Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
Top!


Verujem da će Miljkona da izgura iz prve postave. Marko Živković je solidno pojačanje za naše uslove.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
Solidan baš. Dosta materijala sam video, a ne samo skraćene klipove. Po mom skromnom mišljenju daleko bolji izbor od Miljkovića ofanzivno, defanziva ok, možda je Miljković za nijansu bolji. U svakom slučaju ne očekujem standardno, dobijaće priliku sigurno pa ćemo videti kakav je u Partizanu.

Oseća Partizan, to je najvažnije :D :D:D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
A verovatno nije ni skup ako je već od njega Miljkon defanzivno bolji...bar za nijansu... :D
Ma o.k. ja ionako u fudbalu volim i priznajem samo ofanzivu! :icon-lol:
Svi u napad!
Kad dobijamo nekog novog Bebeka, unapređenu verziju 2?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Stanojević je krenuo istim stopama kao i Milošević i neće mi ga biti žao uopšte kao što mi nije bilo žao Miloševića jer je pored odličnih pojačanja (Asano, Natko, Sadik), dovodio igrače poput Pešukića, Vujačića, Vitasa, Brežančića, Matića.

Imaš Miljkovića i umesto da dovedeš prvu opciju i njega klupiraš, mi dovodimo dečka koji će njemu biti zamena. Ja verujem da on kao zamena može da odradi posao ali time nismo rešili poziciju desnog beka.

Sad se treba praviti ekipa za sledeću sezonu i uigravati. Problem će nam biti veliki pozicije desnog beka i štopera, pod uslovom da Banjak ostane, ako on ode fali još jedan štoper. Ova odbrana je nivo Čuke ili vojvodine. Istu grešku pravimo koju smo pravili prošle zime gde nam je takođe falio desni bek i štoper.

Dobrodošlica Živkoviću i da se dovede u red, profesionalac onakav stomačić sebi ne sme dozvoliti.
 
Последња измена:

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Sam si rekao Natko , Asano i Sadik.
Posle te trojce mogao je i moju babu da dovede.
Vrhunski posao.

A Stanoje "Jabuke i vino čekaju....".
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Top!


Verujem da će Miljkona da izgura iz prve postave. Marko Živković je solidno pojačanje za naše uslove.
Ako je pametan, radiće kao nenormalan i imati sigurno mjesto u prvoj postavi u jednom Partizanu, i osigurati sebi u skorijoj budućnosti unosniji transfer vani. Ako nije pametan, uvijek postoje rehabilitacije tipa Voždovac, Novi Pazar, Metalac i sl.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
nastavljamo mi po starom
posle ce da bude znaaaate cigani, sudije, kokeza, var...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Mene ovaj Živković likom i stasom podseća neodoljivo na Lazevskog.
Nadam se da će biti dobar bek tako da mu želim dobrodošlicu i nek opravda očekivanja,a to je da bude bolji od Miljkona što verujem nije teško.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Stanojevic je izjavio da je sa strane strucnog ugla zadovoljan Miljkovicem,narocito u fazi odbrane...i da mu treba alternativa ali sa vise napadacki orijentisanim karakteristikama...(verovatno da na JNA igra "lakse" utakmice)

Zivkovic,ok sezona u Vozdovcu,koji igra dopadljiv ofanzivni fudbal....iz mog ugla identican Aksentijevicu,
I sada iskusniji dosta nego kada je pre igrao u Partizanu..videcemo...

Sto se kaze igracu Partizana uvek podrska...srećno...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Mi smo popunjeni na svim pozicijama reče naš trener.Još špic i to je to.
Pa da vidimo onda rezultate, igru na proleće.
 
  • Like
Reactions: BiP

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.190
Локација
Nickname
Nek ne bude odlazaka, to bi bila glavna radost za nas.
Dobro lažem, Miljko :cekanje:
 
Последња измена од уредника:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Koliko me samo Stanoje nervira sa ovim izjavama, jbt kao da je pao sa marsa, a ne da je prije samo nekoliko godina imao posla sa lopovima iz uprave (po licnom misljenju) mnogo manjim u odnosu na ove.
Cuti nemoj sebi dozvoljavati da ti neko dva puta prodaje istu foru, iskoristi nekad tu zlatnu priliku da presutis neke stvari.
Kao da im je u ugovoru navedeno da moraju te stvari iznositi na konferencijama, identicne stvari je radio i Savo.
A zivot dajem da se kojim slucajem umjesamo u borbu za titulu, dobio bi "savjete" mnogo zesce od onih Brankovih.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top