Mislim da nije nedostizno uz dobar rad 5 do 10 godina u nizu u ovoj sad situaciji gde krecemo sa -30M... svaki put kad bi se malo izdigli potonuli bi jos dublje... samo nama je ulazak u LS znacio losiji tim sl sezone ili raspad...VALJDA hocu da dozivis taj dan kada ce moj FK Partizan angpazovati extra pojacanje za velike pare i boriti se za play of u neko evro takmicenje bilo koje da bude.