Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.419
Локација
Beograd
Šta vam je ljudi, pa ako Zdjelar traži npr. 500 000, oni će odmah da nađu nekog za 250 000...i da im naravno oprosti više od pola kad bude odlazio iz Partizana ,,čistih papira,,...a možda se i dosetke da daju šansu nekom detetu, koje će da igra za 25 000, koje će mu isplatiti...kad legnu pare od nečije prodaje...ili koji mesec kasnije, naše je dete, pa nek sačeka malo!
Pa valjda znate da je njima bitno kako se obrću pare, a ne kako se kotrlja lopta po terenu...
Za ovo drugo je zadužen trener - koga ionako mogu da menjaju na svakih 6 meseci, tako da oni nikad nizašta ne budu krivi...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Fudbal je ovo pa će se uvek naći neko rešenje i doći do spleta okolnosti.

Bojim se da se ne ugasimo u vaterpolu i uradimo UPPR u košarci.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mislim da je rekao do 9-10jan mora da dodju svi koji mu trebaju. Desni bek i napadač. Sva je prilika da od toga nema ništa evo vazura daje izjavu da je prelazni rok živa stvar i da očekuje promene posle 15tog jan.

U prevodu, prodaju nekog i onda jurnjava za igračima koji su poslednji put videli teren u julu, leta godpodnjeg 2020te. :pop
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.086
Локација
Kipar

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Kakva goveđa glava, prosto dobijem želju da ga što prije vidim da ga bar pljunem, ako ne mogu da dođem u priliku da ga nabijem direktno među oči.

Pa jbm ti mater, čuj tvoj posao je da obezbjediš finansije? Pa to kako ti obezbjeđuješ finansije može svako sa foruma, s tim što postoji jedna razlika, mi bi radili bez naknade i klubu bi više ostalo, a ti grabiš majku ti jebem kao da si ključni igrač na zelenom tepihu.

I još čekate raspalog Vučelića da zagrabite zajedno po kešu od transfera.

Kako treba ovog vepra pljunuti onako sočno posred face svaki put kad ga vidš!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.921
Reaction score
25.651
Локација
ante portas
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nadam se da je ovo neistina, pročitao sam intervju gde Marković izražava želju za ostankom i sledeće sezone. Ove sezone njegov jedini plus je taj što je on bonus.
Sledeće sezone je igrač kao i svaki drugi, bez te prednosti ne vidim zbog čega bi on ostajao kod nas. Nema ni jedan ekstra kvalitet i potencijal koji ima Kalaba, a da ne pričam o Blekiju. Suvi prosek, igrač za Čukarički u najboljem slučaju i to zbog godina. On je pod 4-godišnjim ugovorom sa ciganima iz pireja i zašto bismo mi njima njega platili?

Miljković, Marković i Vujačić da ne nose naše dresove rekao bih da gledam Voždovac, na tom su nivou ekipno. Ono za Vujačića što sam pročitao da ga Stanojević vidi kao startnog štopera je užas. Dečko je kao stamen, a na većini utakmica bude prebijen od strane napadača, skok igra katastrofa. Seoski igrač.

Minumum 5 štopera mogu nabrojati koji igraju preko, a našeg su pasoša i koji bi doneli ekstra kvalitet, a za svakog našeg su lično izmislili fudbal.

Na desnom beku imaš igrača koji je malo bolja verzija Ćelavog (koji ni nije desni bek) i mi s njime mislimo sledeće sezone napasti grupe i titulu? Lično, prihvatio sam ga jer je bilo 5 do 12 i prihvatljiv mi je bio kao neko prelazno rešenje do zimskog prelaznog roka ali za više od prelaznog rešenja nije.
Već kad smrdljiva okupatorska uprava ne želi dati novac za bilo kakvo pojačanje, imaju jednog desnog beka za kog smo se interesovali letos, koji je ušao u poslednjih 6 meseci ugovora. Znači možeš ga sad dovesti za sitne novce ili ući u pregovore i dovesti ga u junu džabe. I eto rešena je pozicija desnog beka.

Što se tiče bonusa, to pitanje treba da se reši pre leta. Imaju ispred nosa igrača koji ispunjava taj kriterijum i sa kojim se već sad može ući u pregovore jer mu ugovor ističe u junu. A važi za talenta. Rešili bismo pitanje jednog bonusa i dobili igrača na kojem bi u budućnosti mogli zaraditi. Pošto se nije povezivao sa nama, neću napisati ime.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Interesantno:


Miloš Veljković

Njemu ugovor svakako ističe u junu. Priča o pozajmici nema smisla. Ne znam dal ovo znači da Banjak ide ili ide na desnog beka? Ili da li Sveta ide desno?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Partizan je zainteresovan za 22-godišnjeg napadača Levskog iz Sofije Najdžela Roberta, prenose bugarski mediji.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Partizan je zainteresovan za 22-godišnjeg napadača Levskog iz Sofije Najdžela Roberta, prenose bugarski mediji.
Ovo je stara vest. Mislim da sam pre 10 dana pisao kad su naši pisali. Bugarski mediji su nam stalno selili neke, teško da ima nešto pogotovo što su ga platili skoro milion.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Interesantno:


Miloš Veljković

Njemu ugovor svakako ističe u junu. Priča o pozajmici nema smisla. Ne znam dal ovo znači da Banjak ide ili ide na desnog beka? Ili da li Sveta ide desno?
То значи: Бањак - аут, Вељковић - ин......штопери Вељковић-Света....ако уопште има истине у тој вести јер му уговор истиче 2022-е
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Interesantno:


Miloš Veljković

Njemu ugovor svakako ističe u junu. Priča o pozajmici nema smisla. Ne znam dal ovo znači da Banjak ide ili ide na desnog beka? Ili da li Sveta ide desno?
Čovek igra u u top ligu, prvi half reprezentacije, pa to bi bila vrhunska vest da dođe.Al teško.
Sam trener je izjavio da on ne gomila igrače, da je doveo letos pojačanja i da mu je potreban samo napadač i desni bek.Na tome će i ostati ako niko ne ode.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nadam se da je ovo neistina, pročitao sam intervju gde Marković izražava želju za ostankom i sledeće sezone. Ove sezone njegov jedini plus je taj što je on bonus.
Sledeće sezone je igrač kao i svaki drugi, bez te prednosti ne vidim zbog čega bi on ostajao kod nas. Nema ni jedan ekstra kvalitet i potencijal koji ima Kalaba, a da ne pričam o Blekiju. Suvi prosek, igrač za Čukarički u najboljem slučaju i to zbog godina. On je pod 4-godišnjim ugovorom sa ciganima iz pireja i zašto bismo mi njima njega platili?
A to što je korektan domaći igrač i što klub može zaraditi opet od njega? Ko ga šiša. Naprotiv, Sveta se prilično dobro pokazao od povratka, vidi se da je sigurniji dosta u odnosu na prvi mandat.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
361
Reaction score
1.534
Локација
Novi Sad
Nadam se da je ovo neistina, pročitao sam intervju gde Marković izražava želju za ostankom i sledeće sezone. Ove sezone njegov jedini plus je taj što je on bonus.
Sledeće sezone je igrač kao i svaki drugi, bez te prednosti ne vidim zbog čega bi on ostajao kod nas.
Igrači 2000.godište su bonusi i sledeće sezone
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top