Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Ja koji sam trenirao fudbal 8 godina moram da kažem da svi vi koji kažete da Banjak nije neki štoper, pojma o fudbalu nemate, možda ste odigrali nekad na času fizičkog vaspitanja neki mali fudbal ali o ovom veze nemate.

Svaki treci lik kog znam je trenirao fudbal, nije neka referenca.
Mada sam saglasan da je Banjak ok, ja koji nisam trenirao 8 godina, a ni na fizickom nisam igrao
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.450
Jedini njegov problem je to sto je stranac jer ocigledno se mnogi vode time da je uzaludno trositi mesto stranca na stopera
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.601
Локација
Kipar
"Iza sebe imam odličnu godinu. U dresu Radničkog pružao sam dobre partije, a to je dovelo i do toga da budem igrač jesenjeg dela sezone. Partizanu sam zahvalan na interesovanju, ali smatram da sam dobrim igrama i zalaganjem pokazao da ne treba da budem ničija alternativa, već prva opcija. Imam nekoliko ponuda, dobro ću izvagati šta je najbolje za mene pre nego što donesem konačnu odluku o daljim planovima", rekao je Aksentijević za "Novosti".

:angry-smiley-002:

Meni je drago sto im je Aksentijevic ovako dobro odgovorio.
Zamisli kad je neko u Partizanu pomislio da vrati takvu dzukelu u klub posle onakvog radovanja u utakmici protiv nas. Valjda ce da nauce da su za igrace Partizana vazni i ljudski kvaliteti isto kao i fudbalski.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@nasa stvar brt moj napaceni!

(a cim volis Partizan kao i svi mi, sigurno je da jesi)

imam utisak da teras neku kontru, cesto bez potrebe.

Maki Banjak kriv za gol u Belgiji?

ok, jeste! i to ga ne cini sad dobrim stoperom?

pa mogu bukvalno svakome od nasih 25 igraca da nadjem kiks i gubitak bodova ili itd.
Verovao ti meni brate ili ne, mogu nadjem kljucne kikseve za top 11 svih vremena!

ti ih ispisi, ja cu ti navedem kad i gde u kljucnim utakmicama.

Maki Frank Banjak je za nase uslove ODLICAN stoper!
Barsina skola popularni “20x20”
i voleo bih da nekad prosto poverujes mnogima od nas kad napisemo to.

Umerenost je vrlina, nije Stanoje najbolji trener, ali sigurno nije ni najgori!

Ogrejace, obasjace! ali moramo da verujemo, i da se borimo za to!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Kako to menjamo trenera posle 6 meseci?
Pa Savo je bio tu godinu i po.

Bio neki trener posle njega?
Nisam primetio. :D
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Yaya Sanogo - po nekim pisanjima ovde.
Slobodan igrač od jula ove godine. 194cm visok, nije imao neke povrede kao Bebek, ali je igrao vrlo malo u Tuluzu.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@TaraNdrel prijatelju, pa ja nigde nisam napisao da neko nekog kopira.Besmileno je to neko napiše.Pa postoje formacije i svaki trener koristi nekoliko istih u zavisnosti od protivnika.Naš tim je limitiran igrački i formacija koju je koristio Milošević dala je najbolje rezultate a Stanoje je tek u psolednjem kolu izveo takav sastav.Ne znam šta ti je ovde problem?Nikakvo kopiranje jer je to smešno da napišem.
@kujblo70 šta ti je?Gde sma napisao da je loš igrač Banjak?Napisao sam da je prosečan štoper i u našoj ligi ima sigurno 6,7 boljih.A stranac mora dosta da odskače od domaćih a to nije slučaj sa Banjakom.Igrao je i zadnjeg veznog, a kod nas gura loptu smao beku ili Markoviću koji je iznosi ili šalje dugi pas.
Nonšalantno se ponaša kad ima loptu i to je Stanojević uvideo, protiv Proletera mislim da je izgubio loptu na takav način i još par puta.Moje mišljenje je da je sulodo trošiti mesto stranca na štoperu koji nije baš mnogo dobar igrač.Nigde nisma napisoa da nema pojma, pošto to nije istina.
Protiv Šarloe njegov igrač daje gol, pa na 2:29 na šut maši celu loptu, pa na 2:56 opet isti igrač mu beži kod prekida i zamalo da nam da gol.To je jedina jaka utakmica koju je igrao, neću da ga uporedjujem protiv Zlatibora.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
229
Reaction score
1.113
Локација
Beograd
Stanoje je pricao da hoce da dovede spica koji nije isti kalibar kao Skuletic, Kleo i Stulic vec da to bude eksplozivan napadac kao neki Tokmak Nguen, kojeg smo trebali dovesti pre 2,3 sezone, tako da mislim da su to dezinformacije
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Markovič, Saničanin, onaj Brazilac iz Proletera, onaj visoki gan, Šapič to je iz glave i onaj iz TSC zaboravio sam mu ime.U Metalcu ima 2 mlada štopera takodje.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.601
Локација
Kipar
Sapiceva cena je izvan nasih mogucnosti a i ne verujem da bi ga Cukaricki pustio kod nas. Sto se brazilca iz Proletera price koja bi logika bila da jednog stranca zamenimo drugim na poziciji stopera pogotovo sto tu nema drasticne razlike u kvalitetu.
Za ostalu dvojicu nisam siguran da bi bili pojacanja za Partizan.
Ali na stranu sve, za mene Banjak nije los igrac, kazu i da je dobar momak. Cak je i na desnom beku odigrao solidno.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ti ne mora da poveruješ ali ako ima 5,6 boljih štopera, što bi mi na njega trošili mesto stranca.Eno ozbiljna utakmica i 3 greške imao, jedini ozbiljna.U pravu je Stanojević za Banjaka.Ja kad je u pravu kažem.
Naravno zamena se može dovesti a Saničanin i Šapić nisu skuplji od Banjaka.
Pa kažem ti iz glave mogo sam da odem na google i nadjem njihova prezimena.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.601
Локација
Kipar
Ceniti igraca nakon jedne polusezone u koju je ceo tim bio u raspadu moze da da pogresnu sliku. Sumi je trebalo vise od jedne sezone cak je bio slan na pozajmice gde nije ni igrao mnogo.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.355
Reaction score
2.997
Локација
Tamo gde su Grobari
@nasa stvar

Nije stvar u time da li ja verujem ili ne, nego ti tvrdiš da su ti igrači bolji od njega, a ne znaš im ni imena a da ne odeš na Google, tako da deluje mnogo neozbiljno to što napišeš...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top