Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Budući da se već počinje sa špekulacijama o odlascima, dolascima, ostancima itd. red je da se otvori i ova tema, kako ne bismo zatrpavali FK temu pričama o prelaznom roku.

Već znate sve, ovde kačite vesti i raspravljate o potencijalnim pojačanjima i oslabljenjima u igračkom kadru.

Napred Partizan!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Bez nagađanja, ličnih želja, vesti bez izvora, fantomskih grupa sa Instagrama i sličnih sranja

Važi za sve

 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Tačno sam znao da će da krenu naslovi:
  • Sumu ne damo za ispod 3m evra i pišu o ponudama iz arapskog sveta i USA
  • Asana drži Ajntraht na radaru, cena se ne spominje
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Resili su da se otarase Sume! Majmuncine smrdljive nesposobne! Eno “pompezno” najavljuju “veliki” transfer od 3 miliona u emirate ili koju vec krsinu. Navodno “win win” situacija za Partizan! Vazura lepo narucio text i unapred pripremio terencic,sad ce za koji dan da izadje kako Suma nije zadovoljan,pa odbio jaja na oko,hteo kajganu i slicno...Stanoje ce verujem da podgreje tanjir posto malo malo pa provuce Sumu kroz blato u novinama. Zamena naravno stize iz nasih redova,Lazar Pavlovic! Pobogu moramo nasoj deci dati sansu! Al za svaki slucaj tu je i Ristovic iz Zemuna,decko obecava...
Igraca kao Sumu ne mozemo da dovedemo za 10 miliona! Povraca mi se od svih njih vise.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Srpski Telegraf i Informer pišu, na svu sreću, no, bilo kako bilo, velika bi bila greška sada prodati njih dvojicu, jer nam oni čine okosnicu tima, s tim što Asano može još mnogo da uznapreduje.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Mislim da će da nas spamuju samo tako novinari i da nam prodaju nedeljno pola tima kao i obično. Evo sad Rems i St Etiene traže Zdjelara navodno.

Ostaje nam da se preznojavamo sledećih 45-50 dana.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ja cu se nazalost ponavljati
najvece plate ovim redosledom:
Natho
Suma i Asano
Markec
Zdjelar i Banjak


ako ih zateknemo 3/6 na prolece, da pevamo!
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Nikoga mi nece biti zao sem Asana i Zdjelara. Svi ostali sto se mene tice mogu da odu i dzabe, dosta je vise ovog mucenja. Ovaj nas tim je izuzeno skup, a ne pruza bas nista.
Uzasno je sastavljen, neki kao da su zainat dovedeni. Imalo je potencijala da se nesto uradi sa timom, ali kao i uvek smo mnogo igraca podigli u zvezde totalno bez opravdanja.

Treba nam totalni remont. Od golmana, preko stopera i bekova, do napadackog dela tima. I na klupi, naravno.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zdjelar je dugo kod nas, vjerovatno postoji i kod njega zelja da se promjeni sredina. Pogotovo ako je ponuda iz zapadne Evrope. Apsolutno je zasluzio da mu se ne pravi problem, ako ima zelju da ide.

Jedini strah od totalnog sloma u ovom prelaznom roku mi se budi kad pomislim ko je u upravi kluba. Tom sljamu vise ne mogu ni ime da napisem u postu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top