Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Koji će nam kurac. Prestiž između večitih rivala, traje od osnivanja. A naročito posle sezona 2013,2015,2017 .Kako su se u kolektoru uplašili da ćemo ih preteći po broju titula, zbog prestiža su počeli jos besomučnije da kradu i retroaktivno prisvajaju titule od pre 3/4 veka.. Eto im i ukradene titule i prestiž a i fudbaler koji se isto tako zove.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Svaka prodaja bilo kojeg od nosilaca igre, pogotovo Sume i Natka bi bila čist saboterski potez.
Umjesto da budemo jači, mi pucamo sebi u nogu.
Takve poteze uprava pravi godinama i kako stvari stoje nista se nece promeniti. Nisam ni ocekivao da nece rasprodati sve sto vredi....ne bi im bio prvi put da prodaju sve vrednije igrace u 2-3 prelazna roka.
Leto - Pavlovic out, Sadik out, Stevanovic out...
Zima - 2021?
Leto - 2021?
Kamen na kamenu ostati nece....
 
Последња измена:

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Prestiza sam bas skoro spominjao,odlicna kupovina za buducnost,reprezentativac,20 godina ima,jako brz,uporan,odlicna tehnika,pravi Mane za siromasne. Lazara Markovica ne racunam kao krilo,Stevanovic odlazi,ostajemo na krilu sa Holenderom i Asanom(ako ga veliki znalac Vazura ne zavalja za oprost dugova i rodjendansku tortu),treba nam barem 1 brz igrac po krilu za rotaciju. Plus nam jos trebaju desni bek,napadac i zadnji vezni za rotaciju. I to da ne prodamo nikoga sto tesko da ce biti slucaj.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
343
Reaction score
1.462
Локација
Novi Sad

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.677
Локација
Kipar
Leonardo doša iz 2.ruske lige, Suma iz slovačke, Kleo iz kluba iz naše lige (u kom se nije proslavio).

Jel si nekad gledao Prestiža?

Njihova cena kad smo ih dovodili ce ti dati odgovor o njihovom kvalitetu.
Prestiza nisam gledao i ne verujem da ima sta da se vidi. Ako dovodis stranca da zauzima mesto igracu iz nase skole mora da bude mnogo kvalitetan.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Necu da ulazim u to da li doticni ima kvalitet ili ne, niti sam ga gledao, niti nameravam..
Ali cisto da bude jasno, Leonardo je dosao kao slobodan igrac, takodje su slobodni bili Medo Kamara i Aboubakar Oumarou, Cleo za 400k od cigana, Everton iz St.Galena za 300k, Moreira 375k iz Avesa, Diarra 60k Beira Mar, Juca 300k Botafogo..

Ni za jednog od ovih igraca nisi cuo pre Partizana, ili eventualno dok nisu dosli u neki manji klub iz nase lige poput Abubakara i Clea, eventualno Moa dok je bio u Hamburgu ili Standardu.
Nisi ni za njih znao kakvi su, da li valjaju, i koliko su bolji ili losiji od klinaca iz skole.

A dovodio se i Eduardo Paseko za 1.2M, kao najvece pojacanje do tad, pa... na stranu to sto ja mislim da on nije bio los fudbaler.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Necu da ulazim u to da li doticni ima kvalitet ili ne, niti sam ga gledao, niti nameravam..
Ali cisto da bude jasno, Leonardo je dosao kao slobodan igrac, takodje su slobodni bili Medo Kamara i Aboubakar Oumarou, Cleo za 400k od cigana, Everton iz St.Galena za 300k, Moreira 375k iz Avesa, Diarra 60k Beira Mar, Juca 300k Botafogo..

Ni za jednog od ovih igraca nisi cuo pre Partizana, ili eventualno dok nisu dosli u neki manji klub iz nase lige poput Abubakara i Clea, eventualno Moa dok je bio u Hamburgu ili Standardu.
Nisi ni za njih znao kakvi su, da li valjaju, i koliko su bolji ili losiji od klinaca iz skole.

A dovodio se i Eduardo Paseko za 1.2M, kao najvece pojacanje do tad, pa... na stranu to sto ja mislim da on nije bio los fudbaler.
Medo je doveden iz helsinkija posle dvomeca sa njima,cleo od nekih portugalaca jer je kog cigana bio na pozajmici i nisu hteli da ga otkupe...obojicu smo platili
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.677
Локација
Kipar
Necu da ulazim u to da li doticni ima kvalitet ili ne, niti sam ga gledao, niti nameravam..
Ali cisto da bude jasno, Leonardo je dosao kao slobodan igrac, takodje su slobodni bili Medo Kamara i Aboubakar Oumarou, Cleo za 400k od cigana, Everton iz St.Galena za 300k, Moreira 375k iz Avesa, Diarra 60k Beira Mar, Juca 300k Botafogo..

Ni za jednog od ovih igraca nisi cuo pre Partizana, ili eventualno dok nisu dosli u neki manji klub iz nase lige poput Abubakara i Clea, eventualno Moa dok je bio u Hamburgu ili Standardu.
Nisi ni za njih znao kakvi su, da li valjaju, i koliko su bolji ili losiji od klinaca iz skole.

A dovodio se i Eduardo Paseko za 1.2M, kao najvece pojacanje do tad, pa... na stranu to sto ja mislim da on nije bio los fudbaler.

Mislio sam na njihovu platu. Osim Tariba Vesta i onog Djemba Djemba iz Mancestera nikada nismo doveli poznatog stranog igraca.

Kamara je dosao iz Finske, iz kluba koji je bio sampion. Abubakar je vec imao dobru reputaciju pre nego sto je dosao kod nas.
Prestiz je igrac bez ikakve reputacije i mislim da mesto stranca ne treba trositi na takve igrace.
 
Последња измена:

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Cleo je placen 400k, kome god. Medo iz Helsinkija, nema informacija o visini transfera, na transfermarktu stoji upitnik, ucinilo mi se da je free, permutovao sam. Svakako nije placen vise od 250, 300k, koliko su obicno prosecni izlazni transferi iz te lige.

Nisam rekao za tog tipa da je dobar i da ga treba dovesti, vec ako ga nisi gledao, ne mozes ni da znas kakav je, kao sto nismo mogli da znamo ni za 80% stranaca fudbalera koji zavrse kod nas. Evo ti Baebeka, u CV-u Psg, pa vise lici na starletu nego na fudbalera
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.677
Локација
Kipar
Ne verujem da se moze dovesti dobar stranac iz timova kao sto je Metalac i zato sam rekao da, iako ga nisam gledao, ne moze biti dobar igrac.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
po cemu je prestiz bolji od Asana
Nije bolji. U tome sta Asano pruza i nacinu na koji igra tesko da postoji neko bolji a da opet nije neki dobar japanac ili koreanac...Uz Sumu on nam je najbolji igrac u ekipi i suvo zlato,to pricam od kada je stigao. Prestiza sam gledao dva puta,meni je zapao za oko i sa obzirom na njegove godine i cinjenicu da je vec sada A reprezentativac svoje zemlje moze biti zanimljiva kupovina. Mozda ne da odmah zaigra u prvoj postavi,ali u rotaciji sigurno. Brz,jak,tehnicki odlican,pa takvi igraci nam fale,evropu ne mozes da igras bez takvih igraca. Naravno da moze da se dovede i dobar domaci igrac i dobar stranac iz nasih klubova,Odita je dosao iz Javora u Partizan a znacio nam je do jaja. Bilo je tu jos stranaca u drugim klubovima koje smo komotno mogli da dovedemo i da budu pojacanja. Nego to ogranicenje stranaca nam bas ne ide u prilog,treba doterati malo to glupo pravilo.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.677
Локација
Kipar
Tacno, ogranicenje stranaca je najveci problem. Odita je igrao u timu gde su domaci igraci bili vodeci. Danas to nije slucaj.
Danas su strani igraci bolji deo tima pa ako tu pogresimo i dovedemo neki mediokritet nemamo cemu da se nadamo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top