, Витесеа…
- За сада је све на нивоу распитивања, нико се званичним дописом није обратио да жели да купи Раћу, али извесно је да је он ближи одласку него останку. Нећемо, ипак, журити, одабраћемо најбоље решење – пренео је став Јовица Радоњић, менаџер младог аса.
Црно-бели не желе да продају Радосава Петровића за мање од три милиона евра. Ту суму били су летос спремни да плате Спортинг и Расинг, али нису успевали да обезбеде банкарске гаранције и послови нису довршени. Можда сад буде другачије.
Због Марка Јовановића у Београд су долазили скаути Бордоа, Лила и Валенсијена што јасно указује да га Французи цене, јављају се и клубови са Истока Европе, а Партизан не жели да пусти стандардног штопера ако се неко претходно не обавеже да ће им платити милион и по евра.
- Под уговором сам са црно-белима, а с друге стране дуго сам у првом тиму, освојио сам три титуле, два купа, учествовао у две Лиге Европе и Лиги шампиона. Можда је сад право време да се опробам и у иностранству. Наравно, ако клуб процени да је тако најбоље – порука је Марка Јовановића.
Иако ће 2010. годину завршити у финансијском плусу, са 1,8 милиона евра прихода у каси, већ у првим данима 2011. та сума би могла значајно да се увећа продајом тројице стандардних првотимаца, а пројектована зарада варира између девет и 11 милиона евра.
Ту се не завршава листа играча који могу да напусте Партизан. Стандардну дозволу да оде има Алмами Мореира, само ако неко откупи његов уговор „тежак” 400.000 евра по години, а после скромне минутаже последњих месеци извесно је да ће нову средину потражити Милош Богуновић, Александар Давидов
www.zurnal.rs

Ko je očekivao da će Kleo da bude ovo što jeste, posle epizode u čergi, ko je očekivao da će neki Savić da nam bude pojačanje, neki Dijara iz Zrinjskog, neki "mali" Moreira, neki Fejsa iz raspalog Hajduka, Raća iz trećeligaša? Niko.
nije da kukamo nikad nisam radio to ali ovo stoti kazes bas pokazuje suprotno od ono sto ti pricas Kleo placen 400 000, Savic 400 000 +40%(bar tako kazu) Dijara (fala bogu) MOreira preko 100 utakmice u Portugalii edna Bundesligaska sezona 22 utakmice 4 gola 4 asistencije itd. Fejsa 1.200 000 sve su to brate igrace u kojima je za nase uslove extra ulozeno kako sto napredjujemo finansiski i zelimo napred u evropi moramo i vise da ulazemo, svaki ulog ima svoj rizik, a igrace kao Raca, Dijara moze se potrefe jednom na tri godine ako imamo sreke.
Zato moj predlog je bio 4 igraca po 500 000 (znam znam nisam izmislio toplu vodu) sigurno najmanje tri od njih pogadjamo ;)
 
Последња измена:

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
553
Reaction score
536
У реду је, верујемо ти да си инсајдер. Сад можеш да престанеш да сваких 15 минута пишеш исте постове и шириш дефетизам.:banghead:banghead:banghead
 

velibor76

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
79
Reaction score
0
У реду је, верујемо ти да си инсајдер. Сад можеш да престанеш да сваких 15 минута пишеш исте постове и шириш дефетизам.:banghead:banghead:banghead
Ne sirim ja nikakav defitizam , a ovi igraci su najbolji na svojim pozicijama u nasoj ligi a i imaju srpske pasose sto je najbitnije .i nisam nikakav insajder
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
^^
Pošto sam u zadnja 3 dana pročitao 10 puta jedan te isti tvoj post, kaži mi samo jel 100% stojiš iza toga "da dolaze todorovski miric i mali cava" ?
Interesuje me da znam...da se ne nadam nečemu drugom...:roll:
E, još nešto...pošto kažeš da nisi insajder...jel ti to Stanojević dao listu pojačanja ili prepisuješ sa drugog sajta? :roll:
 

velibor76

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
79
Reaction score
0
^^
Pošto sam u zadnja 3 dana pročitao 10 puta jedan te isti tvoj post, kaži mi samo jel 100% stojiš iza toga "da dolaze todorovski miric i mali cava" ?
Interesuje me da znam...da se ne nadam nečemu drugom...:roll:
E, još nešto...pošto kažeš da nisi insajder...jel ti to Stanojević dao listu pojačanja ili prepisuješ sa drugog sajta? :roll:
partizan trenutno ima pet stranaca ,ako ode kleo to je 4 ,sledece godine toliko moze da ima u nasoj ligi tako da stranci otpadaju a vec sam napisao da su ovo najbolji izbori u nasoj ligi a i oni nisu nimalo jeftini kako mnogi misle .Drugi sajtovi me ne interesuju niti ih pratim

Trebalo bi da prestanes da postujes iste postove. Shvatili smo koje je tvoje misljenje, ali necemo trpeti ispiranje mozga!
 
Последња измена од уредника:

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
bolje da si procitao pravilnik pre nego sto si poceo da stancujes postove i kvotujes zadnji post :pop

SS trenutno ima punu podrsku od svih da radi kako misli da je najbolje za nas klub,pa samim tim da dovede i Todorovskog i Dimitrijevica ako misli da tako treba ...
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
^^velibor76
Edituj post...nema potrebe da citiraš moj kad je odmah iznad tvog...dobićeš poene...

A jel si siguran da će Mo da ostane? Ili još bolji primer je Kizito?
Ne moraju čak da odu sad nego na kraju sezone...
Ili recimo ipak prođe naš predlog da igrači iz bivše SFRJ ne budu stranci, npr Savić?
Što nas dovodi do toga da je jedini sigurni stranac Medo...
Dobro da je to sve o čavi, todorovskom i miriću tvoje mišljenje, mada mi se nekako tajming pojavljivanja tvojih informacija o pojačnjima poklapa sa nekim drugim forumom...no nebitno, verujem ti na reč...
 

velibor76

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
79
Reaction score
0
pa valjda svi zelimo da moreira ostane kizito koliko vidim ostaje .Tek na ljeto mozemo da dovedemo strance ,a sto se tice igraca iz bivse SFRJtaj predlog moze a i ne mora da prodje jel se slazes sa mnom ,lakse bi bilo da Savic uzme srpski pasos ali on to nece da uradi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top