PFChampion
Grobarčina
- Учлањен(а)
- 11.04.2010
- Порука
- 9.420
- Reaction score
- 17.446
Жао ми нас, а Карабељов се спасао. Отишао човек у боље окружење за боље услове. То само код нас има да играч кога отерамо боље прође него да је остао.
Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu
Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net
Па изгледа да је ствар у томе што Захид и Карабељов нису хтели да се жртвују за ту идеју. Мислим да је ту запело. Верујем да бисмо их задржали да они нису имали ништа против да греју клупу, и повремено уђу у меч, статирају на тренизима, глуме конкуренцију тим момцима. Наравно, нико не може да их криви што нису хтели да им каријера стагнира зарад никаквих плата и зарад визије Мијатовића. На крају су ипак окривљени за то и третирани у складу са тим. Нажалост.Karabeljov je dobar igrač. Šteta.
A Zahid je klasa, bar za nas.
Takvi igrači popravljaju igru i rezultate, čineći i ostale u timu boljim,
Raste podrška i posjeta.
Svima raste cijena,, pa eto, i tim kombinacijama.
Učestvuje se u takmičenjima koja donose novac, sponzore i nove, bolje igrače.
Sve jasno.
Meni ništa nije jasno!
Lepo kaže Pero Defformero:U petak trinaestog.
On će poslednji da sazna ako neko dođe. Lik je fikus.![]()
Stojaković otkrio da li će Partizan dovoditi još pojačanja
Govoreći pred sudar sa Spartakom iz Subotice, sa kojim će se Partizan sastati u subotu od 15 sati, trener crno-belih Nenad Stojaković otkrio je i da je zadovoljan trenutnim igračkim kadrom i da neće biti novih imena u Humskoj do kraja dana, kada se završava prelazni rok u Srbiji. – Ne, to je to...www.maxbetsport.rs
Tema moze pod kljuc.
Prvo tražiš od "države" tri miliona evra za Uefa licencu jer nemaš para, a onda kupiš trenera i igrače za milione evra...... kada ce moj FK Partizan angazovati extra pojacanje za velike pare .....
