Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Što se tiče lige sezona je gotova ali ostaje kup, kako ističe kolega @TaraNdrel"pošto prethodni trener nije osvojio kup" red je da ga sadašnji sa uspostavljenim sistemom, prelznim rokom(zadovoljan), pripremama na kraju i osvoji. Ako to ne uradi njegov dolazak smatraću neuspješnim. Eto toliko.

Naravno da se ocekuje osvajanje kupa, pogotovu jer je dobio sirok igracki kadar i kvalitetan. Uz to bi bilo lepo i da se smanji bodovni zaostatak uz dobijeni derbi cisto da im malo dodje iz dupeta u glavu ovima prekoputa za sledecu sezonu da nece ici tako lako. I trebao bi da postavi bazu igraca za sledecu sezonu.

Do sada nije Sale ispunio ocekivanja nadam se da ce uspeti bar da popravi utisak u drugoj polusezoni pa da dovrsi sledece sezone zapoceto. Kako sam Savi sudio isti kriterijum drzim i za Saleta.
 

Contador

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2018
Порука
31
Reaction score
24
Локација
Novi Sad
Pa sad su slabiji nego tad. Pa i prošle sezone su slabiji bili nego tad.
 

Contador

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2018
Порука
31
Reaction score
24
Локација
Novi Sad
Mozda i jesi u pravu, da su bili (nikad) slabiji. Opet, do titula smo tada dolazili u DIREKTNOM sudaru, sto znaci da su ekipe bodovno bile poravnate. Pobedjivali i jedni i drugi vecinom sve utakmice, onda dodje derbi na Jna i Sojic, Drincic, Kojic..pre njih Dijara, Moreira, Kleo, Raca.

I eto titule, ne zato sto su oni bili losiji, nego mi bili istrajniji, bolji.


Udaljismo se od teme..
Ma oni su ove sezone slabiji nego tad. Čak su i prošle sezone bili slabiji nego tad. A po meni, najslabiji su bili 2017. kad je Marko uzeo titulu. Gledam finale kupa te godine, nikad mirniji i još se na kraju nerviram kako su prošli samo sa 1:0
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Pise se da je dolazak stranog spica uslovljen odlaskom jednog od stranaca, najverovatnije Banjaka. Haha pa kakvi su to....

Inace Stanoje nije zadovoljan domacim opcijama pa se opredelio za stranca ali su mu iz uprave porucili da mora neko od trenutnih igraca iz kluba da napusti da bi se to realizovalo.


Ne bih ja imao mnogo protiv toga da se sve ovo radi planski ali posto rade sve haoticno samo gore moze da ispadne. Jos je izjavio na Areni Stanoje da su mu iz kluba rekli da je Partizan stabilan finansijski i da ne moraju nikog da prodaju a mogu da dovedu beka i spica.

Mada nije da se nije ocekivalo da ce mu kad tad uvaliti ....
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Čitam da Kairat uzima Sanoga, plata 1mil po sezoni. Navodno istina nudjen nama ali nam se nije svidela plata.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pise se da je dolazak stranog spica uslovljen odlaskom jednog od stranaca, najverovatnije Banjaka. Haha pa kakvi su to....
Amaterizam za amaterizmom. Prvi amaterizam je taj što si doveo stranca za štopera, ako Srbija nema štopera onda ne znam čega imamo, sledeći amaterizam je prodaja za 6 meseci da bi se oslobodilo mesto za napadača stranca... Kompletni idioti, a drugi igrač za kog smo se interesovali je bio Miladinović, ugovor mu je na kraju sezone istekao i sve što je trebalo uraditi je dogovoriti platu koju je tražio.

Sa ovim nemaju veze treneri, ovo je slika i prilika kakvi diletanti nama vode klub.

Mada nije da se nije ocekivalo da ce mu kad tad uvaliti ....
Nije mi žao ni jednog trenera koji kaže da je zadovoljan ekipom, a ekipa ni na po svatova napravljena. Radi istu grešku kao Savo.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Nešto imam osećaj da od Bajbeka neće biti ništa, bolje naći drugu opciju za špic. Ne smemo da se igramo sa tim. Zna li se ostaje li Banjak ? Lepo se uklopio, nije top igrač, ali vidi se da je školovan. Zlatibor je hteo Ostojića na pozajmicu, ovaj ih glatko odbio. Neka ga još 6 meseci, da kao gospodin završi karijeru u crno belom dresu.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Pa ako treba da se oslobodi mesto stranca i ako trener ima neki uticaj na prelazni rok i formiranje tima najlogicnije je da to bude Bajbek. Nit je ista prikazao, niti je sigurno dal ce uopste moci da igra, a u takvom slucaju menjas spica za spica. Ev prodajom Banjaka bi dodatno oslabili vec tanjusnu odbranu al ko zna mozda Bajbek ima osecaj pa je uspeo za ovako kratko vreme da oseti ono sto i sef zeli da oseca. A mozda i ne pita mnogo kad ce plata pa se uklapa i u zahteve uprave... Sve je moguce u njihovom Partizanu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
No Šćeka, no footbal :p
Šalu na stranu, iako sam bila veoma skeptična kad je došao, a onda i nakon njegovih prvih partija, oduševljena sam koliko je napredovao.
Prosto mi je neverovatno da formiran igrač može toliko da promeni igru i unapredi se.
I da, i dalje mislm da Šćekić mora da igra svaki derbi koji imamo nameru da dobijemo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
I poučeni iskustvom očekujemo loše vesti. Nekoliko smeće portala već uveliko piše da Suma ima nekoliko ponuda iz Kine i arapskih zemalja tako da se ne iznenadimo ako ostanemo bez njega. A pojačanje stiže, ali u kurcu mesecu, ovakvog igrača ćemo samo u snovima imati.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa ako treba da se oslobodi mesto stranca i ako trener ima neki uticaj na prelazni rok i formiranje tima najlogicnije je da to bude Bajbek. Nit je ista prikazao, niti je sigurno dal ce uopste moci da igra, a u takvom slucaju menjas spica za spica. Ev prodajom Banjaka bi dodatno oslabili vec tanjusnu odbranu al ko zna mozda Bajbek ima osecaj pa je uspeo za ovako kratko vreme da oseti ono sto i sef zeli da oseca. A mozda i ne pita mnogo kad ce plata pa se uklapa i u zahteve uprave... Sve je moguce u njihovom Partizanu.
Pa nije lud da ode Bejbek, dobio novi ugovor, odigra 2,3 utakmice, pa pauza 5,6 meseci i tako godinama.Nema ništa, biće on tu ceo ugovor, al ga ne treba računati kao igrača, niti kao stranca.Mi i bez njega imamo 4 stranca, čim je lice sa poternice izjavilo da se poveća na makar 5, biće povećanje stranaca na leto, valjda na najmanje šest, videćemo šta su smislili.
Nema ga špic nešto.Trebalo je već da dođe, valjda znaju šta rade?!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Čekaju da Bebek ozdravi ili da Džoni Štulić poraste...
Pa, ako se to ne desi...razmisliće o novom špicu...pa nije zimski prelazni rok jedini...ima i onaj letnji, tad je izbor veći...
A i nismo još prodali nekog igrača, na primer Sumu, pa smo dekintirani da bi sad kupovali...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top