Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.192
Reaction score
33.165
Локација
vaginamandibularia
Zbog ovakvih egzibicija sam se i cudio kad je Tomic nazvao ramadanija gospodinom pre koji dan. Taj parazit nam uvaljuje otpad vec decenijama
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@JasminaT ti si najveći kancer ovog foruma.Forum treba da sadrži kvalitet i razmenu mišljenja a ne pisanje praznih floskula.Ali si ovde zaštićena kao beli medved a sad idi da se žališ da me banuju po 10-ti put zato što tražim smenu najgoreg trenera u skorijoj istoriji fudbalskog kluba.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@nasa stvar nemoj tako, prvo traziti smenu bilo koga na forumu je u najmanju ruku neozbiljno...
drugo Jasmina ima vise gostovanja nego 90% foruma, legitimna je Grobarcina, i poznaje fudbal..

Treba da te nasmeje njen post i da odgovoris duhovito ako mozes, nismo brate picke ciganske.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@kujblo70 pa što se ne javi da mene braniš dok me danima vređa?A ti se slobodno smej kad ti neko danima piše da si cigan kao što to ona radi.
Imam i ja dovoljno ino gostovanja.
Šta nije legitimno?Da se traži smena trenera?
Tema je prelazni rok.Mi imamo katastrofalan tim, i dobićemo alternativu za Miljkovića i špica, to je još jedan razlog zašto je najbolje promeniti trenera dok je vreme a ne tamo na proleće.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Sunce ti j..., posle citanja par komentara na ovoj temi pomislih da sam u zoni sumraka iliti ne daj Boze da nam je trener onaj stitarski frajer. Nikad kraci fitilj kog velikog broja forumasa, polako ljudi tema je mileva, uprava platiti kvalitetne igrace nece,opet cemo dovesti par krseva i to je to. Ja imam samo jednu zelju za tranfer a to je da nam kompletna uprava potpise za nekoga i to bez obestecenja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.454
Локација
Žrnov
@nasa stvar
Prvo, mogu da budem zasticena jedini kao bela MEDVEDICA.
Drugo, nigde nisam napisala, niti pomenula da si cigan. ako se projektujes, to govori vise o tebi nego o meni. Ako nadjes gde sam te nazvala ciganom, samobanovacu se.
Trece, ako je legitimno da se trazi smena trenera - sto apsolitno prihvatam kao legitimno tvoje pravo, moje je pravo da smatram da ti nije mesto na forumu. (ne zato sto trazis smenu trenera, da se odmah razumemo)
Cetvrto, nema potrebe da mene bilo ko ovde brani - brate @kujblo70 svakako hvala, dovoljno sam sposobna da to sama radim. a ne znam sto bi tebe bilo ko branio kad te niko i ne napada.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.827
Локација
Beograd

Očekivano. Biće još imena u opticaju dok ne nabodu. Stanoje jeste izjavio domaći desni bek, sad ovi majmuni gledaju ko je sve igrao kod nas i koga je najlakše dovesti. Vau, tako i ja mogu da budem novinar. Poserem se na sve njih.

Iskreno pre bih gurnuo Bojata, ili vratio Cucina ako je bolje bekap rešenje nego platio bilo kakvo obeštećenje za polovična rešenja, kad smo već ustanovili da nećemo da se iskeširamo (kroz istoriju svih rokova) za ovu poziciju. Meni ostaje žal za Aranjdelom Stojković koji bi bio prvo rešenje a Miljko džoker, ali tu se Stanoje pita.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa ja sam gledao sada ovog Vlaukina i vido da tu nema materijala, ovaj Živković je dosta bolji al teško da je za Partizan( i njega sam gledao).Vlaukin ima na početku protiv cigana mrtvu šansu, on je jedva dobaci do gola.
Dva beka iz prve lige Portugalije koštaju, po 300 000e za platu.Da imamo normalni sportski sektor, okrenuo bi se ka tom tržištu i doveo šta nam treba.A znamo kakvi su Portugalci tehničari.Sve više klubova u svetu ima po 4,5 Portugalca u prvih 11.Vulvsi su jedan od takvih.
Tome treba težiti.
Danas imaš 90% utakmica da gledaš na netu, šta je teško da klub ima ljude koji se bave skautingom.A ne da na osnovu ovih inovatnih programa određuju koga dovode.Mora da se gledaju igrači, zaposliti ljude koji se time bave.Znači gledjau se utakmice a ne video klipovi ili aplikacije da određuju dovođenje igrača.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Za bekap opciju Miljkonu, najbolje nekog mladog Japanca, radna etika pre svega, a i Asanu da nađemo malo društva. :D

Mada, mislim da etnicitet nije najvažniji faktor kod izbora pojačanja.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.827
Локација
Beograd
U našoj ligi nema dobrih bekova. Vrlo bolna pozicija. Obzirom na ograničenje razumem logiku da tražiš neka ofanzivnija rešenja u vidu stranca jer jedan potez/vic/gol može da reši utakmicu. Pre će dati pare za nekog Portugalca koga mogu da tapnu u UAE nego na beka koji ode za dž kao Enake na primer...
 
  • Like
Reactions: ZM

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Nisam nešto ispratio ovog Živkovića, ali imam utisak da će biti rezerva trenerovom pulenu.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.827
Локација
Beograd
U svakom timu je imao solidan učinak. Ove sezone je bio standardan, 19 utakmica, dva gola i tri asistencije. Ofanzivan bek. Videćemo, ako je stvarno došao, onda dobro nam došao i nadam se da ćeš nas sve demantovati.

 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Završen Živković. Sad imamo dve rezerve! E moj Stanojeviću..
To je to, očekujemo sad još špica i prodaju Sume.Kaže doveli smo 6 u letnjem, dovoljno je još dva sad.Problem je što nam bodovi na uefa listi padaju i ove godine moramo da udjemo u grupnu fazu.Ako ne udjemo, nećemo biti nosioci ni u 3 kolu više za 2 sezone.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
KOVID hara, kintu ionako nemamo, nemamo prihod od Evrope. ne očekujete valjda da vratimo Leonarda? Daj da samo zadržimo ovo što imamo i makar kvantitetom popunimo pozicije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top