Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
Stanoje jos malo kao i zvalavi, svaki dan po dve izjave i puno sranja
za medije
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Нисам ни очекивао да ћемо довести било кога осим можда десног бека што је и урађено. Изненадило ме је позитивно што тражимо нападача. Долазни трансфери нам никад нису били проблем јер ту се увек могао довући неко ко је користан...право питање је докле ћемо да се уигравамо и кога ћемо да уигравамо ако нас напусте главни играчи на зиму и на лето ? Ако сад или на лето оду Сума, Асано, Натхо, Здјелар (можда и Холендер на лето?)....кога ми то уигравамо ? Мењамо велик део екипе и све носиоце игре на сваких годину дана....у таквим условима је бесмислено причати о некаквом уигравању. Континуитет НУЛА, а за то је најзаслужнија управа јер њима никад није доста и докле год има играча који нешто вреде ми дуже од годину дана нећемо имати исте носиоце игре ко год да је тренер и каква год да је ситуација на кугли земаљској. Не постоји тим у Европи који је макар на нашем нивоу, а који мења брже од нас СВЕ носиоце игре. Тражио сам по т-маркту али сличан пример нисам нашао.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Nije čudo što se nekih igrača Partizana i ne sećam, jer ih ,,menjamo k'o na traci,,...daj podsetite me da li je ovaj Marko Živković (koji je već igrao za Partizan pre xxx godina, a sad se ponovo vratio u Humsku) odigrao neku bitniju utakmicu za nas u tom svom ,,prvom mandatu,, i kakav se tada pokazao?
Mis'im nije on sad isti igrač kao što je tada bio, ali...pitam onako, iz radoznalosti...
Je l' čovek bio standardan bar u nekom periodu, ili je šansu za igru dobijao ,,na kašičicu,,? Čit'o sam da kaže da ga je dolazak Vulićevića ,,skrajnuo,, iz sastava tima, pa je zato otišao negde gde će više da igra...e pa Vuleta se sećam itekako, ali Marka...teško...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Posledice nedolaska u ovom prelaznom roku cemo videti kao i svake godine na leto. Kad nam zagusti u drugom kolu kvalifikacija kad dan pred utakmicu prodaju najboljeg igraca, pa onda nema ko da odigra, pa onda kad vec ispadnemo iz evrope i dobrano zaostanemo za borbom za titulu.

E samo sto je onda vec kasno, ali ima tu jos mnogo faktora, eto jedan od njih nikad bolesnije pravilo o broju stranaca i "bonus igraca" pa moz' ga jebat onda , a ne sastavljati valjan tim sa vec ogranicenim finansijama. I jos sto se format ove "cirkus-dimace-kolorado-terziceve-sudijene-premijerove-jedanpozivmenjasve lige ni ne zna, mogu ga promeniti kad im se nadigne.


Hocu da kazes najebali smo na leto, tesko da mozemo zadrzati kljucne igrace.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
U prevodu: Čekaš kiks kao ozeblo sunce.
Jesi ti normalan dečače?Kada navijač Partizana voli da izgubi njegov tim?Šta pišeš ti uopšte?
U prevodu napisao sam da vidimo tu igru, pobede posle ispunjenih svih želja i sastava po žeji trenera.Ja od kad pamtim nijedan trener nije dobio sve što je poželeo, sadašnji kaže da jeste.
@Goran Tomić odigrao je desetak utakmica, a al to je bilo još 2013
 
Последња измена:

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Pa slabo pamtis ili neces da pamtis ili si bezobrazan.

Trener pre Stanojevica je dobio svako pojacanje na koje je pomislio sem u poslednjem roku desnog beka koji je trebao da dodje sa zakasnjenjem jer ovi iz uprave nisu hteli da se otvore vec da cekaju da nekima propadnu angazmani pa dovedu nekog ili Miljkovica da vrate.

Isto kao sto Savi nije dosao desni bek na vreme tako ni Stanojevicu nisu dosla pojacanja u Septembru na vreme niti spic sada. I on je to javno izjavio za razliku od Save. Mani se tih mantri i gluposti. I jedan i drugi su sto se toga tice maksimalno ispostovani e sad sto ima milion losih stvari u organizaciji i funkcionisanju kluba je druga stvar.

I bas zato sto je svako pojacanje ispunjeno Savi nije smeo da ima onakav start sezone gde je ekipa bila u slobodnom padu a ceo tim skoro ostao od prethodne sezone.

Najvecu gresku koju sebi dopusta Stanojevic je da ovako olako pusta da mu kasni spic a on treba da mu je oslonac ekipe. Sve vise vuce na to da ce oslonac ipak biti Bajbek i da ce njega maksimalno uvoditi i spremati za spica a taj koji se bude dovodio ce biti karakteristika i skila slican Holenderu. Po meni velika greska iako mislim da Bajbek moze biti top spic za nase uslove ali je preveliki rizik. Jos jedna stvar kod Stanojevica koja ce mu doci glave jeste da ne obraca paznju na Menadzerski deo posla nego se samo bavi terenom, to znaci da ce Ivica sa upravom da zamesa oko menadzerskog dela sto ce biti pogubno za klub. Hocu da kazem da recimo ne sme biti zadovoljan igrackim kadrom sa recimo Nathom/Sumom, Markovicem, Jojicem i recimo novim pojacanjem/Bajbekom kad od ovih igraca sem Jojica niko nije siguran starter a najplaceniji su igraci kluba. Mislim da sa ovakvom upravom nismo u mogucnosti na duze staze da trpimo igrace sa platom Markovica i Natha/Sume a da nisu starteri i oslonac ekipe. Po meni bi trebao da se resi nekih igraca tih plata i da insistira na dovodjenju igraca koji ce ispuniti zahteve za njegovih startnih 11 igraca. Naravno da u fudbalu nema garantovane minutaze ali ovo je primer kad se zna da ce Natho i Markovic povremeno pocinjati utakmice i nece biti oslonac ove ekipe, vec “dubina”. Opet kazem to je odlicno kad se gleda samo trenerski deo posla jer ima dosta igraca koji prave razliku (zdrava konkurencija) ali kad se pogleda menadzerski deo, poznajuci ovu upravu, kad tad ce doci na naplatu ovoliko “skupih” igraca na jednom mestu od kojih su neki projektovani da budu “dubina” rostera.


I slazem se da se ocekuju rezultati od Stanojevica, mora da nastavi da nize pobede, derbi i da osvoji kup. Kao sto se ocekivalo i od Save pa nije uspeo, zbog cega je i otisao. Svi, pa i ja cemo Stanoju suditi na osnovu rezultata pogotovu sad posle 2 prelazna roka i priprema.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Ja od kad pamtim nijedan trener nije dobio sve što je poželeo, sadašnji kaže da jeste.
A ovu izjavu si namerno zaboravio ili?

Za to je potreban i širi kadar nego dosad, jer
je utisak da je baš skraćena rotacija koštala Partizan.
“Nemamo spisak pojačanja, jer imamo kompletiran tim za narednu sezonu. Prekomandovaćemo samo decu iz Teleoptika i omladinske škole. O nekim igračima, pak, razmišljamo, ali samo da popunimo pozicije ako neko ode. A potrebno je prvo da neko ode”.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
sem Jojica niko nije siguran starter a najplaceniji su igraci kluba
S tim što Jojić nije pružio ništa više od bilo koga od navedenih, osim od Bajbeka koji skoro da nije ni igrao (zbog povrede)...

Ukratko: šta je bilo bilo je, ko je povređen, mlad, mator, spor, crn, beo, stranac, domaći, naš, pozajmljeni, apsolutno više nije ni bitno niti neko ,,opravdanje,, - teče već drugi prelazni rok, ko je došao - došao, ko ode, ako ode, nek ode, pripreme su pred svima njima, ko iz njih izađe sposoban da igra na nivou Partizana, nek igra, ko to ne može - što dalje od Partizana da ne zauzima mesto nekome ni na tribinama, a kamoli na klupi...

Nema više čekanja, nema više opravdanja, Partizan MORA da igra fudbal!

Ne interesuje me ko je na terenu, ne interesuje me ko je trener, Partizan NE SME da u polusezonu ulazi kao što je ušao u onu prošlu pod Savom - najavljivali smo borbu za titulu do kraja a već u prvim utakmicama jebali su nas drugoligaši dok su naši fudbaleri ladili muda po terenu!
To je za nezaborav!

Naravno ni pod Stanojevićem nije odmah krenulo kako treba...ali...ipak je iznenada ,,uleteo,, u posao, tako da...
Čekamo da vidimo kakav će, na početku ,,proleća,, biti ovaj, baš samo njegov ,,start,, pa onda kakvo će mu biti ,,prolazno vreme,, i kakav će biti ,,finiš,, sezone...
Neće igrati on, nego igrači, ali - oni su, i oni će biti - njegov izbor.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@TaraNdrel Evo vidim najavljuješ i odlaske, Suma, Natko ili Marković, problem plata kažeš.
Pa kolike imaju plate?
Koliki je budzet kluba za plate?Znaš li koliko je potrošeno 2018 ili 2019 samo na plate?
Po tome proceniš da su plate ovih što en igraju 300 000 minimum.
Zašto smetaju plate od 500 000 a ne smetaju plate od 300 000?Inače mi i ne znamo plate pojedinaca u klubu, znamo samo na osnovu FI koliko je potrošeno.Možemo nagadjati.
I šta kažeš, smetaju plate, navodiš tri igrača a znamo svi da samo jednog možemo prodati za novac.znači, ide?
I nekako se Milošević ubaci u razgovor.Uvek se spomene, kao nije uspeo.Šta nije uspeo a šta je sadašnji uspeo?
Milošević je uspeo da napravi solidan sastav koji je morao da se nadogradi al ne desnim bekom samo.Da je imao prilike da dovede 6 novih igrača, mogli bi da pričamo o tome.Imao je igru, nije imao sreće u utakmicama, kiksali smo mnogo.
Sadašnji ima niz od 8 pobeda zahvaljujući igračima koje je doveo taj Sava a ne zahvaljujući igračima koje je sam doveo.I uz ogromnu dozu sreće.Od tih 8 pobede, samo na 2 se nismo tresli i protivnik nije imao po 3,4 mrtve šanse.
O pojačanjima, viziji kako Partizan treba da izgleda, uporedjivanje Sava i Stanoja je besmisleno.
Ali ajde da vidimo pripreme i pojačanja koja je doveo.Možda zaista ste vi u pravu.Ali teško.

Ali ovo pisanje ostaje ovde, pa se možemo podsetiti.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
@Goran Tomić Ma Goksi slazemo se, nego nije poenta bila da li je Jojic zasluzio sansu nego zasta je projektovan, kao sto nije poenta bila da li ja mislim da ima kvalitet neki igrac nego Stanojevic, iz te perspektive sam pisao. Previse skupih igraca koji su projektovani da se rotiraju u startnih 11 a svaki od njih poseduje kvalitet.

Izvinjavam se na duplom postu

@nasa stvar Druze masis poentu time da ja nesto najavljujem jer bih ja tako voleo. Ja najavljujem i pricam nesto zato sto je to veoma realno da se desi, cak sam ubedjen da ce se desiti poznavajuci upravu.

Ja kao navijac bih najvise voleo da svi igraci ostanu jer vecina u ofanzivnom delu ima kvalitet da dominira na svoj nacin. Asano, Fica, Holender, Suma, Natho, Markovic, Jojic,Bajbek pa i to buduce pojacanje nadam se, svako od njih ima kvalitet kojim moze da dominira ili resi mec pitanje je samo da li moze u kontinuitetu. Ja bih najradije voleo da mi uvek imamo ovako sirok igracki kadar pogotovu kad dodje deo kvalifikacija za Evropu, pa i Evro takmicenja uz nasu ligu. Uz to svaki igrac koji udje sa klupe nece biti tu samo da dodaje loptu i trci vec je sposoban da napravi razliku.

Problem dolazi kad na polusezoni ili na kraju sezone uprava kaze da mora da se prodaju igraci za 10 miliona da bi bili na 0 i da bi igraci mogli da dobijaju platu. To je problem. Iz te perspektive Stanojevic mora da racuna da ce mu rasprodati sve sto valja, recimo da sad pokidaju Asano i Bajbek oni ce biti prodati na leto da bi klub preziveo.

Na to se odnosu svaki moj post vezan za platu, a ne na to sta bih ja voleo. Naravno da mi je drago da uvek u timu imamo sto vise kvalitetnih igraca ali opet kazem poznavajuci upravu kad tad ce ovo doci na naplatu. Zbog toga mislim da je bolje da se Stanojevic pozabavi menadzerskim delom, jer ako se Vazira pozabavi bice kuku lele.


Sto se tice Save sta je uradio, ja sam uvek pisao i generalno se slazem da je podigao klub i igru na visi nivo, da je umeo da dovede mladje a kvalitetnije igrace koji mogu i da donesu kvalitet i posle da se prodaju (opet zbog prezivljavanja), da je imao viziju i forsirao moderan stil fudbala. To je jedna strana medalje druga je da je trener pocetnik koji ne ume da pobedjuje u kontinuitetu i da mu se ekipa raspala kad je treebala da dostigne vrhunac. Nakon cele sezone, tim pun potencijala nakon priprema je u slobodnom padu. To ipak mnogo govori o treneru, opet sa drige strane ni kup nije uspeo da osvoji prosle sezone protiv Vojvodine. Ipak pored vizije ocekujem i rezultate jer su meni oni najbitniji.

I Ole Gunar Solsker ima odlicnu viziju i forsira moderan fudbal, dovodio je vrhunske igrace koji imaju potencijala, podmladio tim ma sve super samo sto ne moze da veze pobede u kontinuitetu i nema mentalitet pobednika. Svaku bitnu utakmicu je izgubio. Prosle godine nista u kupovima, ispao u LE kao favorit, ove godine ispao u LS, ispao u kupu i eto prvi su na tabeli. Ja sam poprilicno ubedjen da ce biti daleko od prvog na kraju sezone (inace simpatisem Junajted jos od 99 kad sam krenuo i za Partizan da navijam). Jos je pobedjivao i City i Liverpul i PSG i jos neke najvece klubove u manje bitnim utakmicama ali dzaba kad nema trofeja.

Uvek bih pre izabrao Murinja u ovom stanju da se posiba za neki trofej i za titulu, da se vidi kontinuitet pobeda i pobednicki mentalitet pa onda ako nema koga drugog posle njega nek opet Ole stabilizuje klub na neki kraci period do sledeceg top trenera.


Veliki klubovi ne smeju da dozvoljavaju sebi “lep” fudbal i “viziju” bez rezultata i bez trofeja, to je moje misljenje. To je nivo Dortmunda ja bih ipak nivo Bajerna. I uz to bih dodao da ne postoje kod mene “nebitni” trofeji kao superkup ili kup. Svaki trofej je bitan. Zato i obozavam Pepa i Murinja jer se bore i “najnebitniji” trofej da osvoje, neko ce reci da to rade da bi se opravdali sada ali su oni isto to radili i na vrhuncu svoje karijere kad su osvajali Lige Sampiona. Tako se stvara pobednicki mentalitet i tako se postaje veliki klub. To je moje misljenje.

Edit: Jedini koji me je podsetio na takav pobednicki mentalitet i karakter koji imaju Pep i Murinjo je Marko Nikolic od nasih trenera, zato mi je i on omiljen trener iako po stilu fudbala volim sve ono sto je suprotno od Markovog stila (Pepov stil).
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Vidiš ja smatram da ako ode Suma, ide zahvaljujući treneru a ne upravi.Prvi razlog je što nije standardan a najbolji igrač a drugi, nema koga da prodamo, nijednog igrača nije novi trener lansirao za neku prodaju od koje živimo.
A priča da velika plata razlog, ne pije vodu.Eno ti u temi uprava, budzet za plate iz 2018 i 2019.Pa na osnovu toga zaključi dal nam je problem plata i ko koliku platu ima.
Pa ja tvrdim da sadašnji trener neće moći ni sa kim da se pošiba, jer za to je potrebno da ima viziju a ne zastarele metode u radu.Izostavlja se da od ovih 8 pobeda na 5 je bila ogromna sreća i da je protivnik bio čak i bolji i sa više šansi na bar 3.
Ne znam, hvalospevi kao da piše naš trener.Ničim zaluženi.
Gde je on stekao taj pobednički mentalitet?
U kom klubu ili računaš što je ovde uzeo titule kad su cigani imali realno najslabiji tim u istoriji.I onda Partizan koji je najveći klub na svetu dovede do takvog šamara, jednog od 3 najveća u svojoj istoriji, ispadanja od onih amatera, tada su zaista bili amateri kao klub za razliku od danas.
Pa veliki klub je Partizan, najveći na svetu za mene ali veliki klub ne sme da dozvoli sebi ovakva dva prelazna roka, gde se igrački kadar toliko unakažava, da ne možemo da se oporavimo još dugo.
Inače mi ne možemo posle ovakve polusezone nikoga da prodamo a tih 10 miliona biće san sa ovakvim igračkim kadrom.Kad smo trebali malog Štulića da isforsiramo, nismo.Morali su da igraju pojačanja koje je trener doveo zbog sujete.Nijedan mladi igrač posle dugog niza godina nije standardan a da je u vlasništvu kluba.Neće biti ni na proleće.
Nego hajde da vidimo mi sad na proleće na šta to liči pa kao što reče Goran gore, nema više nikakvih opravdanja.
Da vidimo i te pripreme, i naročito igru a pobede opd 1-0 na sreću uz 3,4 mrtve šanse drugoligaških timova, ne želim da gledam.Može da se desi ponekad ali nikako konstanta.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
@Goran Tomić Ma Goksi slazemo se, nego nije poenta bila da li je Jojic zasluzio sansu nego zasta je projektovan, kao sto nije poenta bila da li ja mislim da ima kvalitet neki igrac nego Stanojevic, iz te perspektive sam pisao. Previse skupih igraca koji su projektovani da se rotiraju u startnih 11 a svaki od njih poseduje kvalitet.
Razumeo sam ja dobro šta si ti napisao, nego mi je Zeka Jojić bio u ,,fokusu,, jer je fin momak, ali nema ga mnogo na terenu...a Stanojević mi priča o nekoj kilometraži, itd...ma dobro, znam ja šta je kilometraža, ali znam i šta je fudbal...

Dakle, ili će Zeka da proigra kako treba posle priprema ili da se nađemo on i ja negde pa da pričamo o knjigama...
A slično se odnosi i na još neke - ako Markec ne bude igrao ,,u kontinuitetu,, onda da se nađemo nas dvojica pa da popričamo o frizuri - Markec mi je trenutno idol što se tiče toga, mada mislim da ga vremenom ,,prevaziđem,,... :D

A što se tiče fudbala, znanje Zeke, Markeca, Natha, Sume, Bajbeka - ne može da se ospori, ali povremena šetnja po terenu može da se toleriše samo ponekad, povremeno i to jednom fudbaleru na terenu (i to Sumi, ili eventualno Nathu kad ne igra Suma, a Natho treba da izvede penal), a ostali moraju itekako da ,,oru,, teren i da trče...
Svaka čast znanju, svaka čast karijeri, svaka čast nečijoj plati, ali brzina, riljanje, trčanje, to mora da se podrazumeva...

Drago mi je da sam noćas postavio onaj snimak golova, šansi, itd, na temi o Teleoptiku, i tako možete da vidite koliko se puta tamo odigralo nešto ,,brzopotezno,, ili na ,,prvu,,...(za razliku od Partizana koji je često bivao ,,sporovozan,, ove jeseni)

Dakle nikakva šteta ,,zahvaliti,, se nekoj ,,klasi,, od 300 000 evra godišnje, ali koja ne može da trči, i na mesto ,,klase,, ubaciti jedno dete iz Teleoptika, omladinaca, kadeta, koje je u stanju da ,,šparta,, terenom k'o brzi voz - i to za mnogo manju platu...

Ne mora čak ni odatle, evo već su neka deca i u samom Partizanu - Štulić, Jović, Denis...
Možda ovo jeste polusezona u kojoj se ima prostora da se nekom detetu, AKO VREDI, da ozbiljna šansa da pokaže koliko vredi.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
kad je dosao, stanoje je tvrdio da nije zadovoljan trenutnim igrackim kadrom jer mu kvare njegovu viziju igre. sad kad je navrat na nos izgurao osam uzastopnih pobeda, promenio je pricu. dakle, samo primecujem kakve su mu izjave I nista vise. sud treba dati po okoncanju sezone.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
U kom klubu ili računaš što je ovde uzeo titule kad su cigani imali realno najslabiji tim u

Morao sam da izdvojim ovaj deo, jer mi se specijalno kaki od "kad su cigani imali najslabiji tim" . Unizavanje svoje ekipe, svog trenera, jer eto cigani nisu bili STA?
Inace, Partizan bas poznat po skockanoj ekipi, top igracima, pojacanjima, upravama koje rade za dobrobit kluba. Pa eto, necemo da racunamo sezonu kad su devojke jele i mladici borovi ispod zamisljenog nivoa.

Posle "Toletovog vremena" dobili smo i "najlosije cigane". Kad kurvina mantra prodje, bas prodje.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Sreća pa je Stanoje najveći problem. Ovih osam u nizu bi prethodni treneri sigurno upisali, Stanoje al te ukenjalo.

Ovo cigani bili loši u prvom mandatu Stanoja predlažem da izvučete sa transfermarkta dolaske u oba kluba u periodu 2008-2013 pa pre nego što se frljate potkrepite izjave činjenicama.

Počinjem da sumnjam u navijačku opredeljenost pojedinaca. Ja znam da se ciganska javnost vrlo usrala činjenice ko je prvi trener. A za mene si ti prvi trener Stanoje.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Morao sam da izdvojim ovaj deo, jer mi se specijalno kaki od "kad su cigani imali najslabiji tim" . Unizavanje svoje ekipe, svog trenera, jer eto cigani nisu bili STA?
Inace, Partizan bas poznat po skockanoj ekipi, top igracima, pojacanjima, upravama koje rade za dobrobit kluba. Pa eto, necemo da racunamo sezonu kad su devojke jele i mladici borovi ispod zamisljenog nivoa.

Posle "Toletovog vremena" dobili smo i "najlosije cigane". Kad kurvina mantra prodje, bas prodje.
Zašto?Pa te 2,3 sezone su zaista imali najslabiji sastav u svojoj istoriji?Ili misliš da nije tako?Onda napiši kad su bili slabiji?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Možda 1946.-e?
Kad su ih vojska, država, partija i F.K. Partizan valjda stalno mučili kao ekstremno dokazane antikomuniste i SrBske četnike...
Al su i kao takvi ipak uzeli nepostojeću titulu! :icon-rolleyes:
E pa, mora im se priznati da su neprevaziđeni u krađama...
Neprevaziđeni!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top