Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
A koji ce to stranac biti doveden umesto Banjaka? Na kojoj poziciji? Pravice vecu razliku? Ili ce to pomoci da se zadrze neki kvalitetni stranci koje imamo, Asano, Suma, Natho?
 

Contador

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2018
Порука
31
Reaction score
24
Локација
Novi Sad
Ја чекам да оздрави Ж.Бебек, а да и овог Јаје Санога у међувремену не заболи нога, па да запевају у дуету, пардон, да заиграмо са два шпица истовремено, и онда да сваки од њих да ,,циганки,, по два гола у дербију...и онда ћу да се радујем...мало ми је један здрав шпиц, нећу једног, хоћу два...ако је и тај долазећи уопште здрав...неку фалинку сигурно има кад је на нас ,,спао,,...

Што се тиче Станојевића и тога да му требају сви играчи, па верујем ја да му требају, али не пита се он ко ће од фудбалера да остане у клубу, него управа...дакле, ако стигне ,,понуда која се не може одбити,, одоше нам фудбалери са све машницом на њима у року од 5 минута...
А ,,понуда која се не може одбити,, је она по систему: ,,дај шта даш, само да продаш,,...
Него је сад Бадње вече и сутра Божић по оном новом календару, па многе ,,трговине,, тренутно не раде...
Видећемо за неки дан...
Мада...никад није касно да се неко прода - само ако се појави купац...
Da ali onda ne treba da krivimo Stanoja po forumu ako se proda neki igrač sa sve mašnicom. Svi znamo ko je najveće zlo ovog Partizana. To Stanoje svakako nije
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
a moram opet...

Banjak je “20x20” stoper!

postavlja se kao Mark Valjente, tako i cita igru, i u tom segmentu je uz Valjentea najbolje sto je Partizan imao u ovom veku!
obzirom na visinu, skace sjajno!
sve kross pasove iza ledja odbrane cita 10/10 cime protivnicima potpuno ubija tu opciju u napadu, i za vreme njegovog bitisanja po terenu nismo primili ni jedan gol na taj nacin!

na 9 od 15 utakmica sa njim u postavi nismo primili gol iz igre!
tek je jebeno DOSAO, samo jebenih 15 utakmica, tek treba da raste pre svega da savlada “moja” “pusti” “mala” “ledja” “izadji” itd, tek treba da igra!
Igrao je sa Vitasom, sad sa Svetom, dakle nije u “tandemu” ni 10 utakmica vezao, ali vec je ovakav i onakav!

1 greska u pasu na 15 utakmica, mozda 1,2 gola i nek jesu njemu na dusu, mnogo je pausalno i pogresno reci - nije se pokazao.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.858
Reaction score
13.551
Banjak je toliko moderan stoper da mi to ne mozemo da prihvatimo jer smo navikli na nesto skroz drugacije na toj poziciji. Igra covek toliko skolski da mnogima to smeta jer nema zara mnogo u toj njegovoj igri, a nase podneblje to ocekuje od stopera takvo nam je shvatanje fudbala i pre ce ljudi zavoleti ludog Trajka nego takvog igraca. Jednim delom smo se ubacili u mod modernog fudbala, a drugim delom smo zaostali u neka vremena cije fore danas slabo prolaze u fudbalu (Valiente-Banjak, tandem stopera za atraktivni-napadacki fudbal)
 
Последња измена:

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Banjak je za nase uslove odlican stoper. Fizika mu je odlicna, odlican skok, solidna brzina, kordinacija i tehnika pasa na vrlo zavidnom nivou, postavljanje, citanje igre.

Ponavljam, za nase uslove je vrlo korektan, za ozbiljniji fudbal fali mu jos malo cvrstine, fali mu vise opreznosti (cesto je previse nonsalantan, verujem da je to posledica La Masije) treba mu malo onog Italijanskog da dozira mirnocu koja prelazi u nonsalanciju i da ne razmislja mnogo kada nema prostora nego da cisti.

Slucnu smo stvar pricali i u vezi Sadika, mnogi su mu zamerali sto "ne zna da da gol", los mu je procenat iskoriscenjh sansi i slicno. Sto nije netacno, ali je to samo delic jedne presiroke slike, momak je ekstremno kvalitetan, da ima bolji procenat realizovanih prilika ne bi igrao u Partizanu nego u Mancesteru.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Banjak je jedini štoper u ekipi koji poseduje kvalitet da igra u Partizanu, solidan i pismen igrač.
Radimo ponovo istu grešku kao i sa Valijenteom, gde je bio par sa Svetom koji za svoju građu nema potrebnu brzinu i dovoljno dobru tehniku da bi nadoknadio manjak fizikalija koji su danas u fudbalu sve. Od malog Svete ima bar 2 perspektivnija mlađa igrača na štoperu koji imaju potrebne fizikalije na nivou koji je potreban klubu poput našeg.

Mali Strahinja Pavlović i Banjak bi bili bomba štoperski par, takav tip štopera treba tražiti već ove zime.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.718
Reaction score
29.440
Локација
Beograd
Izvanredan nije,ali nit dobro skace,nit je snazan,a nije nesto ni brz.Samo zauzima mesto stranca.
dapace, decko skace ko lud!
Dabogda nam svi igrači bili loši kao Banjak.
А шта ћемо са онима који нису странци али зато само заузимају место фудбалера?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Očigledno ove nedelje nema promena. Ostalo je dve nedelje do okupljanja a i do promena u igračkom kadru. Nadam se da će pasti neki potpis, da ne kažem Ivicina bomba do 31.12 da imamo o čemu da pišemo.

Ovako samo se vrtimo u krug sa ovim koskama koje su pobacali ciganski mediji: prodati svi stranci, Stanoje rasista. :D
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Odakle info za Sanoga!?
Ja sam ga kao wunderkinda dovodio u Partizan. Cenim da je jos neki fan kao ja lupio to, pa je to poprimilo oblik "vesti"
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Lupetaju mediji, mada nije isključeno da je nudjen Partizanu obzirom da je slobodan, 27god, nije prešao u septembru u Midlesborough jer nije bio spreman. Nama se uklapa u filozofiju plati 0 za obeštećnje.

Uz njega piše se (u ovo ne verujem) da je Najdzel Roberts ponudjen nama i kurvi. Dečko u aktivnom ugovoru sa cenom 1.2mil evra. Pritom ne da ga ne bi doveo, nego ni za džabe.

Za Sanoga se nadam da ima istine, ostaje nam da vidimo...
 

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
Za tog lika je Levski platio obestecenje 850.000. Tako da ga sigurno ispod milion nece pustiti. Kojom magijom bismo mi to mogli da platimo?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.954
Reaction score
25.916
Локација
ante portas

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Ma klasičan menadžerski tekst. Ruku dajem da se ne interesujemo za njega, no puste patku da ga mi kao uzmemo prije njih i ubijemo 2 muve jednim udarcem. Na kurac ih nabijem
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.858
Reaction score
13.551
Nas hronicni problem je sto mi igrace trazimo preko menadzera. Ako ne znamo nekog menadzera ili ako ne znamo nekog menadzera ko zna nekog menadzera mi cemo igraca tesko dovesti. Umesto da gledamo igraca pa tek njegovog menadzera da trazimo meni se cini da mi radimo obrnuto. Mozda i gresim ali takav mi je utisak.
A ovo za ovog Najdzela....jedino ako ce dzabe da nam ga daju. U ovom momentu uprava da izdvoji za nekog 800k+ ? Nema sanse...
 
Последња измена:
  • Like
Reactions: BiP
Статус
Затворена за писање одговора.
Top